Трансферни спекулации - Лято 2024

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34877
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот MuFc1878 » 29 юни 2018 16:34

EXCLUSIVE NEWS

Manchester United is delighted to announce that Marouane Fellaini has signed a new contract which will keep him at the club until June 2020, with the option to extend for a further year.

Fellaini, 30, joined United in 2013 and has made 156 appearances and scored 20 goals. During his time at the club he has won the FA Cup, EFL Cup, UEFA Europa League and Community Shield.

Marouane Fellaini said: “I am pleased to be continuing my journey as a Manchester United player. I made this decision because I am very happy here. Also, I feel like this team, under Jose, still has a lot we want to achieve.


:o :o :o
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1114
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Scholesy93 » 29 юни 2018 16:59

С Моуриньо като треньор и Фелайни като играч не виждам смисъл да гледам предстоящия сезон.Евала на янките че позволяват на това португалско менте да съсипва клуба.Направо и на Дармиан нов договор да дадем, а Филчо капитан да стане и да се приключват мъките .Тоя келеш гонеше играчи като Салах, Куадрадо, Мата и Де Бройне, ама в белгийската елха се влюби.Страшен треньор просто.От най-висока класа.Приключи кариерите на Кака и Касияс, но пък Маруанката няма мърдане от МЮ. Изобщо няма да се разсърдя на Марсиал и Раш като подадат молба за трансфер.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 676
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Beloev » 29 юни 2018 17:39

Как можаха бее.....как можаха.... :x :x :x :x :x :x :x

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14730
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот smoothc » 29 юни 2018 18:05

Хубава новина, че Фелайни остава в Манчестър Юнайтед!

Играч, който никой не иска да гледа в Юнайтед

Аз искам да го гледам.

Фейлани може да бъде страшно полезен ако е здрав

Така е! Доказвал го е неведнъж.

Той ще е ротационен играч, което е добре дошло в хода на сезона и останалите турнири.
Статистиката му е следната:
154 участия - 20 гола

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот MapTo_D » 29 юни 2018 18:24

Смути, смути, ти не си добре. Тая тояга никой не иска да я гледа в отбора, освен ти и Моуринката. ;)

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14730
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот smoothc » 29 юни 2018 19:22

В Белгия, където отборът е пълен с много класа и играчи с шампионски манталитет - Фелайни е уважавана фигура и от съотборници, и от фенове.
Човекът може да е не е най-големият техничар, но притежава качества, които пък никой друг не притежава.
В този ред на мисли, той се явява бутиков футболист.
Лошото е, че нерядко реферите му свирят нарушение, просто като вид застраховка/дефолт заради огромните му габарити.
Не че е най-чистият играч, да, на моменти играе мръсничко, но другото нещо е, че има(ше) толкова ситуации, в които дори в реален план се вижда, че е играл по правилата/преборил е противников играч, но...съдията свири фаул.
И в един момент като се нароят подобни неща и Фелайни се изнервя, което е нормално в крайна сметка.
5 пъти да играеш по правилата и да си надскочил или проборил без нарушение противник и 5 пъти да ти свирят фаул...



Фелайни е отличен във въздуха, за габаритите се и е доста подвижен/техничен, умението му да гърдира и сваля топката е 10/10, а също така има и нюх към гола и то не само с глава.
Отборен играч, с професионално отношение към работния процес, не съм чул някъде да мрънка из медии и т.н.т и като събирателен образ на всичко е, че имаше немалко случаи, в които му разбиваха я главата, я веждата, но човекът стиска зъби и продължава!

Тая тояга никой не иска да я гледа в отбора освен ти и Моуриньо

Принципно имаме доста разминавания във възгледите, но в случая се радвам, че е взел това решение, защото в дългосрочен план то е целесъобразно за отбора.
Перфектният ротационен играч, който може да бъде полезен и в двете фази на играта!

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23513
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Thsmith » 29 юни 2018 20:55

Jackxxx написа:ЛВГ всъщност залагаше на тази тактика само когато вече е уморил от скука противниците с безкрайните пасове настрани и назад. Но поне се опитваше да наложи някакъв стил. Моуриньо не виждам какво се опитва да наложи. Няма стил. За два сезона видяхме куп креативни играчи да си "губят" таланта в предни позиции. В същото време се напълнихме с централни защитници, но без изявени титуляри и честно казано за нито един от централните ни защитници не може да се каже, че трябва да са задължително титуляри. Тоест не се знае на кой може да се разчита. В същото време купихме Фред, имаме Матич и Ерера и за какво ми е Фелайни? Особено като се има предвид, че се говори за купуването на Савич. Като се търси гол в последните минути се праща Погба и/или Матич в предни позиции, които освен че играят добре с глава, могат току виж и добър пас да направят по земя. А зад тях оставяш Фред/Ерера да прекъсват контра атаките. Отделно че извадихме МакТомини от академията, а имаме и Перейра който му изтича наема. За какво да държим Фелайни? За мен също белгиеца е олицетворение на слабият и безличен футбол, който играем след сър Алекс. Нищо лично нямам към него, просто не искам да го виждам и не искам да знам, че той може да изяде мястото на някой креативен играч. И мен не ме интересува Пеп, Зидан, Мидан, Алегри и сие как играят. Ето в Барселона, който и да дойде последните 20 години играят с един и същи стил. Искам и при нас който и да дойде да не променя стила на Юнайтед.

Не може да се отрече, че нямате особен прогрес. Най-лошото е, че сте пълно капо при трансферите. Моуриньо има относително близък модел на работа и са му нужни определени играчи за да влязат в този калъп. Без него не се получава нищо.
Тоя Фред вероятно ще е поредния празен трансфер. Нямате нито един свестен централен защитник, липсват бекове и крила, липсва някакъв градивен халф. Не съм съгласен за Погба и Матич. Да, те играят добре с глава, но Фейлани е доста по силен на втория етаж във кратък интервал от време, когато е свеж. Това е жокер от рода на Дънкън Фъргюсън, Дион Дъблин и тн. Можеш дори балонно да изсипваш топката и да се надяваш на меле, когато не може да пробиеш по тъча и да доставиш хубаво центриране. Чист жокер и би било глупаво да го изпуснете без пари. Друг въпрос е, че за повече то 15 мин в такива ситуации е почти абсолютно безполезен.

Перейра нали миналата година Моуриньо искаше да остане, а той пожела да отиде под наем? От тук на татък се съмнявам, че Моуриньо ще му даде шанс каквото и да става. Трябва страшен потоп да стане за да се стигне до него.

Реално ви трябват супер много попълнения и то качествени, а не фред и етк.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот diplomat » 30 юни 2018 00:31

Тъжна картинка, дейба.... Ама са ми интересни разни фенове на Челси и други жалки отборчета - от какъв зор давате акъл и изобщо смятате, че имате някаква представа за клуба, та даже и някакви псевдо-анализи изтипосвате тука? Моуриньо и Фелайни може да са всякакви, лично и аз много съм им набрал на двамата, но някакви тарикатчета тука да си правят тънки гаври срещу хора от любимия отбор... Пълен т***к сте.

Моуриньо ако не спечели отново поне един трофей следващия сезон и ако не покаже солидно подобрение в организацията на отбора, както тактически, така и физически, мисля че сам ще си тръгне дори. В кариерата си няма да е имал по-неуспешен период и това сериозно ще нарани репутацията му, а като един типичен его-маниак, Жозето няма да позволи удължаването на такъв срам . Нищо чудно точно поради тази причина да не бъдат изхарчени кой знае какви средства това лято и да се пазят за евентуален нов треньор догодина. Единствената ми надежда е клубът да успее да запази всички млади талантливи футболисти, като се почне с Марсиал и се стигне до Перейра. Оттам нататък прогрес винаги може да се постигне, а Манчестър Юнайтед е отбор, който би бил мечта за всеки модерен и прогресивно мислещ треньор.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23513
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Thsmith » 30 юни 2018 15:20

Gary Neville believes Jose Mourinho was right to keep faith in Marouane Fellaini and offer the Belgium international a contract extension at Manchester United.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34877
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот MuFc1878 » 30 юни 2018 16:20


:roll: :roll: :roll:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта