ВЛ | 33-ти кръг | Улвърхямптън - Манчестър Юнайтед | 2-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

ВЛ | 33-ти кръг | Улвърхямптън - Манчестър Юнайтед | 2-1

Мнениеот Jackxxx » 02 апр 2019 09:26

[center]АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА 2018/19
Изображение

вторник, 02.април.2019г. - 21:45ч.

Изображение Изображение Изображение

Стадион: Молиню Стейдиъм
Изображение

Хавиер Гарсиа ________________________Оле Гунар Солскяер
Изображение VS Изображение

Съдия на мача: Майк Дийн
Изображение[/center]

Мача ще бъде предаван пряко по: Изображение
Линкове за мача може да намерите тук: Изображение
Последна промяна от Jackxxx на 02 апр 2019 23:39, променено общо 1 път.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 33-ти кръг | Улвърхямптън - Манчестър Юнайтед | 02.04

Мнениеот Jackxxx » 02 апр 2019 09:32

Дано Оле и компания да са си научили урока от предният мач срещу тия, както и от мача с Уотфорд.
Изтървахме Арсенал на техният стадион и сега както се казва, ще гоним дивото.

Който и да излезе днес, всички трябва да са пределно мотивирани и концентрирани. Най-важното е 3-мата в центъра да държат мача под контрол и да диктуват темпото. Контраатаките са хубаво нещо, но трябва да покажем и малко натиск и креативност.

Паля свещи Мата изобщо да не е в групата, защото ми писна от бавната и лишена от всякаква идея игра на испанеца. Според мен Далот от дясно е много по-добър избор защото играе по цялата широчина на игрището и така се освобождават пространства в центъра, където Погба пак ще трябва да играе срещу двама, а и сигурно пак ще се изредят 10 човека да го ритат.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 33-ти кръг | Улвърхямптън - Манчестър Юнайтед | 02.04

Мнениеот MapTo_D » 02 апр 2019 10:22

Трудно ще е, вълците са корав съперник. Не се борят за нищо, освен за слава и престиж. Но няма място за отстъпление, трябва победа за да запазим шансове за класиране в зона ШЛ...


Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 33-ти кръг | Улвърхямптън - Манчестър Юнайтед | 02.04

Мнениеот MapTo_D » 02 апр 2019 20:50

ДДХ, Йънг, Линдельоф, Смолинг, Шоу, Мактомини, Фред, Далот, Погба, Лингард, Лукаки.

Доста странен състав. Рашфорд дори не е резерва, нещо ще да му се е случило. Марсиал, Матич, Перейра и още някой там са резерви. Не е яко...

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1073
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 33-ти кръг | Улвърхямптън - Манчестър Юнайтед | 02.04

Мнениеот Scholesy93 » 02 апр 2019 22:22

Ашлиии, Ашлииииии....Кой го излъга тоя, че може да подава?Лингард и той не знае какво да прави.Погба си върна формата от Моуринково време.Треньори сменяхме, трансфери правихме, тоя състав пак е жалък.Време му е на Уудуърд да погледне в огледалото преди следващото уволнение.
Фред изигра супер 20 минути, а след това се сгромоляса.Просто трансферната ни политика е на страхотно ниво.И Пеп да докараме, докато не докараме и някой като Чики ще сме пълна скръб.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1073
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 33-ти кръг | Улвърхямптън - Манчестър Юнайтед | 02.04

Мнениеот Scholesy93 » 02 апр 2019 22:34

Е искаха го за треньор.Меденият месец мина, да играят за него.Трети пореден мач нищо не играем.И сме надиграни тактически.
Ашлито с нов договор, Ерера, Раш и Погба без.....Удито много го разбира футбола.......
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 33-ти кръг | Улвърхямптън - Манчестър Юнайтед | 02.04

Мнениеот MapTo_D » 02 апр 2019 22:38

Супер смях, много ме е яд. До 20та мин тия не знаеха къде се намират и нашите, вместо да вкарат 3...или поне 2 гола и да убият мача, те какво?! Подаряват им гол и след това яко глътнаха бастуна. Лукаки и Лингард са ебаси длъжниците, единия от 2, а другия от 4 метра целят вратаря им. Погба и на мен ми се губи страшно много. Йънг сигурно мисли, че още играе за мауринката, 5 пъти я хамали напред и все на място, където няма никой червен. А вълците вкараха положението си, което дойде и те не знаят от къде, повярваха си и си я разцъкват. Да ги навикат на полувремето едно хубаво и дано някак го измъкнат тоя мач, ако ли не, ще ритат в ЛЕ другия сезон и толкова. Таш§ак! :evil: :oops:

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1073
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 33-ти кръг | Улвърхямптън - Манчестър Юнайтед | 02.04

Мнениеот Scholesy93 » 02 апр 2019 23:04

Ашлиииииии, невероятен сиииииии!Няма такъв смях.Гари Невил изигра два слаби мача и имаше честта да се оттегли.Тоя на един добър пет мача е безполезен(за противника е полезен) и иска нов договор.С тия решения по върха няма да стане.Пет години нямаме дясно крило и десен бек, ама 50 милиона дадохме за Фред.
Айде, емоциите докараха нов договор на Оле.Сега след година Уди ще го уволни и пак ще си покрие мазния гръб.Радвам се, че няма да хванем топ 4.Не искам пак да се изнизваме.На лятото Ед да си поеме отговорността.А не четвърти пореден треньор да сменя.Трезви решения трябваше да се взимат.Лятото Погба и Ерера аут, ама Майк, Фил Стреса и Ашлито пак титуляри.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта