Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Sisi 1914 » 11 дек 2017 23:53

vasilnv написа:Със Севиля сме за ШЛ.

Продължавате напред и то на 1000 процента.
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот smoothc » 12 дек 2017 01:24

спорех със смути

Какво да се спори, то всичко е повече от ясно.
Периодът на Дейвид Мойс не го броя де факто, това бе и истинският преходен период, който трябва да се приеме такъв какъвто се случи, това е!
Същността на проблемите започна от лятото на 2014.
И понеже есенцията е главно във Висшата лига, там се генерират и най-ключовите неща за всеки един отбор затова ще коментирам нея.
Турнирните сблъсъци са коренно различни платформи, в тях преобладават и немалко субективни фактори, и поради тази причина, аз лично ги разграничавам когато правя анализи и оценки за някои неща.

Знаеш, че съм голям фен на статистиката(въпреки някои подводни камъни които крие), но в крайна сметка качествената оценка във футбола(спорта) се измерва/изразява в резултати, сиреч, стойностни изражения на качеството/ефективността/КПД/класа и пр., за определен период.
Разбира се, колкото по-дългосрочен е, толкова по-добре ще се анализира/класифицира постигнатото.
В този ред на мисли, не можеш да кажеш, че отбор Х има силно нападение, ако за 20 мача има отбелязани 10 гола и обратно, за отбор Y който има 35 гола в 20 мача, да кажеш че има проблеми в атака, нали така?

Ти, като неутрален наблюдател имаш мнение за част от процесите, прав си до известна степен, че в някои зони липсва чистата класа и пр., и аз имам забележки към някои играчи, искам по-добро качество и пр.,но кардинално погледнато това НЕ е причината за проблемите, разбираш ли!?
Ако си зададем въпроса по двуполюсния модел - какво се промени към лошо след сър Алекс, нападението или защитата, сиреч, къде е загнезден т.нар. тумор на провалите?
Нали знаеш, че обективно погледнато, един отбор страда или заради проблеми в защитата, или заради проблеми в нападението, или заради проблеми и в двете(най-характерно за слабаците/опашкари).
Тук някъде идва и нейно величество майка-статистика, която веднага(като везна) дава отговор на въпроса.

38-62/1,63
38-49/1,29
38-54/1,42
16-36/2,25
-----------------
38-37/0,97
38-35/0,92
38-29/0,76
16-11/0,69
------------------

Ти си достатъчно интелигентен човек, за да прецениш/тълкуваш какво в действителност изразяват тези стойности.

И гледай само парадоксът, който се получава!
Да, вярно е, че съвкупно класата в атаката > от класата в защитата и вместо да я превъзхожда като стойностно изражение(по пътя на логиката), се случва обратното. Което от своя страна отваря две неща:
1. За да постига подобни стойности, означава, че защитата получава правилните/целесъобразните за извличане потенциала указания, а също така и че мотивацията/концентрацията е на отлично ниво.
Както се казва, правят-струват, но стойностите(за последните 3 сезона и до момента) са черно на бяло.
И в този ред на мисли, аз вече тотално не мисля/анализирам/тревожа кой ще играе в дефанзивен план.
В смисъл такъв, да, имам си една любима формация, но като цяло който и да играе, само се моля да е надъхан и мотивиран. Дори и Дармиан, който като цяло е рисков играч(свито к*****ле, екстроверт), но като се мотивира малко повече и стават работите. За него най-важното е да се търкаля, да блъска, да го метат и него като чувал с картофи, просто това му е играта на този клетник и в такъв режим дори ми става симпатичен.
Защо Джоунс и Рохо например, оформиха отличен тандем? Кажи ми защо, въпреки очевидната липса на финес и класа при тях?
Ами защото са от една порода - безстрашни говеда, които се хвърлят с рогата напред, но ще спасят положението, играят за благото на отбора, рискуват, надъхани са, активни са и тези им качества ги правят прекрасни отборни играчи.
Това е положението!
Фактите са е такива! Постигаме ли числови стойности(не същите, но опасно близки) като във времената на класните Рио и Видич, постигаме!
Тогава!?
2. За да постига подобни стойности нападението, означава, че не получава правилните/целесъобразните за извличане потенциала указания, а също така и че мотивацията/концентрацията е на ниско ниво, особено при някои играчи.
Фактите са следните:
2010-2011, 2011-2012, 2012-2013 vs 2014-2015, 2015-2016, 2016-2017 + 2017/2018*
253/114 - 2,21 vs 201/130 - 1,55

Осъзнаваш ли за какво говорим?
1. За бягство от натуралната философия на Манчестър Юнайтед.
2. За нецелесъобразни указания и управление на офанзивното звено.

Да изредя и офанзивните футболисти, които бяха(са) част от отбора 2014-2015, 2015-2016, 2016-2017, 2017-2018*

Фалкао-Рууни-Ван Перси-Мата-Ди Мария + Ерера, Фелайни, Янузай
Рууни-Депай-Марсиал-Мата-Чичарито* + Ерера, Фелайни, Лингард, Янузай*
Златан-Рууни-Марсиал-Мата-Мики-Рашфорд* + Ерера, Фелайни, Лингард, Погба
Лукаку-Рашфорд-Марсиал-Мики-Мата-Златан* + Ерера, Фелайни, Лингард, Погба

Направо нямам думи да опиша разочарованието си!
Класа, потенциал и ко. играчи(например Фелайни, който беше един от голмайсторите на Евертън дълго време) и да сме толкова долни във фаза нападение.
И после как да не завиди благородно(меко казано) човек на Ливърпул(Салах, Фирмино, Коутиньо, Мане), ПСЖ(Кавани, който ми идол-институция като нападател, Мбапе, Неймар, Ди Мария) донякъде и Сити(въпреки че не харесвам особено Жезус, Силва и Де Бройне, тук фаворити са ми Агуеро, Сане и Стърлинг)???
И по-скоро акцентът е върху решенията на Пеп, Емери и Клоп, които им задават правилните указания, за да могат да извличат потенциала и класата.

Въпрос на вкус или някои субективни възражения, но кардинално:
Златан/Лукаку, Марсиал/Рашфорд, Мата/Мики + Погба(специално внимание обръщам на него, защото класата е факт, но заради чести прояви на шоуменщина и липса на концентрация, просто не може да прескочи следващото ниво, да се превърне в константна величина) да не би да са кой знае колко по-далеч(реторично казано) от гореизброените(като класа/потенциал)!?

Указанията са майката и бащата на целия процес, защото с тяхната целесъобразност можеш да направиш от едно дърво - свирка както се казва и обратно, без тяхната целесъобразност, буквално обричаш на провал дори и най-стойностния нападател.
Както се казва, той може и да кара до един период на автопилот(извличан от класата му), но в един момент ще падне в капана и край.
В това отношение Моуриньо не се различава особено от Ван Гаал, а в крайна сметка всички знаем, че може и знае как да променя детайлите.
В Челси 2014-2016 и Реал Мадрид 2011-2012 как се чупеха голови рекорди, а?

Сезон 2016-2017 за Моуриньо беше спасен благодарение на Лига Европа.
Сезон 2017-2018 към 16-ти кръг и сме на 11 точки от лидера.
Всичко е възможно във футбола докато го има на теория, но към момента вероятността да станем шампиони е грубо казано 15%.
С други думи, Шампионската лига и по-конкретно спечелването й реално остава топ целта пред Моуриньо.
Крайно е, но ако не го направи, за какво ми е да остава и за 2017-2018?
Да изхарчи още един камион с пари и пак да дишаме прахта на Конте и Гуардиола ли?
Уж е опитният, врелият-кипелият в Англия, а т.нар. дебютанти(дошли вчера както се казва) обраха и са на път да оберат златните медали...
Да, конкуренцията е огромна, но акцентът е върху опита в случая, който Конте и Гуардиола нямат дори наполовина на Моуриньовия, но с гъвкавост, мотивация и решителност успяха и успяват да утвърдят отборите си на върха.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 12 дек 2017 05:33

Човек, аз обичам дискусията и заради това пиша във форума. Обичам да изказвам мнението си и да виждам какво мислят останалите. Не може ли обаче да го правиш малко по сбито бре. Ебати тезата излагаш, не ми се хваща на монитора : ) До преди малко четох "Гренадирите от SS в бой" от Курт Майер, ти сега ме пращаш направо към нова глава : )))
Ще взема да си сипя нещо за пиене и да видя до къде ще ме докара този ферман. Просто следващия път пробвай да си по сбит.

пп. Ако е пълно със статистика от рода, че биете повече като вкарате 2 гола в сравнение с 1... убивам те! Дано поне да има нещо интересно.


едит:

Малко отиваш пак в прекалени теории. Каквито искаш указания да дадеш на Тери, ако го изнесеш на центъра и оставиш 40 метра зад него = ще изглежда като глупак. Не може да му кажеш да тича като Бен Джонсън и той изведнъж да почне.
В Реал се чупеха голови рекорди с подбирането на подходящи играчи. Точно това за което говорех. Взе футболисти с които можеше да направи контра за 7 секунди и да стигне до удар. Там проблема бе по скоро егото на множество играчи, а не чисто техническите и физическите качества.
ШЛ може да е цел, но реално е почти невъзможно да се направи пробив. Точно поради изтъкнатите причини.
Няма как да промениш това с указание. Това, че настоящите играчи трудно могат да организират скоростна контра срещу по силен отбор и с оглед на това, че индивидуалните им качества не позволява да остават 1 на 1 срещу съперник във фаза защита и е нужно целия отбор да е много близко един до друг и да се покрива.

Колкото повече се отлагат тези необходими харчове, токлова по големи ще стават при сегашния динамичен пазар.
Направи се сметка колко щеше да струва да се започне селектирането на играчи още по времето последния сезон н а Сър-а, дори при Мойс. И колко след това ескалираха сумите и продължават да ескалират. Спестяването на 20 млн тогава е относително равнозначно на харченето на 100 сега. Не ми се мисли на какво ще е равно след още 2 години.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 12 дек 2017 12:24

За мен и двамата сте прави. :lol:
Но аз винаги ще сложа на първо място по вина мениджъра и след това играчите и тяхното качесто.
На Моуриньо никой не му пречи да купува, който иска в Юнайтед. И никой не му е забранил да каже на играчите си да посрещат Сити на центъра, а не пред наказателното поле. И никой не му е забранил да извади Лукаку на полувремето и да пусне Рашфорд като таран а Златан зад него. И никой не му е забранил да ги накара да тренират повечеко пасове на къси разстояние с по едно докосване на тренировките. Ясно се вижда в игра, какво тренират Юнайтед и какво тренират Сити. Юнайтед тренират яко тичане и покриване на зони по целият терен, а Сити тренират къси пасове в тесни пространства между 3-4-ма играчи.

А качеството на играчите е важно, да, за да можеш да спечелиш титлата, която се решава в 38 мача и ти трябват играчи, които цял сезон да играят на високо ниво. Това се постига, ако самите играчи са като цяло добри. Но за да спечелиш мач на Олд Трафорд можеш да го направиш и с малко по-скромни като качество играчи, ако си ги мотивирал яко и си им дал правилните указания. Тогава тези играчи, могат да надскочат себе си в този конкретен мач. Справка - сър Алекс Фъргюсън!

kingofpop написа:нищо лично, но Лукаку е изключително глупав нападател...даже някой от тук беше казал, че гола срещу Свраките излезе сам срещу вратаря и се избомби колкото може, без грам финес...

Точно аз го коментирах това нещо. И колко ли пъти го казвам вече този сезон - Лукаку е дръвник и има сериозна нужда да потренира удари и залъгващи движения. Точно в този мач с Нюкасъл точно преди да се избомби той направи залъгващо движение, на което и малко дете нямаше да се хване. Вратаря изобщо не трепна. И, предполагам, като видя непоколебимата реакция на вратаря, реши да се избомби.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3982
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот UltraBlue » 12 дек 2017 14:29

Jackxxx написа:Справка - сър Алекс Фъргюсън!

Това като го прочетох и веднага ми изникна в главата едно 1-6, при това не от Сити на Гуардиола, а на Манчини. Не съм сигурен, че дори и той да беше начело на този отбор сега, резултата щеше да е по-различен. Реално погледнато, Юнайтед загуби този мач заради 2 груби грешки при статични положения и изтърване на 2 последователни 100% възможности. Хайде някой да ми каже, въпреки голямото притежание на топката от страна на Сити, какви положения повече създадоха те(не броим последните 5 мин, в които Юнайтед тръгна напред и се оголи)? Имаха само един удар на Сане отблизо, който Де Хеа спаси и това им беше.
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 13 дек 2017 07:10

Така е, сър Алекс сигурно и той нямаше да спечели този мач. Но след него нямаше да е на 11 точки от Сити, а на максимум 5.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 13 дек 2017 09:28

Юнайтед не загуби мача заради двете грешки на Лукаку. Заради тези грешки Юнайтед допусна 2 гола. Но загубата дойде, защото в нито един момент Юнайтед не пресира Сити, не се създаваха положения, нямаше никакъв натиск над играчите на Сити. Всички знаем при 1-2 на Олд Трафорд по времето на Сър Алекс какво се случваше последните 10 минути. За мен загубата се дължи на мишкарското настроение, което създава Жозе в играчите, подкрепено и от супер дефанзивните указания, които се дават на играчите. Отделно, че като виждаш каква дупка е Лукаку трябва да го смениш, защото само пречи на отбора, а мача е само 90 минути и трябва да дадеш време на някой друг на мястото на Лукаку да направи нещо полезно.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 13 дек 2017 21:23

Когато си приел играта в собственото си наказателно поле 90 минути е нормално да направиш грешка.Когато позволяваш 100 пъти противника да опита пас в наказателното ти поле, все ще сбъркаш поне два пъти.Колкото и да си тренирал това.Ето пример е мачът ни с Брайтън-там те се бяха окопали в наказателното си поле и едвам създавахме положения, ама след 50-60 центрирания и сигурно 15 изстрела от разстояние, все веднъж ще ти се усмихне късмета.На нас ни се усмихна срещу Брайтън, на Сити им се усмихна на стадиона ни.
И стига с качеството на състава-Челси по-добри играчи ли имаха от нас за титлата?Аспиликуета не беше играл централен защитник дотогава, Канте имаше един силен сезон, Матич, който сега е при нас, тогава беше в Челси титуляр, Маркош Алонсо не можеше в защита да играе, за Моузес да не говоря каква класа беше.Бачуи беше втора опция на Коща, Педро и той не е нещо особено.
Реално Челси имаха 4-5 качествени играча-Куртоа, Кейхил, Луиш, Фабрегас, Азар, Коща.А Фабрегас и Луиш принципно играта им е на приливи и отливи.Но имаха качествен треньор с качествени идеи, треньор който излезе да си ни бие както си му е реда на Моста.
А ние се закопахме срещу Сити.Даже и срещу Тотнъм играхме плахо и безидейно, една изсипана топка ни спаси.Срещу Ливърпул не ми се коментира, ония нямаха чиста мрежа сигурно цяла година, добре че играха срещу треньора мишка, та да запише една Миньоле.Срещу Арсенал ни спаси вратаря.Айде стига вече със състава-все кусури им намираме.Михтарян беше най-добрия в Бундеслигата, Ибрата във Франция, Погба е най-добрия млад халф, Марсиал и Рашфорд по крилото могат да минат всеки с топка в краката, а този сезон и завършващия удар им върви, Матич два пъти беше титуляр за шампион на Англия и е в най-добрите си години, Тони В за мен е един от най-добрите бекове в момента в света.Лукаку всеки сезон бележеше по 25 гола в отбор, дето нямаше плеймейкър.Линдельоф 180 минути седя в наказателното си поле и нито за миг не мигна срещу Италия.Байи и той се разви.
А на всичкото отгоре имаме и най-добрия вратар в света-то това си е половин отбор.За мен едно дясно крило, евентуално ляв бек и централен защитник-това са ни нуждите.Съставът на Сити не е идеален-Фернандиньо е далеч от най-добрите дефанзивни халфове, Делф го видяхме като бек каква стока е, централните защитници и те имат да се доразвиват.
За тези четири години нямаме треньор, който да извлече максимума от атакуващите ни играчи.Байи при Моуриньо много се разви, не го отричам.Смоулинг и Фил Джоунс и те играят като цяло добре.Даже и Йънг като бек играе добре.Ама не е сериозно Михтарян, най-добрия играч в Бундеслигата, да дойде при нас, а нашия треньор година и половина да не може да измисли как да го ползва.Той всеки мач правеше по асистенция и гол, а при нас се лута като муха без глава.Погба една година му отне да почне да играе като хората, а беше най-скъпия играч в света.За Мата да не говоря-две години беше най-добрия играч в Челси, Моуриньо за половин година му разказа майката, прати ни го при нас, та да може Мойс и ЛВГ да продължат прекрасната му работа, а сега пак се събра с испанеца, та да го доразбие.Айде да докараме някой като Сари или Леонардо Жардим, пък тогава да видим дали наистина нямаме класни играчи.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 14 дек 2017 09:31

За мача с Бристол пак няма да правя тема.

Иначе искам да видя, новото ни попълнение в игра:
Изображение
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот smoothc » 15 дек 2017 23:04

Статистиката на Моуриньо до този момент:
30-17-8
- Победи с 1 гол разлика - 8
- Победи с 2+ гола разлика - 22

Равенства - 17
Загуби - 8

Анализ
Победите са си победи, лесно или трудно/с късмет постигнати, в крайна сметка те носят максимума!

Провалите у дома
Графа-лесни - Бърнли, Хъл, Борнемут, УБА, Суонси
Графа-средни - Стоук, Уест Хем, Евертън
Графа-дерби - Арсенал, Ливърпул, Сити/Сити

5 точки от графа-лесни - абсолютен провал! За мен лично минимумът трябва да са 13 точки.
3 точки от графа-средни - също провал! За мен лично минимумът трябва да са 7 точки.
2 точки от графата-дербита - провал! За мен лично минимумът трябва да са 6 точки.

Или казано по друг начин, минимум точките трябваше да са 26 точки!
В случая ние сме спечелили 10 точки, което означава 16 на боклука.


Провалите като гост
Графа-дербита - Челси/Челси, Арсенал, Тотнъм, Ливърпул/Ливърпул, Сити
Графа-мачове - Уотфорд, Хъдърсфилд, Евертън, Стоук/Стоук, Саутхемптън

При гостуванията положението винаги е малко по-деликатно, НО...
Така или иначе(в контекста на загубите) в дербитата, мисля че 2 точки трябваше да се спечелят.
В другата графа, загубите от Уотфорд и Хъдърсфилд са убийствени. Минимумът трябваше да бъдат 4 точки.
Срещу Евертън, Стоук/Стоук и Саутхемптън 4 точки са доста малко, минимумът трябваше да бъдат 8 точки.

С други думи: 17 точки трябваше да бъдат спечелени, а не 7 точки.

Извод: 16+10 точки = 26 точки на боклука!!


5 от 8 загуби - с 1 гол разлика
3 от 8 загуби - 2+ гола разлика

0-0 - 7 пъти
1-1 - 9 пъти
2-2 - 1 път

Маркираните в черно са тревожни симптоми, които са индикатор за слабости в атаката!
Ако срещу Сити и Ливърпул/Ливърпул не е чак толкова лошо да направиш 0-0, то не можем да кажем същото за
Бърнли, Хъл, УБА, Саутхемптън. Един път по някаква случайност, ок, но повече...

Нека се абстрахираме от 3-те загуби с 2+ гола.
2-2 изглежда като случаен резултат на общия фон.

По-интересни са тези 9 пъти 1-1 и най-вече методиката им на постигане, която не е маловажна - дали от 0-1 или от 1-0 са станали?
Едното е еднозначно на загубени 2 точки, другото на спечелена 1 точка.
0-1/1-1 - 4 пъти(спасяваме се)
1-0/1-1 - 5 пъти(прецакваме се)

В общи линии в почти всички случаи става дума за +1 гол, който да ни предпази от провала, като вид застраховка.
Е, какви оправдания могат да се търсят при това положение!?
Разбирам Манчестър Юнайтед да няма почти никакви сухи мрежи или да допуска редовно 1-2(дори 2+) гола, за да запиташ реторично: "Че какво толкова ще ни помогне този +1 гол?", но фактите показват, че Манчестър Юнайтед има най-добрата защита в Англия(в дългосрочен план и конкретно за последните 3 сезона) и по пътя на логика означава, че провалите кардинално не са следствие от слаба защита, а от слабо нападение.
И по-точно - поради нецелесъобразен офанзивен режим и указания, липса на клиничност/редовност на головете.
Манчестър Юнайтед е отбор, който в 8/10 случая трябва да може без проблеми да вкарва по минимум 2 гола.
Победите с 1-0 са прекрасен инструмент за трупане на точки, сър Алекс беше майстор в това отношение, но акцентът в случая е следният: Той просто минимизираше, понякога сме имали и късни 1-0, но разликата е, че той не допускаше като цяло да се стига до заплаха за резултата, разбирате ли?
А при Ван Гаал и Моуриньо тези 1-0 почти винаги бяха свързани с тръпнене и драми в последните минути, защото се позволява на противника да напада, докато сър Алекс контролираше това 1-0 и рядко сме имали издънки, особено срещу по-скромните отбори.
И горепосочените 5 пъти 1-0/1-1 са плод точно на подобни късни изравнявания и загуба на 2 точки респективно.
Борнемут онзи ден и те можеха да си тръгнат с точката, прекалено много им позволихме да ни притесняват в заключителните минути, което е тотално грешен подход на Моуриньо, косвено индикиращ за разчитане на късмета, блокирания и спасявания на Де Хеа и най-вече за инатливост, вреден стоицизъм буквално водещ до нерви и напрежение! Ако това се случва срещу Топ отбор, ок, нормално е, но Борнемут и подобни да те натискат със самочувствие в края...моля, това е абсолютен дебилизъм!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта