ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 0-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 0-0

Мнениеот t0bl3ro_bg » 25 фев 2019 19:33

diplomat написа:
Scholesy93 написа:
Jackxxx написа:Аве, кандидата за титлата излезе мега респектиран и отправи един анемичен удар цял мач към Де Хеа. Отделно в средата на терена бяхме със Скот Не-знам-защо-съм-на-терена МакТомини и Перейра, които "разбиваха" играта на Ливърпул и от тях трябваше да тръгват нашите контраатаки. Юнайтед и при САФ винаги е играл на контраатака срещу отбори като Ливърпул, Арсенал, ПСЖ, Байерн, Барса, Реал и т.н. Въпроса, е че разчитаме само и единствено на един Погба, който вчера се отличаваше от Салах само с това, че стърчи две глави над него. Имаше една контра атака, която тръгна от Перейра и това беше. А физически бяха толкова зле нашите, че след 70 минута никой нямаше сили да тича вече. Защитата, реално не допусна нито една сериозна грешка, а проблемите в атака не могат да бъдат сложени изцяло на плещите на Погба. Тоя Санчез за какво е в отбора? Лукаку какъв го дърви цял мач? На Лингард, кой му е виновен, че е келешче и иска да влезе с топката във вратата? Рашфорд играе цял мач с подут глезен, пак успяваше да се измъкне, да не говорим, че всеки път когато той или Погба взимаха топката им се влизаше брутално в краката.

Трябваше да се направят повечко ротации и това е основна грешка на Оле и Фелан, за която сега ще си патим следващите мачове. За съжаление имаме тежко гостуване на Палас, а няма да може да се разчита на Лингард, Ерера, Мата, Рашфорд, Матич, Марсиал. Това не е чак толкова зле. Имаме Чонг, Гомез и Грийнууд, които заслужават шанс при големите. Могат да се включат срещу Палас, а още по-задължително е да се включат срещу Борнемут. Отделно Фред, Перейра и Скот получават шансове да се докажат иначе да хващат пътя.

Лятото дано се разкарат Санчез, Лукаку и Мата. На тяхно място може да се вземе един или двама офанзивни играчи и да се вкара някой младеж от академията.

Да бе, резултатът не е лош.Ако бяхме още с Моу тия излизаха надъхани и ни пореха яко.И когато играхме на контратака срещу Челси, Тотнъм и Арсенал го приемам-то в Лондон винаги така играем.Но на Олд Трафорд, при тази публика-срамота е.Предпочитам да бяхме изяли шамарите от Пуул, но поне да се бяхме опитали да играем футбол.Аз тъкмо се възгордях, че на Олд Трафорд пак се играят паметни мачове, а ние в най-голямото дерби на Англия приспахме зрителите пред телевизора.
И всичко тръгва и от състава.Скот и Ашлито излязоха титуляри, за да гоним равенството.Фред не го знам колко е зле, ама миналата година и Линдата изглеждаше плачевен, а в момента е скала.Оле тотално го е зачеркнал бразилеца.И тук пак идва проблемът, че и Оле, и ние, и САФ си мечтаем всичко да е като едно време-Клеберсон и Верон като не им се получиха нещата в Англия САФ си беше спокоен, защото Бът/Флечър ще му свършат работа.Ама САФ вече го няма, а само той умееше с такива играчи да печели титли.Фред и Далот им трябва адаптация, но са в пъти по-технични от Скот и Ашлито.Пускането на някой от латиносите може и да ни докара гол в нашата врата срещу Пуул, но игнорирането им води до нови договори за играчи, които просто нямат нужния талант да са в топотбор.Предпочитам да сме шести, но Фред и Далот да получават минути, да се адаптират по-бързо и следващия сезон да са на 100% готови и надъхани, а не заради едното четвърто следващия сезон, когато Скот и Ашлито се подготвят да дават дълъг пас, да си спомням музиката от Бени Хил.Пак почнахме да правим същите простотии от пет години-да закърпим положението, пък на лятото само с трансфери ще ъпгрейдваме.Успоредно с това се чудим как може Фил Джоунс, Майк Смолинг и Ашлито при пети пореден треньор да намират място и да не бъдат гонени, чак и договори да подпишат.

Фред, Лукаку и другите твои любимци са много по-слаби от англичаните в отбора. Просто си кон с капаци и си решил да мразиш определени играчи като тоя смешник Тоблерона.


Вече разбрах и че да критикуваш ознчава да мразиш. Явно си живял в някоя друга Англия и си учил нечия друга история и терминология. Филмар левъл много висок. Ид307 ultra high level. Кон с капаци можеш да си го сложиш на табелка и да я носиш доживот, щото не е нормално да виждаш само това, което искаш и да го придаваш на другите, а да не виждаш реалността и да "мразиш" другите, че те не го виждат.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 0-0

Мнениеот diplomat » 25 фев 2019 19:34

t0bl3ro_bg написа:
diplomat написа:Двамата мрънкачи по-добре да сменят клуба. Само Jackxxx разбира какво означава Манчестър Юнайтед и как да се подкрепя отбора, останалите сте някакви смешни утайки, дето в трудните моменти почвате да ревете. Тоблерончо, не се прави на оборотен във виртуалния свят, щото на живо едва ли така ще ми говориш и ще обиждаш, помиярче.



Не си много сигурен, нали ? :?

Като те гледам, ти си някоя мишчица, дето хал хабер си няма от основни нещица, независимо дали са свързани с реалното или виртуалното. Наклон какво да правя, как да се държа и прочие, можеш да ми давашсамо на оная пръчка долу, дето при теб подозирам, че липсва, барабар с топките. Не та знам някое дете ли си, чичак ли ди, лелка или UFO, ма не ми и дреме, но си доста спрял/а/о и го доказваш с всяко "включване". Нема да се опраиш и тва си му е.

Ставай фен на Сити, смешник. Ще ти отива идеално на манталитета и вижданията за футбол. Да ти го нахакват там арабските камилари.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 0-0

Мнениеот t0bl3ro_bg » 25 фев 2019 19:38

Ще ти стана фен на теб, че да има поне кой да ти се кефи в жалкия ти живот. Живял там и разбирал футбола, вече ВЛ/ШЛ ше ми печели. Поемай си по жалкия път и не си вдигай много акциите. ОВ4444АР.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 0-0

Мнениеот diplomat » 25 фев 2019 19:40

Тва българският фен е най-наглото и тъпо копеле. Само претенции и голямо разбиране. Заслужавате си ебавките и заяжданията от противниковите фенове, то си е ебати цирка. Смятай щом почна да ми липсва анализаторчето Смути, който поне в случая щеше да е твърдо зад отбора, играчите и Солскяер. Ако бяхме започнали сезонът със същата форма като при Солскяер, сега щяхме да сме в борбата за титлата със сигурност. Ама как да имате такъв широк поглед над футбола, като се специалисти на маса.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 0-0

Мнениеот diplomat » 25 фев 2019 19:42

Закривайте го тоя смешен форум, тука освен 2-3ма истински фенове на Манчестър Юнайтед, другите са или тролове, или пълни некадърници и мрънкачи за най-малкото нещо. Пародия, 0-0 с кандидат шампиона и след 3 контузии в първите 20 минути, като Ливърпул нямаха едно положение даже, обаче се вдига рев и вой до небесата за някакви пълни глупости, бахти малоумниците.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 0-0

Мнениеот t0bl3ro_bg » 25 фев 2019 19:48

Акото мирише. Няма как да знаеш. Тандемът са любимци на феновете, но като има грешка тя се признава, а не да се лъжем, че всичко е наред. 2/4 контузии са тяхна вина, а сети се що ако изобщо успееш... Аз съм го написал преди седмица и то се случи, а тоя нашия застанал и ми философства и се чуди кво да изсмуче, та да обори. Само псж, само тоя, само оня - алоо, вземи прогледни. Не е срамно отборът ти да е слаб, срамно е да не го признаваш и да убеждаваш другите в лъжата си.

Някакъв спец по support ли си, какво си ?

До гуша ми е дошло от "реалисти" и "разбирачи".

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 0-0

Мнениеот diplomat » 25 фев 2019 19:53

t0bl3ro_bg написа:Акото мирише. Няма как да знаеш. Тандемът са любимци на феновете, но като има грешка тя се признава, а не да се лъжем, че всичко е наред. 2/4 контузии са тяхна вина, а сети се що ако изобщо успееш... Аз съм го написал преди седмица и то се случи, а тоя нашия застанал и ми философства и се чуди кво да изсмуче, та да обори. Само псж, само тоя, само оня - алоо, вземи прогледни. Не е срамно отборът ти да е слаб, срамно е да не го признаваш и да убеждаваш другите в лъжата си.

Някакъв спец по support ли си, какво си ?

До гуша ми е дошло от "реалисти" и "разбирачи".

Обясни как от отбор, който и за топ 6 не става, за 2-3 месеца искаш да станем шампиони на ВЛ и ШЛ? Ти наистина ли си толкова заблуден? Реалист съм, да, по-добре от жалък хейтър.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 0-0

Мнениеот t0bl3ro_bg » 25 фев 2019 20:20

Кавичките придават друг смисъл, в Англия не бе ли така?

Кога си ме видял да поискам или мрънкам за ШЛ/ВЛ или нещо подобно? Мен дори топ4 не ме грее, но явно си чел квото ти е кеф и си пишеш същото. Вижда ли ти се нормално в тоя велик отбор да има такива жалкари като тия на десния фланг и двамата централни националчетата ? Ква ти е ползата от топове и шл като ще идва валенсия или куция псж да те бие ? Как реши, че мразя играчи ? Не искам нищо повече от това в тоя отбор да играят заслужили добри играчи, а не фаворизирани слабаци, неразвили се до 25+. 10 години ще гледаме смолинг, йънг и джоунс. Ми, евала - ще гледаме, ко ше прайм. Само псж ни надиграли - явно си забравил как дойде рединг като 22-3 от чампионшипа и ни напрай да си бараме ушите и то на Олд Трафорд. Това ли заслужават хората, които ходят ? Да гледат "класни" играчи, които са надигравани у дома.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 0-0

Мнениеот t0bl3ro_bg » 25 фев 2019 20:30

Ти, някакъв менджър ли си там, че ми ги защитаваш постоянно и изтъкваш как са много добри и т.н. Ще се окаже накрая че си, иначе не виждам как и защо всеки път ще го играеш Чичо-Def.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 0-0

Мнениеот diplomat » 25 фев 2019 20:33

t0bl3ro_bg написа:Кавичките придават друг смисъл, в Англия не бе ли така?

Кога си ме видял да поискам или мрънкам за ШЛ/ВЛ или нещо подобно? Мен дори топ4 не ме грее, но явно си чел квото ти е кеф и си пишеш същото. Вижда ли ти се нормално в тоя велик отбор да има такива жалкари като тия на десния фланг и двамата централни националчетата ? Ква ти е ползата от топове и шл като ще идва валенсия или куция псж да те бие ? Как реши, че мразя играчи ? Не искам нищо повече от това в тоя отбор да играят заслужили добри играчи, а не фаворизирани слабаци, неразвили се до 25+. 10 години ще гледаме смолинг, йънг и джоунс. Ми, евала - ще гледаме, ко ше прайм. Само псж ни надиграли - явно си забравил как дойде рединг като 22-3 от чампионшипа и ни напрай да си бараме ушите и то на Олд Трафорд. Това ли заслужават хората, които ходят ? Да гледат "класни" играчи, които са надигеавани у дома.

А какво искаш тогава, какво мрънкаш?!? Всичко с времето си ще стане, на Ливърпул им трябваха 3 години, за да изградят отбор и атакуващ агресивен стил на игра. Това можем, това играем, момчетата се раздават на повече от максимума и точно оттам идват контузиите. Като са слаби, какво да направят? Лукаку хем е слаб, хем не тича, ама не виждам толкова храна да се хвърля около него. Санчез в последните мачове много ми харесва с отдадеността си за отбора, нищо че е супер неадекватен в повечето случаи. Това е положението, поне като виждам как всеки си дава зор, няма как да съм негативно настроен към дадените футболисти. Нямаме халф, който да разиграва топката и да сменя темпото, нямаме един адекватен бек, който да може да атакува по фланга, нямаме дясно крило изобщо. От всичките играчи, до момента Лукаку ми прави най-лошо впечатление. Перейра направи грешка, ама вчера изора терена като влезе първото полувреме. Това искам да виждам, пък лятото ще се решава какви футболисти са нужни и какъв е дългосрочният план за развитие на клуба. В момента освен тренировки и обиграване на новия стил, друго не можем да очакваме. А да се надяваш да доминиращ над Ливърпул със задържане на топката и тем подобни, особено след 2 години и половина при автобуса на Моуриньо, просто е ненормално.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта