Трансферни спекулации - Зима 2024

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2022

Мнениеот rhaegar » 21 юни 2022 23:33

В интерес на истината и Верон и Погба изглеждаха като топ трансфери за времето си. Просто се оказаха алчни лекета, което не знам до колко можеше да се предвиди преди да бъдат взети.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Astronomer
Мнения: 473
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2022

Мнениеот Astronomer » 22 юни 2022 17:04

Всъщност, Погба си личеше, че е лигла. Още повече, че го знаехме още докато беше в школата ни: изисквал да бъде титуляр той и не търпял друго! Лайненце тъпо! Още от тогава много го видяха какво келеме е. За чий му беше на Моуриньо да го връща при нас, че и за рекордна сума, не знам и аз.

Верон беше скрита лимонка.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 659
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2022

Мнениеот Beloev » 23 юни 2022 15:06

Добре де,защо толкова напираме за Ериксен??? Освен като алтернатива на Бруно не виждам смисъл от негов трансфер сега при нас!

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2022

Мнениеот vasilnv » 23 юни 2022 15:19

ЕТХ го искаше още докато беше в Аякс и предполагам иска да работи с него. Иначе в Тотнъм май изигра доста мачове като външен халф, а Деле Али играеше зад нападателя. Със сигурност ще му е по-лесно да измести Рашфорд от Бруно. :D
Но като цяло няма много смисъл да го дъвчем, защото Ериксен има две условия - да остане в Лондон и да играе в ШЛ. Уж бил склонен да отстъпи от едното за сметка на другото, но ние като цяло нито едното не можем да му предложим и този трансфер изглежда много трудно осъществим.
След 5 дена започват подготовка, ЕТХ искаше трансферите да са готови до тогава, тъй че положението е мамата си трака вече. Отделно с Грийнууд не знам какво се случва - последно четох, че тия дни ще има финално решение по неговия случай.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Astronomer
Мнения: 473
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2022

Мнениеот Astronomer » 24 юни 2022 13:17

Както го казвах преди време: не се радвайте толкова за Тен Хаг! Като има над себе си тотални некадърници, няма на какво да се надяваме. Започваме подготовката с някакъв състав, който и аз не знам точно какъв е. И да дойдат нови играчи, не се знае кога ще се обиграят. Абе... отново, не се напъвайте за Тен Хаг и Новата Ера и Новата надежда! Не забравяйте, че силата е с Дарт Глейзърс!

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6036
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2022

Мнениеот MASTER_COOL » 24 юни 2022 13:28

ти откриваш топлата вода...браво продължавай все така
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Astronomer
Мнения: 473
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2022

Мнениеот Astronomer » 25 юни 2022 08:25

MASTER_COOL написа:ти откриваш топлата вода...браво продължавай все така

Вече втори заядлив коментар! Внимавай, ще те баннат! Това беше причината мен да ме баннат. Както и преди казах: админите са строги и справедливи момци, които не проявяват никакви комприси и предпчочитания за "наши" и "ваши" хора.

Иначе коментарът ми беше насочен към пичовете, които си мислят/мислеха, че Тен Хаг ще направи революция. Или които разправяха "Абе трябваше да вземем Конте докато можехме, щеше да стегне лигльовците". Към пичовете които си мислеха/мислят, че треньорът играе някаква роля при нас. Няма, момчета, шанс няма! Вече няма значение какво е искал или не искал Тен Хаг. Важното е какво искат Глейзър! Искал е трансферите си преди старта на подготовката, ама... нЕма. Ще му вземат един Марсиал 2 дена преди старта на ВЛ и да се оправя.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6036
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2022

Мнениеот MASTER_COOL » 25 юни 2022 14:57

Много знаеш ти, какво иска той :D

Живи и здрави ще разберем....
Рангник беше този който твърдеше, че ни трябват 10-15-20-30 нови....както разбрахме по-късно една от първите крачки на холандеца бе да му бие шута. Какво ти говори това на теб ?
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Astronomer
Мнения: 473
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2022

Мнениеот Astronomer » 25 юни 2022 15:42

А не, аз не знам той какво иска, но просто съм убеден, че всеки един треньор, особено нов, иска да докара нови играчи, които да са в унисон с визията му за игра. Също така, тези въпросните играчи би следвало да дойдат не в края на трансферния прозорец, а колкото се може по-рано, за да имат време да се обиграят всички играчи помежду си и да се види кой е титуляр, кой резерва. Тук не става въпрос за това какво знам аз за Тен Хаг, а просто чиста логика. Ван Гаал беше така, Моуриньо, после Оле. Ето тръгваме по турнета и какво ли не, перфектната възможност.

Или може би искаш да ми кажеш, че Тен Хаг е доволен от състава ни и не иска нито едно попълнение? Хайде сега да не се излагаме и залъгваме :)

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 659
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2022

Мнениеот Beloev » 28 юни 2022 18:21

Опитваме се да вземем левия бек на Фейнорд в последния момент тъй като миналата седмица се е бил договорил с Лион! Уж бил един от най-добрите и проспериращи бекове в Нидерландия...


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта