ВЛ | 24-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Бърнли | 0-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1171
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ | 24-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Бърнли | 0-2

Мнениеот redhooligan » 23 яну 2020 13:34

Не че защитавам Оле, но няма какво да направи човека. Половината играчи с контузии, а тези които не са контузени, просто нищо не става от тях. Всичко си е до политиката на собствениците, които не могат да извадят 5 лева както се казва да дадът за свестни трансфери и да помислят за тези агенти които им спъват трансферите, които уж са договорили. Не може да си собственик на клуб със такава история и да не можеш да привлечеш един качествен играч. Който и да сложат за треньор ще е същото положение с този състав. Оле ли да влезне да засече топката вместо Марсиал в наказателното поле и да вкара. Оле ли да влезне да тича вместо Хари и да затвори пространството за да не може нападателя да стреля. Абе май си го защитавам, но истината си е истина. Нямаме играчи и нямаме и резултати!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!


exclusiveremix
Мнения: 49
Регистриран на: 28 авг 2015 11:54
Контакти:

Re: ВЛ | 24-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Бърнли | 0-2

Мнениеот exclusiveremix » 23 яну 2020 19:57

НЕ само липсата на нови попълнения е проблема.Спомнете си Марсиалката как играеше в началото още по времето на ЛВГ.Спомнете си Ван Бисака миналия сезон колко асистенции има,а сега проверете колко има този сезон.Проверете също и "новия" ни капитан преди 2 години колко гола има с глава от корнери.Мога и още да пиша,но смисъл няма.Схемата и системата ни на игра тотално куцат.Не съм виждал в последно време отбор който атакува,изведнъж да разиграва топката чаааааак до вратаря.Едни въздухари идват на твоя стадион и ти 35 минути нямаш точен удар във вратата.
Дотука беше Оле за мен,дотука трябва и да е ръководството.За съжаление едва ли скоро ще подновят всичко това.Почти цял януари месец,знаеш че ключови играчи като най-скъпата ти покупка,като Мактомини и сега и Раша,ще са контузени и ти не предприемаш нищо.Вчера сякаш най-креативния ни футболист беше Мата. Трябват играчи, и то на доста позиции.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ | 24-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Бърнли | 0-2

Мнениеот MASTER_COOL » 24 яну 2020 13:21

Няма да има никаква оправия с това ръководство.....
изпуснахме всичко на маркета, което можеше да се изпусне....Визирам Хааланд, Бруно...
Оле е неадекватен напълно, гонил краткосрочни сделки... :lol: :lol: :lol:
До къде го докарахме.

СРАМ
ПОЗОР
РЕЗИЛ
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34824
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 24-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Бърнли | 0-2

Мнениеот MuFc1878 » 24 яну 2020 15:30

MASTER_COOL написа:Няма да има никаква оправия с това ръководство.....
изпуснахме всичко на маркета, което можеше да се изпусне....Визирам Хааланд, Бруно...
Оле е неадекватен напълно, гонил краткосрочни сделки... :lol: :lol: :lol:
До къде го докарахме.

СРАМ
ПОЗОР
РЕЗИЛ

Глорихънтърче, отивай да викаш за Пуул :lol: :lol: :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1171
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ | 24-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Бърнли | 0-2

Мнениеот redhooligan » 24 яну 2020 22:18

Оле няма да го махнат поне до края на сезона. Едно е че трябва на 100% да платят някаква голяма неустойка и другото е, че едва ли в момента някой треньор ще поеме този отбор в този му вид. Под треньор имам предвид име като Почетино да кажем. Винаги има повече от един виновен. Далеч съм от мисълта, че Оле е невинен, но не е той главният виновник. На трансферния пазар куцаме от поне 5-6 години. Просто политиката на собствениците е да е финансово стабилен отбора, пък дали ще печели трофеи не им е зор.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ | 24-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Бърнли | 0-2

Мнениеот MASTER_COOL » 25 яну 2020 20:05

MuFc1878 написа:Глорихънтърче, отивай да викаш за Пуул :lol: :lol: :lol:


Ти сериозно ли ? :shock:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта