Бербо, направи го като Бекъм!

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

bat_deso
Мнения: 3
Регистриран на: 16 мар 2010 00:10
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот bat_deso » 16 мар 2010 00:41

И аз съм възмутен от написаното за единствения български футболист, който ни носи наслада с играта си в последно време. Мислех, че вече сме си взели поука от грешката, която допуснахме с отношението си към Х.Стоичков, но уви не е така. Не мога да си представя какъв злобар трябва да си, за да пишеш против човека, за който всяко едно дете от англия е чувало, а той ти е сънародник и прослява името на родината ти. Димитър Бербатов може да не е като Кантона и Рууд Ван Нистелрой, както им се иска на някои хора, но с интелката си, невероятната техника и уникалните отигравания с едно докосване се приближава до стила на игра на Зинедин Зидан и мисля, че това е много повече впечетляващо от това да вкараш 20-30-40 гола за един сезон. Не случайно колкото и да го плюят медиите в Англия заради лежерния му стил на игра Сър. Алекс все още не се е отказал от него и скоро няма да го направи.

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот _RoKi_ » 16 мар 2010 00:45

Как можете да сравнявате Бекъм и Бербо :?: Лично аз,не мога да ви приеме мнението,че Бекъм не стъпвал и на малкия пръст на Бербо.Кое ве кара да мислите така,с головете,които е вкарал,с асистенциите ли за МЮ...С кое :roll: Но,все пак ви уважавам мнението и щом така смятате,ок.Но за мен Бекъм е с много повече от Бербо и не виждам дори как наш Митьо ще го достигне :roll:

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот slavia_forever » 16 мар 2010 00:51

Лично аз винаги съм защитавал Митко (с изключение на последните му изказвания). Дори и тогава донякъде. За Ники Александров до момента съм бил със смесени чувства, но ако прочетем внимателно анализа му ще видим, че действително много истина може да се види в него. И то не само в самите редове, а и вниквайки между тях. Не е нужно наистина да възхваляваме Бербатов по условие, но е правилно, да получава похвали за добрите си изяви, както и критика за лошите. Аз също от както чета темите за Митко, винаги забелязвам контра на всичко хубаво, което се пише за него. В същия момент респективно, някой подложи ли го на каквато и да било критика, се намират не знам колко адвокати да го защитават. Нека да бъдем малко по-обективни и да оценим, че наистина Митко е постигнал много във футбола - неща които друг трудно би постигнал след него! Но ако сметнем, че греши, да не го третираме като безгрешен по презумция, все едно е Бог.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот L_Messi » 16 мар 2010 00:53

Мисля си, че статията на Ники е насочена не конкретно срещу Бербатов, а срещу сляпото поклонничество и отричането на различните мнения и аз лично съм съгласен с автора. Всеки си има право на мнение, стига то да не от сорта на "Барби е боклук" и.т.н. обидни квалификации.
Колкото до сравнението Бекъм-Бербатов, за мен Бекъм е по-добър, а и по принцип за мен той е един голям футболист, чиито футболни качества по-често оставаха в сянката на медийните истерии, свързани с личният му живот.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот slavia_forever » 16 мар 2010 00:56

L_Messi написа:Мисля си, че статията на Ники е насочена не конкретно срещу Бербатов, а срещу сляпото поклонничество и отричането на различните мнения и аз лично съм съгласен с автора. Всеки си има право на мнение, стига то да не от сорта на "Барби е боклук" и.т.н. обидни квалификации.

Радвам се, че си разбрал статията, както я разбрах и аз!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот cska_90 » 16 мар 2010 00:57

slavia_forever написа:Лично аз винаги съм защитавал Митко (с изключение на последните му изказвания). Дори и тогава донякъде. За Ники Александров до момента съм бил със смесени чувства, но ако прочетем внимателно анализа му ще видим, че действително много истина може да се види в него. И то не само в самите редове, а и вниквайки между тях. Не е нужно наистина да възхваляваме Бербатов по условие, но е правилно, да получава похвали за добрите си изяви, както и критика за лошите. Аз също от както чета темите за Митко, винаги забелязвам контра на всичко хубаво, което се пише за него. В същия момент респективно, някой подложи ли го на каквато и да било критика, се намират не знам колко адвокати да го защитават. Нека да бъдем малко по-обективни и да оценим, че наистина Митко е постигнал много във футбола - неща които друг трудно би постигнал след него! Но ако сметнем, че греши, да не го третираме като безгрешен по презумция, все едно е Бог.



Никой не е казал ,че е БОГ!!! Дори и аз го критикувам ,когато заслужава!!Но някой прекаляват.Ето последните сигурно 5-6 мача от вътрешното първенство ги измъква и все има недоволни!! ;)
Изображение

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот Alex » 16 мар 2010 00:59

UltraBlue написа:Интересното е че коментара е на Ники Александров, един отявлен фен на цска :roll: Не знам какво му е щукнало :roll: Определено не съм фен на Бербатов, но в този коментар не виждам верни твърдения и точни сравнения 8-)

мдааа. издъниха се тоя път... хубаво се опитаха да кажат нещо, ама си пролича, че грам смислен аргумент няма - пример как като няма какво да кажеш, по-добре да си замълчиш :)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот Alex » 16 мар 2010 01:02

Lord of memory написа:Опичай си глупостите дето пишеш, какво да прави едно крило, освен да центрира.
Бербатов никога няма да се доближи даже до Бекъм, камо ли някога да му поднася обяда...евентуално.

всеки си има мнение... аз гледам Юнайтед заради Бербо (макар че съм фен на Арсенал)
[center]Изображение[/center]

bat_deso
Мнения: 3
Регистриран на: 16 мар 2010 00:10
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот bat_deso » 16 мар 2010 01:17

slavia_forever написа:Лично аз винаги съм защитавал Митко (с изключение на последните му изказвания). Дори и тогава донякъде. За Ники Александров до момента съм бил със смесени чувства, но ако прочетем внимателно анализа му ще видим, че действително много истина може да се види в него. И то не само в самите редове, а и вниквайки между тях. Не е нужно наистина да възхваляваме Бербатов по условие, но е правилно, да получава похвали за добрите си изяви, както и критика за лошите. Аз също от както чета темите за Митко, винаги забелязвам контра на всичко хубаво, което се пише за него. В същия момент респективно, някой подложи ли го на каквато и да било критика, се намират не знам колко адвокати да го защитават. Нека да бъдем малко по-обективни и да оценим, че наистина Митко е постигнал много във футбола - неща които друг трудно би постигнал след него! Но ако сметнем, че греши, да не го третираме като безгрешен по презумция, все едно е Бог.

Братле безгрешни няма все още и предполагам много добре го знаеш. Казваш, че по принцип защитаваш Бербатов, но в случая имало много истини...ок...а защо не проявиш малко далновидност и не се замислиш, че след 2-3 години няма да има кого да гледаме и коментираме от българските играчи играещи зад граница. Вместо да се чудим как да му вадим керливите ризи на Бербо, защо просто не седнем и да се наслаждаваме на отиграванията му в случаите когато е на терена. Нека поне в оставащите му няколко години в големия футбол бъдем малко патриоти и му окажем подкрепата, която заслува най-малкото от нас...сънародниците му.

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот Gateca » 16 мар 2010 01:19

Е да сравняваш Бекъм и Бербатов и да твърдиш , че Бербатов е впъти повече футболист е най голямата глупост , която бях чел в този форум. За да напише подобна тъпотия човек съм сигурен , че не е гледал мачовете на Ман.Юн. от периода 1998-2003 , когато Бекъм беше един отнай силните и обичани футболисти в отбора - такъв какъвто Бербо никога няма да бъде.
Все едно да сравняваш Руни и Бербо.
А пък се появиха мнения , че играл като Зидан :lol: :lol: Гледайте малко реално на нещата и най вече ги гледайтетакива каквито са , а не каквито на Вас Ви се иска.
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта