Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 18 дек 2018 15:44

Изображение
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот rhaegar » 18 дек 2018 16:04

Асен ще е култов избор. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот sinfen14 » 18 дек 2018 19:06

KOPScousers написа:Защо всички сте толкова сигурни, че ПСЖ ще ви надуят каските? На Анфийлд не знаеха къде се намират, вкараха гол от засада и след това безкрайно случаен гол, като се абстрахираме от това бяха тотално обезличени. Ливърпул, Барса, Челси, Реал - тия толкова бой са яли през годините от големите отбори, че не е истина. Само с името си трябва да ги накарате да се по**рат тия шейхове. Аз мисля, че ще хвърлите бомбата и ще ги излъжете. Но като цяло каква бомба, Юнайтед да бие ПСЖ не трябва да е никаква изненада. Горе главата, а и дотогава може да сте изритали преводача и нещата да изглеждат една идея по-добре. ;)

Сори за оффтопика :Д но от кой филм/сериал е подписа ти? :)

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот zaqwsxd » 18 дек 2018 21:05

sinfen14 написа:Сори за оффтопика :Д но от кой филм/сериал е подписа ти? :)

Простата проверка с Чичо Гугъл си показва всичко ;)
Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6120
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот KOPScousers » 18 дек 2018 21:25

sinfen14 написа:
KOPScousers написа:Защо всички сте толкова сигурни, че ПСЖ ще ви надуят каските? На Анфийлд не знаеха къде се намират, вкараха гол от засада и след това безкрайно случаен гол, като се абстрахираме от това бяха тотално обезличени. Ливърпул, Барса, Челси, Реал - тия толкова бой са яли през годините от големите отбори, че не е истина. Само с името си трябва да ги накарате да се по**рат тия шейхове. Аз мисля, че ще хвърлите бомбата и ще ги излъжете. Но като цяло каква бомба, Юнайтед да бие ПСЖ не трябва да е никаква изненада. Горе главата, а и дотогава може да сте изритали преводача и нещата да изглеждат една идея по-добре. ;)

Сори за оффтопика :Д но от кой филм/сериал е подписа ти? :)

Гледам, че колегата над мен вече ти е отговорил. ^^ Сериалът е спин-оф на Дневниците на Вампира, но вярвам, че ще ти хареса дори да не си гледал Дневниците. (ако ти допада жанрът му, разбира се) :)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 18 дек 2018 22:49

Солскяер? :?
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 18 дек 2018 23:42

vasilnv написа:Солскяер? :?

Ми най-сигурното назначение.Легенда на клуба, тоест ще върне настроението на феновете по трибуните.Същевременно не е голямо име, така че няма да се инати лятото като го сменим с по-голямо име.Освен това сто на сто ще налага офанзивен стил, за да заприличаме и ние на отбор от 21 век.А, да-в едно интервю преди месеци бил казал, че Погба е невероятна класа и Юнайтед трябва да гради отбора около него, демек стомилионната ревла ще е доволна.
За мен две неща са важни-има в пъти по-добро поведение от португалското менте, освен това е работил три години при юношите и ще даде минути на малките.Да не говорим, че като види белгийската елха, ще му сложи коледни лампички на главата и ще го позиционира в центъра на Манчестър докато не му уредим трансфер януари(ако има достатъчно луд клуб да го вземе де).
И друг плюс-нямаме никакво крило от дясно.Така сме от 5-6 години.Чирак е на Съра, ако изобщо има дума при трансферите, на първо място ще потърси някое крило през зимата.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 19 дек 2018 09:05

Трудно Солскяер да има каквото и да е влияние над съблекалнята. Неграта си правят каквото си решат. Поне Жозе показа топки и остави Погба и Лукоки пейка. Адски сбъркани неща има в клуба. Селекцията за 5 години след Фърги е умопомрачителна. За мен успешен играч, който дойде бе единствено дедо Ибра! Това е недопустимо. Строшиха са 500 млн. паунда, а градацията е отрицателна.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]


Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MapTo_D » 19 дек 2018 10:22

Аз пък мисля, че имаме не лоши футболисти, които с правилната тактика и настройка могат да показват добри неща. В момента всички играят под възможностите си, аз лично очаквам голямо подобрение. Ще поживеем и ще видим.
Имаше вчера статии от пресата в Англия, в които имаше страшно много истина. А неустойката е редно да я плати директорчето Ед, който миналия сезон удължи договора на преводача ********


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта