ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 3-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 06.10

Мнениеот Scholesy93 » 06 окт 2018 21:24

Пфу, за пръв път правим такъв обрат и ме е яд.Пак му спасиха играчите кожата на тоя.И Де Хея.Няма как да се радвам-играчите демонстрираха, че не са продажници и играят за честта си.Един е проблемът, неудачникът дето седи на тъчлинията.Още следващия мач пак ще си играем страхливо и без идея какво да правим.
Проблемът не е мотивацията на играчите.Помня мача с Уулвс-раздадоха се на макс, но Нуно тотално надигра тактически Специалния неудачник.Той и Карик ще ги мотивира, ама ни е нужен човек, който да има смелост и тактическа грамотност. Моуриньо вече няма нито едно от двете.Тази група от играчи ще изглежда различно при Зизу или Почетино, защото ще им бъде позволено да играят качествен футбол, а не изсипани топки при всяко затруднение.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34752
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 06.10

Мнениеот MuFc1878 » 06 окт 2018 21:24

vasilnv написа:Аз па мисля, че ще ги обърнем. :lol:

Дон Васко :P :twisted:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8911
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 3-2

Мнениеот Soulen » 06 окт 2018 21:29

Класа, The Special One 8-)

Моу затваря устите на болните хейтъри, малко трибут да направя към една легенда на форума :mrgreen:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Вълчан
Мнения: 4265
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 3-2

Мнениеот Вълчан » 06 окт 2018 21:31

Сега е момента Моу да си подаде оставката.Колкото и да ме им се вярва на някои това е слаб отбор със периодични проблясъци.Мисля едно 4то или 5то място ще е успех.Ще доиде нов....ще рипнат мач два и пак посредственост.Не става със 2ма- 3ма да гониш успехи и титли.Много фигуранти спъват играта и то не е от вчера.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 3-2

Мнениеот Jackxxx » 06 окт 2018 21:33

Франсетата играха страхотно този мач. Бяха се надъхали яко. Лукаку на крилото е 10 пъти по-полезен от колкото като централен. Поне при схемата на Моуриньо. :)

Жалкото е, че едва ли щяхме да видим това лице на отбора ако не бяха вкарали двата гола в началото. И да не забравяме, че това е Нюкасъл, които изтърваха куп положения, а ако бяха някой по-стойностен отбор сигурно щяха да ни забият още 2-3 гола.

Евала на феновете на стадиона! Усетиха още от самото начало, че играчите се мъчат и раздават на максимум и не спряха да подкрепят отбора. Истината е, че отдавна не сме играли мач с толкова много емоционалност и заряд. И това се дължи единствено на решението на Жозе да рискува всичко и да играе колкото се може по-офанзивно. Сър Алекс е печелил куп такива мачове. Не с тактически указания, а с решения по време на мача, които са изключително рисковани. Самият той си казва в книгата, че винаги в мачовете, в които Юнайтед е падал той е решавал в един момент, че трябва да рискува всичко.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34752
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 3-2

Мнениеот MuFc1878 » 06 окт 2018 23:25

Утре се очаква да бъде уволнен! Поне си тръгва с положителна емоция от вторите 45 минути на мача. Само да видим тия примадони как ще играят при новия мениджър. Карик би трябвало да захапе за малко. Не вярвам Зидан да си сложи главата в торбата с толкова грешно управляван клуб. Предстои да видим кое име имат предвид собствениците.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7163
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 06.10

Мнениеот vasilnv » 06 окт 2018 23:31

MuFc1878 написа:
vasilnv написа:Аз па мисля, че ще ги обърнем. :lol:

Дон Васко :P :twisted:

Хехехех 8-) :mrgreen:
Аз съм на мнение, че Моу не трябва да бъде уволняван. Да, може би не играем, най-добрия си футбол, но той е един от най-добрите мениджъри в света и вярвам, че ще успее да ни изведе от кризата. Ще дам пример с Конте и двата му сезона в Челси за това колко голяма разлика има от сезон до сезон. Това, на което се надявам най-много в момента е следващия мач да излезем с 4-4-2. Днес именно по този начин сменихме темпото и начина си на игра. Феновете мисля, че достатъчно ясно показаха, че са зад Моуриньо. Това, заедно с изказванията на Гигс, Кийн, Невил и на всички, които застнаха зад Моуриньо, се надявам да е достатъчно добра причина ръководството да го остави начело.
"Mourinho is a winner, Ed Woodward is a looser."
"[Abramovich] has to trust and have confidence José can turn it around, there is no point in sacking one of the best coaches of all time" - думи на сър Алекс относно Моуриньо преди да го уволнят в Челси
[offtopic]Пиша това мнение, като осъзнавам възможността да бъда прогонен от този форум :lol:
И за да го заслужа съвсем ще кажа, че според мен Феле игра добре. :mrgreen:[/offtopic]
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34752
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 3-2

Мнениеот MuFc1878 » 06 окт 2018 23:50

Кой ще те гони от форума? Вече няма хора като едно време :| Всеки има право на мнение, но на Жозе му намазаха ските още лятото. Интересно, че доста фенове на стадиона са зад мениджъра, а си спомняме при Мойзи и Главунчик какви освирквания бяха.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 06.10

Мнениеот Scholesy93 » 07 окт 2018 00:28

vasilnv написа:
MuFc1878 написа:
vasilnv написа:Аз па мисля, че ще ги обърнем. :lol:

Дон Васко :P :twisted:

Хехехех 8-) :mrgreen:
Аз съм на мнение, че Моу не трябва да бъде уволняван. Да, може би не играем, най-добрия си футбол, но той е един от най-добрите мениджъри в света и вярвам, че ще успее да ни изведе от кризата. Ще дам пример с Конте и двата му сезона в Челси за това колко голяма разлика има от сезон до сезон. Това, на което се надявам най-много в момента е следващия мач да излезем с 4-4-2. Днес именно по този начин сменихме темпото и начина си на игра. Феновете мисля, че достатъчно ясно показаха, че са зад Моуриньо. Това, заедно с изказванията на Гигс, Кийн, Невил и на всички, които застнаха зад Моуриньо, се надявам да е достатъчно добра причина ръководството да го остави начело.
"Mourinho is a winner, Ed Woodward is a looser."
"[Abramovich] has to trust and have confidence José can turn it around, there is no point in sacking one of the best coaches of all time" - думи на сър Алекс относно Моуриньо преди да го уволнят в Челси
[offtopic]Пиша това мнение, като осъзнавам възможността да бъда прогонен от този форум :lol:
И за да го заслужа съвсем ще кажа, че според мен Феле игра добре. :mrgreen:[/offtopic]

За мен няма проблем.Че Моуриньо си е създал име, създал го е.Възможно е Уудуърд тотално да е объркал нещата, та да не е оставил шанс на Жозето.Даже и мнението ми за Ед е подобно-спортнотехническите му решения са пълна скръб.Но Жозето колкото и добро име си е изградил, толкова и черни петна има в кариерата.А за него има една константа-силен втори сезон и слаб трети. От Интер си тръгна, защото знаеше че с този остарял състав пътят е само надолу.Само там го изпратиха с рози.Това от миналата година, това ни е макса при шефчето.Вече сме надолу.А не съм склонен да хвърля вината върху играчите-има някои слабаци, но имаме и талант.Днес видяхме какво може Марсиал.Въпросът е защо това не го показва редовно при Моуриньо.Защо Погба не е редовен при Моуриньо.Не може Погба да е играл добре за три различни треньора, да се проваля при Жозето, а аз да не хвърля вина и върху португалеца.А това му беше златната кокошка-уж капитан щеше да е, лидер за години напред, щял Златни топки да печели. Строшихме трансферният рекорд за франсето,а Моуриньо на пет мача един добър му изкарва.
А и има една основна причина, поради която Жозето трябва да си ходи-никакво развитие не виждам в играта ни.Пеп и Клоп много бъркаха в първия си сезон в Англия, но налагаха офанзивен футбол и рискови пасове в задни позиции с идеята че това рано или късно ще даде резултати.Емери и той прави същото. Жозето никога не е бил такъв-при него развитие може да се види чат пат в защита.Жозето реално нищо и никой не развива-развитието идва само и единствено на трансферния пазар при него.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 3-2

Мнениеот Jackxxx » 07 окт 2018 08:20

Моуриньо нищо не може да направи повече, защото трябва да превъзмогне себе си. Играчите могат повече и това е пределно ясно на всеки. Защитата ни е леш, но нали точно там е силата на Моуриньо. В атака имаме играчи при които сър Алекс всеки мач ще вкарваме по 3 гола.

Колко схеми смени Моуриньо този сезон? Колио пъти въртя защитата? Халфовата линия? Хората в атака? Мач с мач нямаме да сме играли по един и същи начин, да се види че имаме някаква идея за стил на игра. Да се види, че нещо се гради в тоя отбор.

Снощи Жозе хвърли всичко в атака и рискува всичко, което можеше. Това в комбинация със страхотната подкрепа от трибуните донесе победата. Още при първия гол на Мата стадиона избухна така все едно сме спечелили някаква купа. Феновете усещаха че трябва да подкрепят отбора много силно и усещаха промяната в настроението на играчите и нуждата да им вдъхнат увереност, че са зад тях. И това си личеше на терена. Всеки играч на Юнайтед се опитваше още от 10-тата минута да закара топката в предни позиции, колкото се можеше по-бързо.

За мен лично приноса на Моуриньо за снощната победа е минимален. Неговото уволнение няма да донесе нищо добро, поне на този етап. Но и аз дълбоко се съмнявам, че той може да пренебрегне себе си и да не бъде арогантния копелдак, който е. А вместо това наистина да застане зад играчите и да ги надъха да печелят мачовете.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта