Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г. 2:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г. 2:1

Мнениеот mark1926 » 16 мар 2021 22:56

k20dan4o написа:Май някой не разбират че не е важно да биеш хегемона в 1 мач. Трябва да вземеш поредица от мачове. Да, Локо ни би заслужено в Пд, но вижте им резултатите следващите 5 мача които изиграха.
Няма какво да се лъжем, имат добър отбор, но за второ място не могат да се преборят.



Има криза в резултатите на Локомотив, но не и толкова в играта. Нашите не спират да ме удивляват...безобразен мач с Беласица, а около него надиграване на Лудогорец и безгрешен мач на Армията. Дано мотивацията да е всеки мач като днес. С подобна игра можем да вземем и сребро.

peliforewer
Мнения: 9492
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г. 2:1

Мнениеот peliforewer » 16 мар 2021 23:00

Dust написа:Че те феновете на Лудогорец писали след мача по темата някъде да споделят мнения за надиграване?
Треньорът на Лудогорец идеално сподели в интервюто след мача, който слушал слушал.
Мартин Луков в студиото също.
Тунчев и той.

Много те моля да казваш двамата фена на Лудогорец,защото в тази тема реално са толкова,за теб знаем че си въртиопашка.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г. 2:1

Мнениеот Ozzimozzi » 16 мар 2021 23:07

Изгледах само репортажа от мача и не разбирам какви са тези въздишки от възхищение по играта на новият вратар на Лудогорец, че и коментатора по дарик ахкаше. За мен това са нормални спасявания. Вчера вратаря на Царско село имаде доста по-добри изпълнения. Жалко за Пламен Илиев. Явно в Разград ще бъде съсипан пореден национален вратар.
Локомотив определено играят успешно срещу Лудогорец, а отбора от Разград повече от година тъпче на едно място въпреки скъпите трансфери, които Гела направи. Това най добре се видя в ЕКТ. Явно не могат да намерят алтернатива на Марселиньо и Моци.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2075
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г. 2:1

Мнениеот k20dan4o » 16 мар 2021 23:39

Ozzimozzi написа:Изгледах само репортажа от мача и не разбирам какви са тези въздишки от възхищение по играта на новият вратар на Лудогорец, че и коментатора по дарик ахкаше. За мен това са нормални спасявания. Вчера вратаря на Царско село имаде доста по-добри изпълнения. Жалко за Пламен Илиев. Явно в Разград ще бъде съсипан пореден национален вратар.
Локомотив определено играят успешно срещу Лудогорец, а отбора от Разград повече от година тъпче на едно място въпреки скъпите трансфери, които Гела направи. Това най добре се видя в ЕКТ. Явно не могат да намерят алтернатива на Марселиньо и Моци.

Тук съм съгласен. Не можем да им намерим заместници, и на Дяков, и на Мисиджан, дори на Лукоки, а скоро и на Вандерсон. Промяната не може да дойде от треньора, а от смяната на доста играчи. Но пък кви ша са новите, кой знае. Лудогорец винаги е бил отбор при който новите трудно се адаптират и минава много време докато заиграят. Не сме като при вас, вчера слязал от самолета и на другия мач титуляр.

Dust
Мнения: 8043
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г. 2:1

Мнениеот Dust » 16 мар 2021 23:40

peliforewer написа:
Dust написа:Че те феновете на Лудогорец писали след мача по темата някъде да споделят мнения за надиграване?
Треньорът на Лудогорец идеално сподели в интервюто след мача, който слушал слушал.
Мартин Луков в студиото също.
Тунчев и той.

Много те моля да казваш двамата фена на Лудогорец,защото в тази тема реално са толкова,за теб знаем че си въртиопашка.

Сърдечно те моля да не ми даваш наклон на уйнето.
Ако няма, какво да споделиш по въпроса около футболната среща вдигай гащи и бягай.
Последна промяна от Dust на 17 мар 2021 00:03, променено общо 1 път.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г. 2:1

Мнениеот mark1926 » 17 мар 2021 00:01

k20dan4o написа:
Ozzimozzi написа:Изгледах само репортажа от мача и не разбирам какви са тези въздишки от възхищение по играта на новият вратар на Лудогорец, че и коментатора по дарик ахкаше. За мен това са нормални спасявания. Вчера вратаря на Царско село имаде доста по-добри изпълнения. Жалко за Пламен Илиев. Явно в Разград ще бъде съсипан пореден национален вратар.
Локомотив определено играят успешно срещу Лудогорец, а отбора от Разград повече от година тъпче на едно място въпреки скъпите трансфери, които Гела направи. Това най добре се видя в ЕКТ. Явно не могат да намерят алтернатива на Марселиньо и Моци.

Тук съм съгласен. Не можем да им намерим заместници, и на Дяков, и на Мисиджан, дори на Лукоки, а скоро и на Вандерсон. Промяната не може да дойде от треньора, а от смяната на доста играчи. Но пък кви ша са новите, кой знае. Лудогорец винаги е бил отбор при който новите трудно се адаптират и минава много време докато заиграят. Не сме като при вас, вчера слязал от самолета и на другия мач титуляр.



Знаеш ли защо е тази аномалия??? Всеки футболист на Локомотив Пловдив, особено чужденец, преди да подпише с Нас, е изгледал десетки клипове с Агитката на ЛОКО. Той осъзнава, че ако е на терена, ще го боготвори огромна агитка...

Нещо повече, Кристиан Гомис , днес игра. Не бе все още подписал с Локомотив и ръководството го прати да гледа Локомотив- Тотнъм на видеостената до стадиона с феновете. Няколко хиляди пеещи 90минути, имаше голяма заря, а като го разпознахме , че е бъдещо наше попълнение , десетки фенове му стиснаха ръката... Е, как да не се почувстваш у дома!!! В Разград няма как да ти се случи подобно нещо...

Другото, разбира се е големината и красотата на Пловдив. Не случайно бяхме културна столица на Европа.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15053
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г. 2:1

Мнениеот miro_rz » 17 мар 2021 08:09

Вие май не видяхте с какъв състав излязохме, кои от тези бяха титуляри до сега а!?
Мач за купата, там може и с един удар да се класираш напред. Защото Славия мачкаха всичко наред, но я взеха нали!?

Добри или не, видяхте Чибота как ви направи смешни. Напомни ми на Алберто Томба в гиганският слалом!

[offtopic]Локо са симпатичен отбор, пожелавам им сребро и групи в Европа![/offtopic]
Изображение

Потребителски аватар
Dobri
Мнения: 1087
Регистриран на: 07 юни 2009 15:29
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г. 2:1

Мнениеот Dobri » 17 мар 2021 09:46

Ozzimozzi написа:Изгледах само репортажа от мача и не разбирам какви са тези въздишки от възхищение по играта на новият вратар на Лудогорец, че и коментатора по дарик ахкаше. За мен това са нормални спасявания. Вчера вратаря на Царско село имаде доста по-добри изпълнения. Жалко за Пламен Илиев. Явно в Разград ще бъде съсипан пореден национален вратар.


Изгледай целия мач, а не репортажа. Хърватина има много добра игра с крака и от там вдъхва самочувствие и спокойствие на цялата защита, а и по-лесно изнасяне на топката (нищо общо с паниката при българските вратари, включително и Тигъра).

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г. 2:1

Мнениеот TristaNNN » 17 мар 2021 10:25

Хубав и драматичен мач, трябва да поздравим и двата отбора за предложената продукция. Според мен Локото имаше повече шансове и трябва да съжаляват за пропуснатите възможности. Ама, ово йе футбал...
Гледам, че някакви тирейчета-ревунчета в темата отново са подхванали съдийската тема по подразбиране. Не знам защо, при положение, че съдията не повлия по никакъв начин на развоя на срещата, даже доколкото можеше пробва да пуска по-свободна игра на моменти, да погледаме малко футбол.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

krumeto
Мнения: 3665
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г.

Мнениеот krumeto » 17 мар 2021 10:50

[offtopic]
krumeto написа:
mark1926 написа:
krumeto написа:
Plovdiv_1926 написа:
По-полека, че ще ти излезе пяна от устата :)

Тегав мач и жребий, срещу Лудогорец играем най-успешно от всички български отбори, но за купата не сме излизали победител в елиминации все още. Дано е първият път. Очаквам да стане интересен мач, както са винаги последни 5-6 мача между двата отбора/ с изключение на онзи преди финала миналата година, разбира се :mrgreen: /.

След мача да не чета - ама съдии, ама мъдии!



Ако мачът не се опорочи от съдията няма да говорим за него. Най- голямото притеснение на Локомотив е съдийството в този мач. Реално , няма отбор в А група, който да не и пропищял от съдийски тесли в полза на Лудогорец .

Локомотив има шанс да продължи към полуфиналите. Имаме много силна единадесеторка, плюс национала на Перу като коз от пейката. Той е непознат за съперника и може да реши двубоя към края на мача, когато влезе на смяна.

Дамбраускас е добро попадение за Лудогорец и може да си е написал домашното от загубата с 3-2 В Пловдив. Дано Тунчев има решение за бързите крила на зелените, откъдето станаха и двата гола в Пловдив.

Да видим кой си е написал домашното - Дамбраускас или Тунчев, от оная загуба с 6 - 1 на "големия" треньор дето ви "за.ба"!
Ако сте много добри, свалете ония от второто място, лично ще те поздравя във вашия форум.
Купата вече я забравете!
[/offtopic]
mark1926 написа:
krumeto написа:mark1926, излез да те видя. Сбигом КБ.
Нали ти казах да забравите купата навреме!
Удавихте се накрая. Не ви стигнаха силите до края.



Аз се възхищавам на играта на Пловдивския любимец. Локомотив изнесе изключително силен мач. Реално, ако някой от Япония изгледа мача, няма да разбере кой отбор е с бюджет от 50 МИЛИОНА и кой с 4 милиона. И то насред Разград, с невиждана база в България. Локомотив определено радва Локомотивци, поклон , черно- бели герои!

Дано Лудогорец вземе Купата, за да играем директно в Европа като трети отбор Не ми се иска да викам за червената шайка за Купата , ако Лудогорец отпадне.

Съдиите се справиха с мача. Заслужавахме да стигнем до дузпи, положително е, че отпаднахме в Разград от шампиона. По- достойно нямаше как да е.
Хареса ми и физическата подготовка на отбора. Силен Локомотив...


Не си въздигай отбора. Винаги ще сте след Лудогорец. Че сте взели две купи, не означав, че сте голям отбор. Просто, всички треньори даваха тежест на първенството, а на купата, ако стане!
От 27 мача имате 6 победи и 16 загуби - "нерде Ямбол, нерде Стамбол"
Нека мачовете да започнат с публика, тогава ще видим и публиката ви. На два/три мача събирате малко публика и започвате да се гордеете. В останалите "братушките" ви (срещу които нямам нищо против) не ходят да си дават парите.
Колкото до вчерашния мач, бях казал, простете се с КБ.
Пожелавам ви второ място в Ефбет лига. Дано и нашите да ви помогнат, та ония да отидат на 4/5 място.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта