Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38946
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 25 май 2024 23:14

И какво се оказа...? Арсенал след този магичен, фантастичен, динамичен футбол и сезон накрая имат 0 трофеи. Ливърпул след този чудесен сезон, хеви метъл футбол и т.н са с Мики маус къп. Вила и Тотнъм с големия футбол за шл - 0 трофеи. Челси в лигата на конференциите. Юнайтед след най- лошото класиране в историята, с безумен футбол, страшно много контузии, мениджър, който даваше вид на Нестор Ел Маестро по ръководене на мачовете накрая спечели ФА. Затова футболът е толкова интересна и вълнуваща игра. Честита купа на всички фенове. С нетърпение очаквам тази пауза,че ме заболяха очите и ми побеля косата от такъв футбол, какъвто играхме и се надявам повече никога да не се сблъсквам с подобно нещо.
Аз съм за махане на холандеца. Дано и това стане.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6142
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 25 май 2024 23:23

Честито. Голяма изненада днес.
Сладко е да завършим сезона с победа над "непобедимите "
ЕТХ почти се разплака на пресконференцията. Тъжно е, но това е положението. Просто не се получи
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1115
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 26 май 2024 00:04

Ами няма как с една купа да забравим какъв сезон изнесохме. Сър Алекс спечели една купа през 1990 година и три години по-късно взе и титлата. Но при нас през последните години е обратно положението-броя 5 купи вече след 2013, а сме най-далече от истината. Поне може да е спокоен, че се е сбогувал с феновете по подобаващ начин. Откъм купи не отстъпваме на големите, но във Висшата Лига сме в средата на таблицата, а в Шампионска Лига имахме най-слабото представяне откакто се помня.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1115
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 26 май 2024 06:38

Клубът ще обмисля следващата седмица дали ще заменя Тен Хаг....Наистина оправия няма.Цял сезон мъка, сега успяхме в един финал да излъжем Сити и вече искаме още една година явно да гледаме тоя буламач.
Байерн вече взеха решение за треньора, Ливърпул обявиха Арне Слот, Тиаго Мота вече е в Ювентус, Барса назначиха има няма Ханзе Флик. Естествено ние с Челси оставяме решението за накрая-повечето отбори вече почнаха селекция да правят, ние тепърва в началото на юни ще решим с кой треньор да я обсъждаме тази селекция. И новото ръководство почва доста калпаво. Не може тоя калпав футбол половин сезон да го гледаш и да си въобразяваш, че лятото Тен Хаг ще си промени философията на 180 градуса.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6142
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 26 май 2024 08:03

Аз и затова не можах да се зарадвам максимално на тази купа. Ако остане и за мен ще е огромна грешка. Още един нулев сезон, но по-лошото е, че ще продължим без стратегия и ясна визия за бъдещето. Защото да се радваме на такъв футбол е просто нетипично за фен на Юнайтед.
Пример ще дам с Артета, който макар и да не печели още трофеи е изградил доминантен отбор с бъдеще и в следващите години ще е в борба за титлата до последния кръг - и рано или късно ще успеят. Нашият шанс с мишкарския футбол е второстепенна купичка и да излъжем топ отбор, за друго никакъв шанс.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34878
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 26 май 2024 10:20

Трябва да го махнат. След такъв покъртителен сезон няма как да е друго решението. Новият мениджър поне ще има мачове и в Европа.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1115
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 26 май 2024 10:24

Ами аз затова се дразня на сравненията на настоящото положение с положението ни при ван Гал-ван Гал поне ни остави пети, спечели ФА Къп и важното е, че остави зад себе си млад отбор с потенциал-Люк Шоу, Ерера, Рашфорд, Марсиал, Мемфис, Де Хея, Блинд, беше почнал да налага и Пади Макнеър. Единствения му проблем беше, че в последната една трета бяхме предвидими. Наистина не знам кой би искал сега да дойде да работи с този състав-Коби си е талант, Гарначо има много качества ма трябва и IQ да натрупа, Амад и той чат пат може нещо. Бруно има умения, но вече е на 30. Другото е трагедия. Навсякъде се пише, че ще затягаме коланите това лято. Чудя се дали има нещо общо с факта, че дадохме 100 милиона за играч, който даже собствения му футболен баща не пусна на финала да играе? Не би трябвало един мач да замаскира 50 мъчни мача през сезона. Поне не и управник с дългосрочна визия да го пусне. Това че пияницата на работа един път в годината идва изкъпан, с изгладена риза и навреме не променя факта, че следващата година пак ще осмърди целия офис.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7213
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 26 май 2024 14:36

Сега видях Маласия на награждаването, хубаво е да знаем, че не е умрял :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 678
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 26 май 2024 21:12

С такава игра Солскяер не веднъш клатеше Пеп. Точно с този тип тактика. Така, че този стил сме го гледали и преди. Не е стил който може да те направи шампион! Според мен всичко е ясно и ще обяват раздялата с Тен Хаг другата седмица, че да постихне еуфорията.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1115
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 28 май 2024 07:00

Наполи взеха Конте, Милан са се разбрали с Фонсека, Юве с Мота, Челси с Мареска, Байерн с Компани...Eдин голям отбор остана в световния футбол, който още го мъдри какво ще прави. Пак сме на втора скорост, пак в края на юни ще почнем да мислим за трансфери. Те единствените реални опции, останали на пазара, са Де Дзерби и Почетино. Това за Тухел е несериозно-да завършиш зад Щутгарт с този отбор на Байерн е абсолютно равно на осмото място на Хага...
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта