Бомба! Лудогорец с нов треньор.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Бомба! Лудогорец с нов треньор.

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 14 дек 2019 19:45

Ами Генчев сякаш мотивира играчите, което донесе твърдо първо място в България и излизане от групите.
Но пък грешките не се изчистиха, което личеше дори в категорично спечелени мачове, а да речем напролет може да е фатално. Или догодина в ЕКТ, ако гледате в перспектива.

С оглед на това очаквано има или ще има нов треньор. Генчев си изпълни задачата и в Разград могат само да му бъдат благодарни, просто е време да отстъпи на човек, който (предполага се) ще чисти грешки и може би ще гради отбор (новите се адаптират бавно, старите си остаряват, чух че ще има и продадени..).
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

На линия
Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15051
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Бомба! Лудогорец с нов треньор.

Мнениеот miro_rz » 16 дек 2019 20:00

Еми да ни е честит чеха!
Изображение

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Бомба! Лудогорец с нов треньор.

Мнениеот ImmortaL_1000 » 20 дек 2019 12:10

Ако дано ги събуди Чехът да почнат да играят малко по добре.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Prokonsil
Мнения: 31
Регистриран на: 30 сеп 2019 10:53

Re: Бомба! Лудогорец с нов треньор.

Мнениеот Prokonsil » 20 дек 2019 12:36

Бих искал да попитам, какво ще правите на върбата, след като Генчев ви е екстра?...ще ловите Рибейро или ще се Ауторизирате?...
Сори, но никога не съм се съмнявал че Домусчиев е тарикат, с много пари, а Петричев е глупак, подобен на Стойкас Стоилас!...
А, благодаря ви за отслабването през пролетния полусезон! - Генчев докара голяма разлика от преследвачите...
А ако ми се разсърдите, кажете ми поне един сполучлив чуждестранен треньор на Лудогорец?....

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4086
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Бомба! Лудогорец с нов треньор.

Мнениеот JACKO » 20 дек 2019 14:47

Prokonsil написа:Бих искал да попитам, какво ще правите на върбата, след като Генчев ви е екстра?...ще ловите Рибейро или ще се Ауторизирате?...
Сори, но никога не съм се съмнявал че Домусчиев е тарикат, с много пари, а Петричев е глупак, подобен на Стойкас Стоилас!...
А, благодаря ви за отслабването през пролетния полусезон! - Генчев докара голяма разлика от преследвачите...
А ако ми се разсърдите, кажете ми поне един сполучлив чуждестранен треньор на Лудогорец?....


Няма такъв, но винаги има начало.
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Бомба! Лудогорец с нов треньор.

Мнениеот krumeto » 20 дек 2019 15:33

Prokonsil написа:Бих искал да попитам, какво ще правите на върбата, след като Генчев ви е екстра?...ще ловите Рибейро или ще се Ауторизирате?...
Сори, но никога не съм се съмнявал че Домусчиев е тарикат, с много пари, а Петричев е глупак, подобен на Стойкас Стоилас!...
А, благодаря ви за отслабването през пролетния полусезон! - Генчев докара голяма разлика от преследвачите...
А ако ми се разсърдите, кажете ми поне един сполучлив чуждестранен треньор на Лудогорец?....

Павел Върба!
Познах, не отричай! :)
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

На линия
Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15051
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Бомба! Лудогорец с нов треньор.

Мнениеот miro_rz » 20 дек 2019 19:20

Ще кажеш, че сме сменили 20 чуждестранни треньори! :mrgreen: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Бомба! Лудогорец с нов треньор.

Мнениеот ImmortaL_1000 » 27 дек 2019 21:15

Интересно ли е с този път, да и този път е ТРЕНьОР истински не който познавал Моуриньо !!!
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Бомба! Лудогорец с нов треньор.

Мнениеот kiril.a.d » 09 яну 2020 11:13

krumeto написа:
Prokonsil написа:Бих искал да попитам, какво ще правите на върбата, след като Генчев ви е екстра?...ще ловите Рибейро или ще се Ауторизирате?...
Сори, но никога не съм се съмнявал че Домусчиев е тарикат, с много пари, а Петричев е глупак, подобен на Стойкас Стоилас!...
А, благодаря ви за отслабването през пролетния полусезон! - Генчев докара голяма разлика от преследвачите...
А ако ми се разсърдите, кажете ми поне един сполучлив чуждестранен треньор на Лудогорец?....

Павел Върба!
Познах, не отричай! :)

:lol: виждам че се разсърдихте и...Е как ще е Върбата, след като още не ви е бил треньор и не е показал, дали е Рибейро или Аутори?...Та и ти си се качил на върбата, късаш пъпки и гадаеш...И по гаданието си, последната пъпка показала Върбата :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта