ВЛ | 28-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Челси | 2-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 28-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Челси | 25.02

Мнениеот MapTo_D » 25 фев 2018 16:05

Матич и МкТомини :lol: :) Единия направи 10 силни мача и стана и той неизменен титуляр, нищо, че в последно време никакъв го няма, супер бавен и муден. Другия новоизлюпен любимец на мауринката, ама и на него не му се получават много нещата.

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ | 28-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Челси | 25.02

Мнениеот plmar » 25 фев 2018 16:44

Такъв е живота на вратарите! Но без тях не може!
Изображение

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 28-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Челси | 25.02

Мнениеот Jackxxx » 25 фев 2018 17:02

Много тъп гол допуснахме, но пък и Челси бяха по-активни и си заслужаваха да вкарат. Иначе МакТомини с мега груба грешка при гола, а Де Хеа нещо беше заспал. Тамън вдигнахме скоростта на игра и набутахме Челси пред тяхното наказателно и допуснахме някакъв левашки гол. Не знам какви са тези указания, които дава Моуриньо, но това че им подарихме първите 25 минути беше груба грешка. Гредата ни спаси от ранен гол, който щеше да ни коства целия мач сигурно.

Сега второто полувреме ще има яко дебнене и като нищо ще си остане 1-1 резултата.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 28-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Челси | 25.02

Мнениеот tevez » 25 фев 2018 19:06

Честита победа!
Имахме нужда от победа срещу силен отбор. Още повече постигната чрез обрат.

Лукаку сра на критиците му, включително и на мен, бях сигурен, че и този мач ще е безличен, но гол и асистения... Затвори устата на всички. Ако и страничната му ножица беше влезнала...

Лингард отново с важен гол, смятам, че трябва в следващия мач да започне титуляр.


ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: ВЛ | 28-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Челси | 2-1

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 26 фев 2018 20:42

Честита победа!
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7160
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 28-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Челси | 2-1

Мнениеот vasilnv » 27 фев 2018 18:29

Лукаку и Погба затвориха много усти в този мач. Моу също. Обаче трябва да почне да налага Шоу отляво, защото Йънг просто не става. Валенсия също започва да дава фира и смятам, че от другия сезон трябва да сме с нов класен десен бек. Именно Валенсия покри толкова нелепо засадата при гола на Челси.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 28-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Челси | 2-1

Мнениеот tevez » 27 фев 2018 18:43

Десен бек, халф в центъра и нападател са задължителни според мен.
Крила колкото искаме, защитници също, ляв бек - Шоу, Рохо, Йънг, но само Лукаку като типичен нападател. Ибра би бил отлична опция, ако беше 2-3 години по-млад и без тая тежка контузия.
В центъра Карик се пенсионира, а при една контузия на Матич/ Ерера оставаме само с Погба и Мактоминей.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7160
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 28-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Челси | 2-1

Мнениеот vasilnv » 28 фев 2018 18:43

tevez написа:Десен бек, халф в центъра и нападател са задължителни според мен.
Крила колкото искаме, защитници също, ляв бек - Шоу, Рохо, Йънг, но само Лукаку като типичен нападател. Ибра би бил отлична опция, ако беше 2-3 години по-млад и без тая тежка контузия.
В центъра Карик се пенсионира, а при една контузия на Матич/ Ерера оставаме само с Погба и Мактоминей.

Самият Моу мисля беше казал, че търсим полузащитници. Появиха се информации за Тони Кроос и Жуниньо от Наполи. Аз обаче не очаквам да вземем нападател. Дори при контузия на Лукаку, като нападател ще имаме възможност да ползваме един от Марсиал, Санчез и Рашфорд.
Смятам и че имаме нужда от ляв бек. Рохо не ми вдъхва никакво доверие на тази позиция, Йънг е зле и оставаме само с Шоу.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 28-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Челси | 2-1

Мнениеот Jackxxx » 01 мар 2018 09:29

Левия бек е бетон, ама Жозе е келеш. Шоу трябва да е титуляр и да се утвърди там, защото е супер надъхан и се раздава винаги на 100%. Единствено му липсва рутина, но това е нормално, защото скоро не е правил поредица от мачове титуляр. А Йънг спокойно може още поне един сезон да е резерва на Шоу.

За нападател се говореше тези дни за Левандовски. Но не мисля, че можем да се преборим с Реал за него. Иначе аз лично бих засилил Лукаку с 200. :lol: Лукаку просто няма класата за Юнайтед, но пък има лъч надежда за него, защото е сравнително млад, а в последните години често виждаме нападатели да играят най-добрия си футбол между 28-30-та си годишнина.

Значи от всички спекулации в нета, най-много ми харесват тези за Дибала, Левандовски и Кроос. Тия тримата ако имаше как да се озоват на Олд Трафорд следващото лято щеше да е медено. :twisted:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта