ВЛ | 12-ти кръг | Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед | 3-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
equilibrum
Мнения: 121
Регистриран на: 21 окт 2017 19:46
Контакти:

Re: ВЛ | 12-ти кръг | Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед | 11.11

Мнениеот equilibrum » 11 ное 2018 21:05

Честито на МАНСИТИ! Браво на Пеп и Артета! Отборът на Мауриньо игра слабо и под всякаква критика, не им отива да са в подобна ситуация с този треньор...

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 12-ти кръг | Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед | 3-1

Мнениеот Jackxxx » 12 ное 2018 08:46

Жозето пак бисери ръси след мача. Представянето ни било позитивно, били сме много по-добри от колкото в началото на сезона, но сме допуснали много индивидуални грешки. Не знам дали и за топ 4 ще се преборим. Да не се окаже, че трябва да съжаляваме за обрата срещу Нюкасъл. Сигурен съм, че Еди е държал заповедта за уволнение в джоба си тогава.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: ВЛ | 12-ти кръг | Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед | 3-1

Мнениеот anker1878 » 12 ное 2018 15:29

Значи , Специалния да си взима Лукаку и Матич на гръб и заедно с тях да си бие камшика обратно към Челсито.
Юнайтед никога не е бил паркинг за автобуси.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1066
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 12-ти кръг | Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед | 3-1

Мнениеот Scholesy93 » 12 ное 2018 17:49

Jackxxx написа:Жозето пак бисери ръси след мача. Представянето ни било позитивно, били сме много по-добри от колкото в началото на сезона, но сме допуснали много индивидуални грешки. Не знам дали и за топ 4 ще се преборим. Да не се окаже, че трябва да съжаляваме за обрата срещу Нюкасъл. Сигурен съм, че Еди е държал заповедта за уволнение в джоба си тогава.

Много ясно, че няма.На светлинни години сме от топ 5.Лошото е, че Ед няма топки.Можеше преди месец да уволним Моуриньо и да докараме някой, който да доизкара сезона и да ни вкара в топ 4.Ние обаче обърнахме едни опашкари, а и обърнахме на брутален късмет Ювентус.Сега, докато статистически не загубим шансове за топ 4, Моу ще продължава да мъчи отбора.А най-лошото е, че когато дойде новият треньор, Марсиал и Де Хея вече ще са си стегнали багажите.ЛВГ остави поне доста млади играчи зад себе си, Жозето само разруха ще остави.Тия два гола на Санчез и Алекс Сандро ни доубиха сезона.
Аз само не мога да ги разбера оптимистите, дето видяха победите срещу Борнемут и Юве, дело най-вече на ДДХ и гредите, и решиха, че сме тръгвали нагоре.Проблемът не са резултатите.Проблемът не е даже и отношението към мачовете, което е мишкарско.Тактиката не е проблем, изпълнителите не са проблем.Вчера Сити показаха как се играе като отбор.Ние не можем два паса да вържем.Марсиал, Лингард и Раш за пръв път се видяха на терена май.От тренировките тръгва всичко.А какво тренираме, не знам.Сигурно Фелайни отива и застава на далечната греда, а останалите, от вратаря до Лукаку, се редуват да му я джаскат от 40 метра разстояние.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта