Страница 1 от 3

"Ман.Юнайтед" - "Нюкасъл"

Публикувано: 16 авг 2010 11:12
от Btovfan80
[center]Изображение vs. Изображение[/center]

Тази вечер, от 22.00 ч., "Манчестър Юнайтед" излиза на своя стадион срещу завърналият се в елита на английския футбол - "Нюкасъл Юнайтед", в последен мач от първия кръг на Висшата лига. След разгромната победа на "Челси" над друг новак - "Уест Бромич" (6:0), червените дяволи са длъжни да победят, при това с изразителен резултат. Дали обаче напрежението от задължителна победа, няма да окаже негативно влияние?

Очаквам вашите прогнози, мнения и коментари!

Re: "Ман.Юнайтед" - "Нюкасъл"

Публикувано: 16 авг 2010 11:17
от zaqwsxd
Очаквам труден мач за Юнайтед . 1X е мачът! Най-вероятно 1-0 или 2-1 за Юнайтед , но не изключвам и изненада.

Re: "Ман.Юнайтед" - "Нюкасъл"

Публикувано: 16 авг 2010 11:18
от Leooo
3 - 0 Бербата ще вкара 2 гола днес !

Re: "Ман.Юнайтед" - "Нюкасъл"

Публикувано: 16 авг 2010 11:21
от Galfonek
Каква изразителна победа , те да се радват ,ако изобщо успеят да вземат мача с измъчено 1 : 0 !Бербатов , ако е титуляр, нищо добро не ги чака.Но мисля ,че САФ няма да направи такава глупост и ще заложи на Парк , Рууни и Ернандес.

Re: "Ман.Юнайтед" - "Нюкасъл"

Публикувано: 16 авг 2010 11:21
от storm
Има тема за мача !

Re: "Ман.Юнайтед" - "Нюкасъл"

Публикувано: 16 авг 2010 11:24
от Btovfan80
Къде е темата за мача? Аз във форума на "Манчестър юнайтед" не я виждам! ;)

Re: "Ман.Юнайтед" - "Нюкасъл"

Публикувано: 16 авг 2010 11:29
от Btovfan80
Galfonek написа:Каква изразителна победа , те да се радват ,ако изобщо успеят да вземат мача с измъчено 1 : 0 !Бербатов , ако е титуляр, нищо добро не ги чака.Но мисля ,че САФ няма да направи такава глупост и ще заложи на Парк , Рууни и Ернандес.


Ти действително си голям галфон! :evil: Казах, че им трябва такава, а не, че ще я постигнат на всяка цена! Но това, което не ми харесва в твоя коментар е, че отново плюеш по Бербатов, без никаква причина!

Re: "Ман.Юнайтед" - "Нюкасъл"

Публикувано: 16 авг 2010 11:42
от soilwork
Рутинна победа за Манчестър с един-два гола,очаквам добра игра от нашето момче.Инфо за състава на "свраките"?

Re: "Ман.Юнайтед" - "Нюкасъл"

Публикувано: 16 авг 2010 11:51
от durex
1

Re: "Ман.Юнайтед" - "Нюкасъл"

Публикувано: 16 авг 2010 11:59
от Love_
4-1 :)