ВЛ | 4-ти кръг | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 0-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34773
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 0-2

Мнениеот MuFc1878 » 03 сеп 2018 10:03

Не съм му бил фен никога, но и не искам клубът да се превръща в гробница за мениджъри. Тръгнем ли по тази спирала, няма връщане назад. Сержанта е луд, арогантен, изпокарва се с всички, не е послушко, но е победител! Не е късно да тръгнем нагоре, ама с подобни изпълнения на черничките момчета, няма да стане. Това в един мач да осерат толкова неща. Срещу топ съперник направи си ни премазваха - червен картон, изпусната дузпа, куп пропуски. Даже и оня палячо съдията прееба всичко де що можеше.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 0-2

Мнениеот Jackxxx » 03 сеп 2018 12:40

Така си е. Но срещу топ съперник, нямаше да играем както вчера. Лукаку след мача каза, че тренирали последните седмици къси пасове, извеждания на бързите играчи и създаване на опасности. Отделно много често се виждаше, че вкарваме по 3-4-ма играчи в наказателното поле. Нещо, което не се случваше често преди. И то без Фелайни да е един от тези 3-4-ма. Странното обаче е, какво правеха на тренировките нашите последните 2 сезона...
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1066
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 0-2

Мнениеот Scholesy93 » 03 сеп 2018 14:42

Да не повярва човек, но и на мен ми харесаха вчера нашите.От първата до последната минута търсихме голове, а това си е новина.
Най-много ми хареса движението без топка на Лингард и Санчез, сновяха около Лукаку и нямаха конкретна позиция, което обърка Бърнли.
А Люк Шоу не съм го виждал досега в толкова добра физическа форма.Изора терена.Поне това ще му призная на Жозето-вчера Тони и Шоу си се бяха изнесли пред наказателното поле на противника, както подобава на един топ отбор.Люк само трябва да подобри центрирането малко и ни решава една проблемна позиция.
Само стомилионния пак не ми хареса.Пусна няколко добри диагонални паса и това беше.А и мисля че трябваше да накара Лукаку да изпълни дузпата, голаджията на отбора имаше възможност за първи хеттрик.А и щеше да е златен-гол с глава, с десния крак, можеше и дузпа с левия.
Ще видим Жозето докога ще налага такъв футбол, за мен си е страхливец и при първото по-сериозно изпитание пак ще паркираме буса.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 0-2

Мнениеот MapTo_D » 03 сеп 2018 19:05

...и все пак играехме с Бърнли, които в момента са в трагична форма и започнаха доста зле кампанията. Дойде ли дерби, почти съм убеден, че ще си паркираме буса, ще си боцаме напред към Лукаки и там каквото стане.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 0-2

Мнениеот Jackxxx » 04 сеп 2018 11:25

То, това е 100% сигурно.
Жозе има само един изход, ако иска да си запази мястото и да не стане за смях. Това е атакуващ футбол + победи. Вкарване на 2+ гола на мач.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта