ВЛ | 27-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Уотфорд | 3-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2009
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 27-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Уотфорд | 3-0

Мнениеот Jackxxx » 23 фев 2020 18:18

Bruno Fernandes vs Watford:
• 1 goal
• 1 assist
• 1 penalty won
• 4 chances created - most on pitch
• 100% dribbles completed (3/3) - most on pitch
• 12 passes into the final third - most on pitch
• 100% duels won (7/7)
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 27-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Уотфорд | 3-0

Мнениеот smoothc » 23 фев 2020 18:27

Хубава победа и отново само на 3 точки от 4-то място. Жалко само за издънките срещу Улвс и Бърнли на Олд Трафорд.
В момента Ман Юнайтед се намира в т.нар. мъдър период(казано на жаргон), което гарнирано със завръщането на някои контузени играчи - поставя Оле в доста добра позиция да ротира и сплоти колектива за финалната права!
Енергията на Фред(непрекъснатото му движение напред-назад) и стабилността на Матич са една от ключовите причини за прогреса в последно време, Бруно Фернандеш набира самочувствие и разгръща играта в предни позиции, Скот пък ще вдъхне нова доза енергия в средата, а защитата като цяло е стабилна(Хари е в пика си и лека полека започва да си изплаща цената), Де Хеа също живна в последния месец.
Единствените проблемни т.нар. зони са в предни позиции, където грубо казано е един "подреден хаос" и час по-скоро Игало трябва да се наложи като притегателния елемент, който хем да вкарва голове, хем да отваря позиции и за хората зад него.
В бонус имаме Перейра и Лингард, които са калпазани като цяло, но ако не друго поне придават широчина, която ще е важна за сгъстения график през март и април, по бековете с Брандън и Дало също са добре нещата.
Много е важно как Оле ще си изиграе картите, нещата изведнъж придобиха приятно розов характер, трайно контузени са единствено Погба и Рашфорд, така че с наличното може да се постигне добър баланс за ключовите сблъсъци в Лига Европа, ФА Къп и Висшата лига, където на практика сме на добри позиции за атака към момента.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7196
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 27-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Уотфорд | 3-0

Мнениеот vasilnv » 23 фев 2020 20:25

Е аз баш тоя мач ли няма да мога да гледам... :lol:
Иначе от репортажа, Марсиалката с як гол, ако продължава да вкарва почти всеки мач, може и да си променя мнението за него. Бруно е направил и трите гола, дано запази добрата форма.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 27-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Уотфорд | 3-0

Мнениеот smoothc » 23 фев 2020 22:04

Във Висшата лига показателите са ни
11-8-8

При вкарани 0-1 гола
1-6-8

При вкарани 2+ гола
10-2-0

До края ни остават 11 мача - 5 домакинства и 6 гостувания

* Положителната новина е, че към момента имаме най-добрата голова разлика(+12) извън ТОП 3.
* Точките са толкова на нагъсто, че всяка победа може да те изкачи на по-висока позиция, дори в предходния кръг да си загубил.

Извод: Минимум 13 точки от домакинствата и минимум 3 победи от гостуванията, мисля че ще са достатъчни за място зона Шампионска лига.

* Интересното е, че напоследък и Лестър започнаха да губят доста точки и ако тенденцията продължи, то в следващите няколко кръга като нищо могат да се окажат и на опасно близка дистанция от 5-то място.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта