ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 1-6

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 04.10

Мнениеот Тони » 04 окт 2020 20:53

Момента в който капитанът на Манчестър Юнайтед събаря Люк Шоу, докато Шоу се опитва да изчисти топката ще бъде запомнен навеки. :lol:

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14730
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 04.10

Мнениеот smoothc » 04 окт 2020 20:53

Позната загуба, макар че изминаха 8 години от онова 1:6 срещу Ман Сити, но какво да се направи...
В последно време и из Европа се случиха подобен род резултати, но в случая не той е важното, а какви поуки и решения ще се вземат от днес!
И Ван Гаал и Моуриньо преминаха през подобен род резили, но като цяло не успяха да променят кой знае колко курса.
Сега е ред и на Солскяер, който трябва да изпие горчивата чаша и да вземе кардинални решения за бъдещето.
Дали може да го уволнят? На теория да, но като цяло изобщо не е подходящ момента за подобни решения.
Около Коледа? Ами... ще зависи главно от точките във Висшата лига и Шампионската лига.

Във всяка една зона трябва да настъпят промени, няма друг начин!

Де Хеа допусна 11 гола в 3 мача. Разбира се, за някои има пряка вина, но идеята е, че няма вратар който да е психически устойчив и в кондиция, когато му пълнят така кошарата. Едно на ръка, че той самият е достатъчно лабилен, което още повече създава рискове в подобен род ситуации.
Аз бих прежалил с лекота тази загуба, ако има гаранция, че Де Хеа най-накрая ще бъде изваден от титулярния състав.
Но като цяло е време, дори и 2-3 гола да бяхме допуснали днес, да настъпи ротация и на вратарската позиция, защото като цяло и без това неубедителната му форма продължава и този сезон.

Баи и Линдельоф се редуват кой от кой ще направи по-голяма простотия, отделно че 100-те мача които Хари изигра до момента - вече пряко му се отразяват и той също е в ужасна форма... Шоу е абсолютно разсеян тактически и 10 пъти си оставя непокрита зоната, а Уан-Бисака може да прави супер шпагати и т.н., но като цяло е хаотичен, особено в офанзивен план.
Няма много футболен интелект в него, което не го прави лош играч де, но все пак трябва да му се задават и такива указания, с които ще може да се справи адекватно.

В халфовата линия също към момента няма никаква стабилност и взаимовръзки, за което по-голяма вина има Солскяер, който продължава да се инати относно ротациите и най-вече включването на Дони ван де Беек!

В атаката Марсиал днес затвърди мнението, че просто не може да му се има пълно доверие в дългосрочен план.
Не че Рашфорд и Грийнууд са цъфнали, но като цяло имат по-високо КПД, включително и в дефанзивен аспект, по-работливи са така казано. Да, Мейсън вирна малко носа в последно време, но все пак е доста по-млад от Марсиал, който би следвало да е натрупал солиден опит за толкова време, ама... май че няма много, много индикации за това.

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 04.10

Мнениеот SkyQuest » 04 окт 2020 20:58

Scholesy93 написа:Е то се видя.

Много се съгласявам с мнението ти, но кой да дойде на мястото на Оле? Или по-точно да го кажа: кой БИ СЕ НАВИЛ да дойде за треньор на Манчестър Юнайтед, където трансферите ти ги договаря исполина Ед Уудуърд и където играчите биват пускани според критерия "колко струваш и каква заплата получаваш", а не "във форма ли си и имаш ли умения"!?

Понеже, оставянето на скамейката на Дони и Скот за мен е една огромна мистерия, а вместо тях дъртия Матич и кифлата Погба на терена! Имаме две млади, талантливи и показали много хубави неща момчета за халфовата линия и с Бруно напред не ми се мисли каква ще ни е халфовата линия. Но не... Погбато ще си гледаме. По дяволите, ФРЕД ще се представи по-добре от Погба. Това ме навежда на мисълта, че състава не се реди от треньора, а от някой друг. "Ето тези ще пуснеш, ръководи тях". Малко като националният ни отбор, дебиш! Иначе няма друго логично обяснение Оле, който обича да играе с млади играчи, да разчита на дабаджии и дядовци, а юноша на Юнайтед и младо момче от Холандия да са на скамейката!

За Оле още не бързам да го уволнявам. Другите отбори и те правят доста грешки, не сме само ние, така че не е изгубена цялата работа. И обвиняваш защитата, но реално играхме без трима човека днес - Погба, Матич и Марсиал. Нямаше кой да спре пробивите на Тотнъм до защитата, правиха си атаките като пичове, Матич и Погба си бяха зрители. Прибави и колебливият Де Хеа на вратата, на който само между ушите не му вкараха и ето ти го резултата. Защитата какво да направи!? Странно, че това е втори път за Де Хеа с 1:6 резултат, но това е друг въпрос.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7213
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 04.10

Мнениеот vasilnv » 04 окт 2020 21:05

Определено е рано да гонят Оле, ама Уди какъвто е инвалид като нищо ще го уволни. За мен правилният избор е Биелса. Той, заедно с Клоп, Анчелоти и Пеп са най-добрите треньори в лигата. Палим свещи Кавани да почне да вкарва като разпран(което е малко вероятно), че ако ще чакаме на Марсиал и Игало да носят поне по 20 гола на сезон, то по-добре да ставаме глорихънтъри, да ходим да гледаме Тимо Вернер и Торес и да си нямаме ядове. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7213
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 04.10

Мнениеот vasilnv » 04 окт 2020 21:11

6-1 от Сити и това 6-1 нямат нищо общо. Тогава Сити ни биха толкова, защото сър Алекс пусна всичко в атака и тръгнахме да се борим да печелим мача при 3-1. Тук няма сила на света, която да ме убеди, че Оле се надяваше с пускането на Фред и Мактомини да обърне Моуриньо. Айде не е чудо невиждано, предния път като ни биха толкова, на следващата година станахме шампиони. Сити и те май бяха опънали Ливърпул преди няколко години с такъв резултат и сега ги виждаме къде са.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 04.10

Мнениеот Тони » 04 окт 2020 22:54

Не сте толкоз зле. Можеше да сте като ливърпул. :lol:

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34878
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 04.10

Мнениеот MuFc1878 » 05 окт 2020 09:34

Това е крайният резултат от поредица грешно взети решения. Нито Оле заслужаваше перманентен договор, нито 90% от сегашните играчи заслужават това доверие да играят всеки мач. ВЪН всички долнопробни негра от клуба :x

Защитата може да ти е леш, ама като тия скапаняци в атака ЕДИН мач като хората не могат да играят, нищо няма да излезе. Погба никога не е бил във форма и оставя в целия център една огромна дупка. Отпред се скъсват да разхождат фланелките постоянно. Един гневен коментар не видях пи техен адрес, еби му майката :x
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2011
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 1-6

Мнениеот Jackxxx » 05 окт 2020 10:13

Честно, след мача на Ливърпул се чувствам по-добре. :lol: Най-вече заради келешите, които дойдоха тук да плюят, а после им се върна тъпкано. Дори няма да влизам в техният форум, макар че съм сигурен ще е доста забавно там. Като цяло никога не съм разбирал толкова омразата към другите клубове и най-вече мотивацията да се присмееш на чуждото нещастие. Толкова злоба може да има само в някакви абсолютни издънки на обществото.

Сега идва паузата за националите и може да се надяваме, че след това момчетата ще се върнат по-надъхани и с идеята да се реваншират за тази безобразна игра вчера. Макар, че аз лично предпочитам да имаме мач съвсем скоро след този, защото така огорчението от загубата все още не е отминало.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34878
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 1-6

Мнениеот MuFc1878 » 05 окт 2020 12:14

Не знам какъв им е проблемът :roll: Още от мача с Палас просто лазят, флегми. Оле да не е сбъркал сиропа за кашлица :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38946
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 1-6

Мнениеот tevez » 05 окт 2020 19:05

Вчера бях на малка екскурзийка, преди това с Палас също имах работа. Господ си мисля, че ме предпазва от такива брутални сцени и засега съм доста благодарен на късмета си.

Иначе с ПСЖ също очаквам нещо подобно,ама в двоен епизод.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта