ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 1-3

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 06.03

Мнениеот Scholesy93 » 07 мар 2019 00:58

bubka написа:
Scholesy93 написа:А на белия балет да им е жив и здрав Жозенцето-нашите играчи показват, че с повечко увереност, позитивизъм и подкрепа от треньора всичко е възможно.


[offtopic]Абе честно казано бих доста се радвал, ако и в мачовете с Барселона, и този с Аякс, Жозенцето беше треньор вместо аржентинското менте ;) .

Иначе наистина исторически мач тая вечер, много голяма победа.[/offtopic]

Да, това не е Моуриньо отпреди 10 години.Този Моуриньо като види, че нападател е Бензема, крила са Васкес , Бейл и 18-годишен, а Модрич, който не харесва, е плеймейкър, рано рано ще си подготви списък с извинения.Тотално ще нокаутира Реал.Винисиус ще го пуска по пет минути, да се похвали че играе всеки мач, Варан ще забрави как се подава топката, защото при Жозето защитниците само чистят, а с Рамос и Модрич ще се е скарал до втората тренировка.Следващият сезон пак ще има почетно отпадане на осминафинал в ШЛ, в най-добрия случай второ място в Ла Лига на 15 точки зад Барса и 60 отбелязани гола, а на края на сезона-Е, какво очаквате?Той тоя отбор свикна с провалите.Дайте ми още 300 милиона на лятото и може да стигна четвъртфинал и да вкараме още три гола в първенството.
Иначе медиите се оказаха доста прави-всичките прегръдки между Лукаку и Погба след мача ми подсказват, че те повече нямат намерение да играят заедно.Тотален крах в отношенията.Утре сигурно ще чета, че Лукаку вече не иска да играе с Рашфорд, защото не му е дал да изпълни дузпата.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9205
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 06.03

Мнениеот bubka » 07 мар 2019 01:12

Scholesy93 написа:
bubka написа:
Scholesy93 написа:А на белия балет да им е жив и здрав Жозенцето-нашите играчи показват, че с повечко увереност, позитивизъм и подкрепа от треньора всичко е възможно.


[offtopic]Абе честно казано бих доста се радвал, ако и в мачовете с Барселона, и този с Аякс, Жозенцето беше треньор вместо аржентинското менте ;) .

Иначе наистина исторически мач тая вечер, много голяма победа.[/offtopic]

Да, това не е Моуриньо отпреди 10 години.Този Моуриньо като види, че нападател е Бензема, крила са Васкес , Бейл и 18-годишен, а Модрич, който не харесва, е плеймейкър, рано рано ще си подготви списък с извинения.Тотално ще нокаутира Реал.Винисиус ще го пуска по пет минути, да се похвали че играе всеки мач, Варан ще забрави как се подава топката, защото при Жозето защитниците само чистят, а с Рамос и Модрич ще се е скарал до втората тренировка.Следващият сезон пак ще има почетно отпадане на осминафинал в ШЛ, в най-добрия случай второ място в Ла Лига на 15 точки зад Барса и 60 отбелязани гола, а на края на сезона-Е, какво очаквате?Той тоя отбор свикна с провалите.Дайте ми още 300 милиона на лятото и може да стигна четвъртфинал и да вкараме още три гола в първенството.


[offtopic]??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Честно не разбирам какво се захвана с нас, вместо да се радваш за победата на отбора си. Аз също изразих радостта си от победата на Юнайтед. Написаното по-горе го оставям само с коментар поставените въпросителни, защото makes no sense. Каквото ще прави, ще прави като дойде. Винисиус аз не бих го пускал и за under16-ките дори, лично мнение. Не ми се занимава повече по горната тема.[/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 06.03

Мнениеот boabbb » 07 мар 2019 01:16

Вижда се, че тука доста разбирате нещата, щом това е чиста дузпа :mrgreen: Кое е неестественото на положението на ръката на циганина? Пробвайте да скочите така с гръб и ръцете ви да са плътно прибрани. Не ми се вярва какви неща чета ... На мен Манчо и БДЖ са ми еднакво неприятни, за да имам пристрастия.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 06.03

Мнениеот Scholesy93 » 07 мар 2019 01:27

boabbb написа:Вижда се, че тука доста разбирате нещата, щом това е чиста дузпа :mrgreen: Кое е неестественото на положението на ръката на циганина? Пробвайте да скочите така с гръб и ръцете ви да са плътно прибрани. Не ми се вярва какви неща чета ... На мен Манчо и БДЖ са ми еднакво неприятни, за да имам пристрастия.

Брат, в другия мач тази вечер също имаше пресилена дузпа.Това е ВАР-лесно се дават дузпи.В момента, в който съдията погледне повторението, извиненията от сорта на Ама то това го има всеки мач, Ама той не искаше, Ама това се отсъжда само извън наказателното поле...Тези извинения не вървят.Ръката не е в естествена позиция, той е погледнал повторението и е длъжен да даде дузпата.Както редица съдии вече потвърдиха.
А за по-горния коментар-колкото се радвам за победата, толкова се чудя къде щяхме да сме сега, ако Моуринчо му бяхме били шута на лятото.Мойс и ЛВГ и те не направиха много, но нямам особено лоши чувства към тях.Моуринката-боклук като треньор, боклук като човек, враг на футбола, враг на отборите с история, враг на талантливите играчи и юношите....На това менте при всяка следваща наша победа му пада реномето.И ще му пожелавам провали във всеки един бъдещ клуб.Аз затова се учудвам, че Реал смятат пак да се излагат с тоя тип.2-3 години ще има пак теории за съдийски конспирации против Реал, караници в националния отбор на Испания, кавги с други треньори и т.н.3 години гледах как душата на клуба беше изваждана само и само да му е комфортно на това португалско менте.При такива успехи няма как да не ми стане кеф и от факта, че Моуриньо сега обикаля саудитските и руските телевизии и е принуден да си измисля нови и нови извинения за провалите със същите тези играчи, които сега местят планини.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9205
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 06.03

Мнениеот bubka » 07 мар 2019 01:47

boabbb написа:Вижда се, че тука доста разбирате нещата, щом това е чиста дузпа :mrgreen: Кое е неестественото на положението на ръката на циганина? Пробвайте да скочите така с гръб и ръцете ви да са плътно прибрани. Не ми се вярва какви неща чета ... На мен Манчо и БДЖ са ми еднакво неприятни, за да имам пристрастия.


Виж сега, за позицията на ръката точно това е проблемът, че е в естествената си позиция :!: :!: :!: , т.е беше размахана встрани при скока. Отговорността е на защитниците при положения в наказателното поле да си държат ръцете в "неестествена позиция", т.е прибрани до тялото :!: :!: :!: . Всеки удар в разперена настрани ръка, който отклонява потенциално голова траектория на топката, се наказва по правилник с дузпа.

А ударът наистина беше много силен и отиваше потенциално в горната част на вратата. Щом защитникът е тръгнал да скача и да пречи на удара отговорността, вината и съответно последствията за това, че не си държи ръката прибрана до тялото си е негова, последствията са и за отбора :mrgreen: . Пусни си клипчета как си държат ръцете при пряк свободен удар, плътно прибрани и най-често захванали ташаците :дд. Както скачат, когато са изградили стената при фаулове, така се скача, когато си тръгнал да предотвратяваш удар. Ако не можеш, носиш си последствията.

На мен Манчо и БДЖ са ми еднакво неприятни, за да имам пристрастия.


И още нещо. Ако си обикновено комплексарче, убито от живота, което е тук просто да си излее злобата, вместо да погледнеш обективно на ситуацията, си кажи. Поне да не се занимаваме с теб. Не би имало смисъл.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 06.03

Мнениеот MuFc1878 » 07 мар 2019 07:04



:shock: :shock: :shock:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

hellbringer
Мнения: 27
Регистриран на: 24 дек 2018 14:25
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 06.03

Мнениеот hellbringer » 07 мар 2019 07:08

hellbringer написа:1:3 :twisted:


Ха-ха ... познах точният резултат от мача! ;)

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот Jackxxx » 07 мар 2019 08:42

[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот MapTo_D » 07 мар 2019 09:05

:twisted: :twisted: :twisted:

Байи никога повече не трябва да застава в дясно на защитата!

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот Real » 07 мар 2019 09:10

РЕСПЕКТ !!!
Показахте на Насерко и харема му какво значи Воля и Характер. Има неща, които не се купуват с пари. Има и такива, които не се купуват и с МНОГО пари. Дано след още някоя година бой, е.... и (в случая) норвежка музика, тия чаршафосаните почнат да се изнасят от футбола. Полото с камили също не е лош спорт, все пак...


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта