ЛЕ: 3-ти кв. кръг(рев.) Зрински Мостар - Лудогорец / 1:1FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг(рев.) Зрински Мостар - Лудогорец 16.08.18/21:00ч./

Мнениеот kiril.a.d » 16 авг 2018 11:07

:) Много суперлативи и вярвания в полза на Лудогорец, НО - внимавайте с терена!!! - на такива терени, Лудогорец е падал от Любимец и Хасково...
А тези, от Бет365, явно не са инспектирали терена на Широки брег ;)...
И все пак, успех и пълно себераздаване, защото не се знае дали комшийскшия съдия ще може да класира ЦСКА ;) и ще останем без отбори в ЕКТ...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1887
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг(рев.) Зрински Мостар - Лудогорец 16.08.18/21:00ч./

Мнениеот Sstefanov » 16 авг 2018 11:26

boabbb написа:
eelche написа:Домусчиев е невероятно хитър И умен човек.Прекланям се пред такива хора.На няколко пъти допусна и сериозно гафове,но Съдбата му го върна с лихвите.Едва ли щях да пиша този коментар,ако днес не бях видял едно видео от летището от заминаването на отбора.Рехав журналистически интерес на летище София, почти нулев в Босна.Отборът отпадна с много,много слаба игра дори за нашите стандарти от по-слаб отбор в ШЛ,отзвук по медии - почти никакъв, фенски - никакъв.Това е и най-голямата победа на Домусчиев, там далеч някъде в Разград,където започна от 0. Няма фенове,няма натиск. Медиите - удобни, БФС - в служба,чрез различни лостове и лобита.Никой не му пречи,всички му помагат.Утре решава да закрие клуба - няма проблем!

Гриша Ганчев е най-големият глупак,след като се хвана с "на баир лозе",правейки и невъзможните врътки, за да се настани на "Армията",поемайки един грохнал мастодонт - задлъжнял до безумие, с нереалистични очаквания на фенове и общественост, с порутен стадион без тоалетни и светлинно табло.


Зависи какво търсиш в крайна сметка - имидж ( което предполагам търси ГГ ) или въртене на едни пари ( Домуса ) ;) Спас от друга страна също се насади на сериозна бомба със закъснител, ако трябва да описваме наред отборите. Верно, че имате, предполагам, тоалетни и табло, ама нямате трофей от близо 10 години и няколко изпуснати по невероятно идиотски начин ... Напрежението расте с всеки изминал сезон и не се знае накъде ще избие :roll: Колкото до мача - 1:0 в редовното, втори гол на Мостар в продълженията и обратно в кочината, както казваше един известен машинист :lol: :lol:

Объркал си за имиджа и парите. Гг пое Цска-София само заради това, че го съдят за ДДС и да се измъкне. Домуса от друга страна има бизнес извън България и да имаш футболен отбор е добър имидж в очите на хората, с които иска да прави бизнес по света. Жалкото в случая е, че на Домуса и джуджето всички им помагат, да са добре. Връща се комунистическата намеса във футбола ни след схемата Литекс и Тирето.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг(рев.) Зрински Мостар - Лудогорец 16.08.18/21:00ч./

Мнениеот ImmortaL_1000 » 16 авг 2018 15:11

Според мене мача ще е нещо трудно за гледане . В другия мач е ясно ЦСка колкото да си вярват нямат шанс срещу Копенхаген. Надеждата остава пак в Лудогорец да направи нещо. Но като нищо остава опасността и да се подхлъзнат на терена и да направят някав смешен резултат . Напоследък само нови треньори сменят ,а трябва и цялостна смяна на отбора . Вече тези играчи който са в Лудогорец някой стават на 35 г . Трябва подмладяване на отбора .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг(рев.) Зрински Мостар - Лудогорец 16.08.18/21:00ч./

Мнениеот SilentKiller » 16 авг 2018 19:21

Жалко че хърватите няма да домакинстват в Сараево, където не ги обичат много много... :lol:
Широки Бриег е другия известен отбор в Босна и Херцеговина създаден от хървати наравно със Зрински Мостар. В Босна хърватите са само 17-18% от населението. Ако мачът беше в Сараево, където е с мюсюлманско мнозинство, не вярвам че щяха да подкрепят Зрински - сигурно се досещате какво намеквам. :lol:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12233
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг(рев.) Зрински Мостар - Лудогорец 16.08.18/21:00ч./

Мнениеот TristaNNN » 16 авг 2018 21:18

Пичове, дайте едно линкче за мача, че пак не съм у дома. Имайте предвид, че на мача с МОЛ Види също ви поисках, ама ми дадохте с голямо закъснение, след като се отчаях от тишината и вече бях напуснал виртуалния форум, та стана белята ... :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг(рев.) Зрински Мостар - Лудогорец 16.08.18/21:00ч./

Мнениеот SilentKiller » 16 авг 2018 21:26

Късметлийски гол...играта не ми харесва ! Тия са на ниво втората половина на А група и трябва да бъдат ушити с няколко гола и тоя мач !
TristaNNN написа:Пичове, дайте едно линкче за мача, че пак не съм у дома. Имайте предвид, че на мача с МОЛ Види също ви поисках, ама ми дадохте с голямо закъснение, след като се отчаях от тишината и вече бях напуснал виртуалния форум, та стана белята ... :?

Добре де, колко му е да си платите Диема екстра ? Раздели ги тия 7лв. на 30, толкова не ти струва една дъвка/бонбон на ден. :roll:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12233
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг(рев.) Зрински Мостар - Лудогорец 16.08.18/21:00ч./

Мнениеот TristaNNN » 16 авг 2018 21:32

SilentKiller написа:Късметлийски гол...играта не ми харесва ! Тия са на ниво втората половина на А група и трябва да бъдат ушити с няколко гола и тоя мач !
TristaNNN написа:Пичове, дайте едно линкче за мача, че пак не съм у дома. Имайте предвид, че на мача с МОЛ Види също ви поисках, ама ми дадохте с голямо закъснение, след като се отчаях от тишината и вече бях напуснал виртуалния форум, та стана белята ... :?

Добре де, колко му е да си платите Диема екстра ? Раздели ги тия 7лв. на 30, толкова не ти струва една дъвка/бонбон на ден. :roll:

Имам си абонамент у дома, ама мачът ме сварва на гости.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг(рев.) Зрински Мостар - Лудогорец 16.08.18/21:00ч./

Мнениеот dindan » 16 авг 2018 21:33

SilentKiller написа:Късметлийски гол...играта не ми харесва ! Тия са на ниво втората половина на А група и трябва да бъдат ушити с няколко гола и тоя мач !
TristaNNN написа:Пичове, дайте едно линкче за мача, че пак не съм у дома. Имайте предвид, че на мача с МОЛ Види също ви поисках, ама ми дадохте с голямо закъснение, след като се отчаях от тишината и вече бях напуснал виртуалния форум, та стана белята ... :?

Добре де, колко му е да си платите Диема екстра ? Раздели ги тия 7лв. на 30, толкова не ти струва една дъвка/бонбон на ден. :roll:

Не е въпроса до дъвката,а на принцип,кажи с какво основание вдигнаха цената>
Аз си ги плащам но принципно не гледам българското първенство.
те май Макс спорт ще дават повече първенства и мачове от диемите.
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг(рев.) Зрински Мостар - Лудогорец 16.08.18/21:00ч./

Мнениеот dindan » 16 авг 2018 21:35

Аз си мислех,че в Русе имаме лош терен,кой им даде лиценз на тия ? ;)
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е







Podcast


SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг(рев.) Зрински Мостар - Лудогорец 16.08.18/21:00ч./

Мнениеот SilentKiller » 16 авг 2018 21:40

http://ftv.bg/gledai-na-jivo/futbol/match-204599
Ето ви линкове. Тоя сайт е най-добрия в България с винаги актуални линкове за мачове наживо. ;)
Дал съм директен за мача на Лудогорец за различни платформи - ACE Stream, Web link, Sopcast и др.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта