ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Cevtaka
Мнения: 21
Регистриран на: 08 авг 2014 12:49
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот Cevtaka » 15 сеп 2017 00:03

sizif написа:
Cevtaka написа:
slash1912 написа:И кво стана-тук някои предвиждаха разгроми,а Лудогорец спокойно можеше да си вземе мача.

Пределно ясно е, че феновете на новия ЦСКА не разбират от футбол като цяло, затова апелирам да бъдат подминавани техните прогнози :) Браво на Лудогорец! Вярвам, че в България ще отнесат безпомощните турчета с разлика за радост на истинските българи!


Регистриран 2014 и имаш 7 мнения.Истински Лудогорски Орел

Не ме бъркай с фен на Лудогорец. Фен съм на красивия футбол, а твоя тим не е практикувал такъв през този век, независимо с какво име се е подвизавал на клетия терен. Колкото до малкото мнения, които съм написал до момента - влизам рядко в този форум, само колкото да се подиграя на такива теб относно неразбирането на футболната материя :)

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот Pragmatichen » 15 сеп 2017 01:28

veni__85 написа:
sandi74 написа:Нека масовите самоубийства на Гернчето и Армийката започнат сега.Казах.Амин.

Защо? Че направиха равен на турчетата ли? Добре, че Херо се уплаши второто полувреме и затвори отбора. Той си го каза преди мача , че ще е доволен на равен. Към момента Брага и Хофенхайм са основните фаворити за първите две места в групата.
А това, че феновете на Левски и ЦСКА- София мразят Лудогорец, Домусчиев и българските съдии сами си го направиха.

Същите тези турчета, ако ви хванат вас, ще ви качат на разлика.
Не мислиш ли, че просто Лудогорец играе доста добре и затова си е заслужил ДЕСЕТКИТЕ добри резултати като гост.
Към момента основните фаворити за първите две места са Брага и Лудогорец, дори класирането го показва.
Германците не са непреодолим отбор и това скоро ще се види.
Брага също не е някакво кой знае какво страшилище.
Крайно време е в Бг да се научим да отдаваме заслуженото на кадърния, можещия и по-добрия.
Всичко друго са комплекси и балканска злоба.
Колко Бг отбори можем да изброим, които в последните години имат 2:2 в Пилзен, 0:1 в Одеса, 0:2 в Айндховен, 2:2 в Париж, 1:1 в Базел, 0:1 в Рим, 2:4 в Белград, 0:1 в Белград и 2:2 в Белград, 2:3 в Загреб, 0:0 в Копенхаген, 0:0 в Истанбул и т.н.
Това Е ВСИЧКО ДРУГО, НО НЕ И КЪСМЕТ, ТОВА СИ Е КЛАСА!
Тук всички приказки за съдии и т.н. нямат място, защото просто съдията ще ти помогне в 1-2 мача, но когато на 12 стадиона в Европа не си победен, а често и побеждаваш, тук вече говорим за КЛАСА!
И говорим за отбори, които срещу който и да е наш ДРУГ Бг отбор да играеха, щяха да го размажат.
Нека кажем просто браво на Лудогорец! ;)
Заслужено си е!
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

papazar
Мнения: 29
Регистриран на: 10 юли 2015 00:45
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот papazar » 15 сеп 2017 04:52

Виждам много хора се изказват с/у така наречения "Херо" който бил какво ли не и определено не ставал за треньор на Лудогорец,но съм сигурен че ако той беше треньор с/у Апоел Беер Шева,Лудогорец щеше да продължи...в първия мач не би загубил с два гола а на реванша след като поведе с три гола трябваше просто да затвори играта и...но това е минало.Като гост с/у добър отбор се играе така,на който не му харесва сменя канала или отбора,аман от треньори в този форум.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот bsz1916 » 15 сеп 2017 05:55

Някой има ли информация защо не игра Мисиджан ? Казаното от Херо преди мача ( спортно - технически ) не звучи сериозно . Явно има някаква друга причина и тя едва ли е от спортно - технически характер . Относно мача - резултатът е по - добър от очакваното , а Херо отново показа че е един от най - добрите в тази професия .

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 15 сеп 2017 06:32

Да напомня ли, че при Чичо Гошо нямаше значение дали Лудогорец са гости или не и с кого играят - просто като им спореше играта, мачкаха наред. На тях това им е силата - да атакуват и да вкарват. С тази ялова пресметлива защитна тактика се съмнявам, че ще имат краен успех - достатъчно точки за класиране извън групите.
Тези футболисти не са за тактиката на Херо.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот bsz1916 » 15 сеп 2017 07:03

Не зная дали ако Херо беше поел Лудогорец по - рано , отборът щеше да влезе в групете на ШЛ , но едва ли щеше да отпадне от Апоел Беер Шева . В тези турнири трябва да се играе и тактически . Не мога да гадая дали Лудогорец ще излезе от групата , защото съперниците са много сериозни - само преди седмица Хофенхайм разгроми Баерн - Мюнхен , а снощи загуби на свой терен от Спортинг- Брага . На фона на " постиженията " на " грандовете " от кв. Подуене и с. Микре и това че Лудогорец е в групите на ЛЕ никак не е малко - отборът от Подуене за 7 години е отстранил само веднъж отбор в квалификациите за ЛЕ ( Сутиеска ) , а този от Микре отпадна още при тегленето на жребия при едва първия си опит да запише участие в ЕКТ .

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 15 сеп 2017 07:30

bsz1916 написа:Не зная дали ако Херо беше поел Лудогорец по - рано , отборът щеше да влезе в групете на ШЛ , но едва ли щеше да отпадне от Апоел Беер Шева . В тези турнири трябва да се играе и тактически . Не мога да гадая дали Лудогорец ще излезе от групата , защото съперниците са много сериозни - само преди седмица Хофенхайм разгроми Баерн - Мюнхен , а снощи загуби на свой терен от Спортинг- Брага . На фона на " постиженията " на " грандовете " от кв. Подуене и с. Микре и това че Лудогорец е в групите на ЛЕ никак не е малко - отборът от Подуене за 7 години е отстранил само веднъж отбор в квалификациите за ЛЕ ( Сутиеска ) , а този от Микре отпадна още при тегленето на жребия при едва първия си опит да запише участие в ЕКТ .


Бъдещето ще покаже дали Херо е правилният избор за Лудогорец. Но прави разлика между тактиката при директна елиминация и трупане на точки в група. В елиминацията тактиката е задължителна - тогава по-скромни отбори, изиграли правилно козовете си, могат да отстранят фаворитите. При груповата фаза се иска игра - там с увъртане и шикалкавене не става, защото бързо ще бъдеш разкрит - нивата е дълга и само с хитруване не става.
Снощният мач трябваше да бъде взет, с оглед на показаното на терена. И мисля, че от Лудогорец много ще съжаляват впоследствие за пропуснатите 2 точки.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8911
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот Soulen » 15 сеп 2017 08:46

Като видя коментари как Дерменджиев практикувал атрактивен футбол в Европа и ми става ясно, че това са хора, които пишат наизуст и изобщо не следят разградчани. Още от първото му назначаване, мачовете със Стяуа бяха много предпазливи, след това в групите отбора се отпусна срещу грандовете, но срещу Базел пак играха дефанзивно. При следващото участие пак най-важните мачове с Базел се играха много внимателно за равенство, а срещу големите отбори Лудогорец си играеше нормално.

Сега очаквам отново силно тактически мачове, които ти носят успех, а не да тръгнеш на юруш в Турция и да паднеш с 4:2 примерно. Голяма работа, че си играл красиво, като са ти скромни възможностите, трябва да измъкнеш резултат. Затова португалските отбори са толкова добри в ЛЕ, играят много пресметлив футбол.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 15 сеп 2017 08:50

Soulen написа:Сега очаквам отново силно тактически мачове, които ти носят успех, а не да тръгнеш на юруш в Турция и да паднеш с 4:2 примерно. Голяма работа, че си играл красиво, като са ти скромни възможностите, трябва да измъкнеш резултат. Затова португалските отбори са толкова добри в ЛЕ, играят много пресметлив футбол.


Явно не си гледал мача. Турците поднасяха на тепсия положение след положение и празни прострпанства, които при отбора на Чичо Гошо задължително щеше да има гол. След първото полувреме, като стана ясно, че турците не мачкат, трябваше страхливата тактика да бъде сменена с резултатна.

tmanolov
Мнения: 3799
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот tmanolov » 15 сеп 2017 08:55

Ще се включа и аз, все пак съм изкарал 3 месеца от живота си като казарма в Разград, където превземахме Цицата всеки ден, но това е друга тема.
За мача - аз лично заложих на гол-гол и загубих, но и това не е важно, просто в тези мачове всички отбори от големите първенства (манафското първенство е силно, няма какво да се лъжем) играят на ходом, освен ако не са решили да печелят турнира, което се случва след излизане от груповите фази, което пък е отличен шанс за отборите от Източна Европа (Турция не е Източно Европа по нито един показател, освен хитерланда на Истанбул).
Аз лично не съм особено учуден от резултата - доста грубости (но швеците са майстори на това да дават картони само ако убиеш човек - още в началото имаше умишлено стъпване върху лицето на играч на Лудогорец, за което дори не се даде фаул) и бездарна игра и на двата отбора. Удивен съм от загубата на Хофе, но явно там или са играли на ходом с мисъл за първенството, или са изпуснали много - не съм гледал мача.
Групата е доста завързана и шансовете на Лудогорец да е пръв в нея са равни на тези да е последен - 50/50, както казала блондинката - или ще станат първи/последни, или няма да станат :) Аз лично мисля, че ще са последни или предпоследни (тогава Брага ще са последни), но времето може спокойно да ме опровергае.
П.С. Иначе хубави пари направих на Зенит, Апоел и Милан - доволен съм, макар ЛЕ да е огромна рулетка
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта