4 месеца затвор трябва да лежи звезда на Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: 4 месеца затвор трябва да лежи звезда на Лудогорец

Мнениеот loko1 » 03 май 2018 09:53

miro_rz написа:Щом трябва ще ги лежи , пред закона всички сме равни !



Достойно мнение, за съжаление в България някои са по-равни от други.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: 4 месеца затвор трябва да лежи звезда на Лудогорец

Мнениеот ELFen » 03 май 2018 10:13

Лично аз, с този съм се засичал в една пряка, нагъл си е - реши, че като е с "аудито", трябва да му се даде път, макар да има цяла редица паркирани коли в неговото платно, а моето си бе "чисто" и се засякохме по средата и ми вика "why did not stop, I'll be waiting here..." загаси колата и скръсти ръце... и така 5 мин. ! Ако не бях със служебната щях да сляза и да я заключа, яката ме вбеси !
висша математика:314 :idea:

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: 4 месеца затвор трябва да лежи звезда на Лудогорец

Мнениеот saract » 03 май 2018 10:31

miro_rz написа:Щом трябва ще ги лежи , пред закона всички сме равни !

1991 година Тони Адамс капитан на Арсенал също влезе в затвора за 4 месеца за шофиране в пияно състояние.Пуснаха го навреме за шампионския парад.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: 4 месеца затвор трябва да лежи звезда на Лудогорец

Мнениеот saract » 03 май 2018 10:42

В крайна сметка Мисиджан ще ходи да си ги лежи.Вероятно ако има добро поведение ще го пуснат на втория месец.Но пак ще му е урок и на него и на останалите турбогъзари.

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: 4 месеца затвор трябва да лежи звезда на Лудогорец

Мнениеот IvailoRz » 03 май 2018 15:15

Мен ми е интересно как от сритване в крака ,оня е целия потрошен :mrgreen: . Аз пък нямам лошо впечатление от държанието му... Нито съм го виждал да пие ,да пуши и да прави проблеми. Ако има реална вина да си носи последствията спрямо закона им. Който между другото явно е доста суров . Тук за бомби по полицаи , камъни по деца в инвалидни колички ,убийства по невнимание и т.н... само условни и глоби..

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: 4 месеца затвор трябва да лежи звезда на Лудогорец

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 03 май 2018 21:56

slash1912 написа:
В последствие 68-годишният Рон ван Акелен е направил забележка на Мисиджан за паркирания автомобил, който към момента вече е бил преместен от приятел на футболиста. Според въпросния приятел, жертвата пръв е избутал Мисиджан и е отправил обиди на расистка основа към него.

Не знам дали това е истина,но ако някакъв миришещ на гроб постъпи така с мен,директно го изнасям :arrow:

Работата е там, че и в Холандия и в България по закон не можеш да го попребиеш.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: 4 месеца затвор трябва да лежи звезда на Лудогорец

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 03 май 2018 21:57

1982 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
miro_rz написа:Щом трябва ще ги лежи , пред закона всички сме равни !

Ако всички бяхме равни пред закона, основателят на приватизационния фонд "Напредък Холдинг" АД, заедно с още много други знайни и незнайни "герои", осъществили кражбата на века, наречена за благозвучие "масова приватизация", щяха отдавна да търкат наровете в Софийския затвор! Да, ама не!... 8-)


Същото важи и за дъртия комунистически престъпник Спас Русев ..... деен участник в разграбването на България.

Всъщност практиката е подобни хора да се измъкват по цял свят. Ама нали трябва да се изкараме, че ние сме ги измислили тия работи...
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: 4 месеца затвор трябва да лежи звезда на Лудогорец

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 03 май 2018 21:59

IvailoRz написа:Мен ми е интересно как от сритване в крака ,оня е целия потрошен :mrgreen: . Аз пък нямам лошо впечатление от държанието му... Нито съм го виждал да пие ,да пуши и да прави проблеми. Ако има реална вина да си носи последствията спрямо закона им. Който между другото явно е доста суров . Тук за бомби по полицаи , камъни по деца в инвалидни колички ,убийства по невнимание и т.н... само условни и глоби..

Суров, суров колко да е суров. За побой 4 месеца ефективно не са тежка присъда, стига се прехласвахте.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: 4 месеца затвор трябва да лежи звезда на Лудогорец

Мнениеот 1982 » 03 май 2018 23:23

Нищо не е, прав си ...... като знаем, че у нас пиян газиш хора по шосетата и сееш смърт, а дори и ден не лежиш в пандиза ..... пример - Максим Свинята Ставийски ........ или пък като Гугутката, изпреварваш в аварийната лента и трепеш каквото има там ..... и отново и ден не лежиш .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

deaf
Мнения: 85
Регистриран на: 09 ное 2016 17:53
Контакти:

Re: 4 месеца затвор трябва да лежи звезда на Лудогорец

Мнениеот deaf » 04 май 2018 12:12

1982 написа:Нищо не е, прав си ...... като знаем, че у нас пиян газиш хора по шосетата и сееш смърт, а дори и ден не лежиш в пандиза ..... пример - Максим Свинята Ставийски ........ или пък като Гугутката, изпреварваш в аварийната лента и трепеш каквото има там ..... и отново и ден не лежиш .....


Точно на същият участък от пътя,на който Стависки предизвика катастрофа със смъртен изход,преди него други шофьори са катастрофирали и убивали хора,без да са употребявали алкохол. И не са били осъждани на затвор. Но вие се вкопчихте в Стависки!? Или ви "помогнаха" да се вкопчите.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта