ЛЕ: 3-ти кв. кръг. Лудогорец - Жрински Мостар /1:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача...

1
43
61%
Х
13
19%
2
14
20%
 
Общо гласове: 70

krumeto
Мнения: 3634
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг. Лудогорец - Жрински Мостар /1:0 FT

Мнениеот krumeto » 11 авг 2018 23:52

ELFen написа:
kiril.a.d написа:
ELFen написа:
kiril.a.d написа:...а имаше чиста дузпа за Лудогорец, първото полувреме, което гледах, а съдията се направи на умряла лисица...
Същото и в мача на ЦСКА!
УЕФА май е отписала България и си дава съдийски нареждания...То не е само у нас, да знаете! - не ние сме открили топлата вода ;)...

..ко ти става бре, обикновено хейтиш :)

Моци /големия/ го каза най-точно: "Бяхме задължени да вкараме гол - това и създаваше напрежение...". Нямаме проблеми от тук нататък във всички турнири, спокоен съм вече !

обикновено хейтя? - какво да ти кажа...естествено е за хайтър, аз да съм хейтъра ;)...
Ти за това не приемаш истини и обективност, именно защото си хейтър!

[offtopic]П.П.
и пак ще ти напомня, че в подписа си, си изписал диференциално уравнение, което не е елементарна математика, а висша алгебра!
елементарната математика е 31+4=35!
виждаш ли как хейтиш? ;)[/offtopic]

[offtopic]не съм силен в математиката и се съобразявам /доверявам ти се тотално/ - коригирах подписа да не дразни разбиращите :mrgreen: не мисля, че е хейт да се казва с едно изражение: Чавдар Етрополе, взема лиценза на Литекс+играчите и се именува на ЦСКА-София, което е различно от ЦСКА, което пък е равно на тотална липса на финансов феърплей![/offtopic]

[offtopic]Ами няма обидно - в името им съществува ТИРЕ, а са Ловеч с ново име.
https://www.facebook.com/ludogoretsFenZ ... =3&theater[/offtopic]
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта