Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Мнениеот saract » 21 фев 2014 11:05

Син до гроб_ написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
storm написа:
Ивайло Лудогорец написа:Е .. това са допълнителни префърцунени екстри , точно живо животинче . Не , че е лошо но ще кажат че копираме от големите отбори и т.н. .. Нали знаете как е в Бг ;)



Ами то си е точно копиране. Собственика вижда орела на противниковия отбор и решава да си купи и той, това какво е ?

Aми копиране е но защо пък не? Всеки отбор, дето има прозвище на името на някое животно/птица или нещо такова защо да не си вземе 1 талисман? Е, Черноморец малко трудно ще се обзаведат с акула по случая.. но ако е орел, лисица, вълк или там каквото падне няма лошо.

А бе, не съм много съгласен. Рома нямат вълчица, нито Арсенал черешово топче :lol: Ман Юнайтед не са извадили някой дявол от Ада, нито Лестър лисица. Освен този случай с орлицата, което признавам е хубаво и оригинално, то на Запад има талисмани на отборите ,но в костюми.

ФК Кьолн си имат жив козел за талисман.Както и почти всички отбори по американски футбол.

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Мнениеот Син до гроб_ » 21 фев 2014 11:11

saract написа:
Син до гроб_ написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
storm написа:
Ивайло Лудогорец написа:Е .. това са допълнителни префърцунени екстри , точно живо животинче . Не , че е лошо но ще кажат че копираме от големите отбори и т.н. .. Нали знаете как е в Бг ;)



Ами то си е точно копиране. Собственика вижда орела на противниковия отбор и решава да си купи и той, това какво е ?

Aми копиране е но защо пък не? Всеки отбор, дето има прозвище на името на някое животно/птица или нещо такова защо да не си вземе 1 талисман? Е, Черноморец малко трудно ще се обзаведат с акула по случая.. но ако е орел, лисица, вълк или там каквото падне няма лошо.

А бе, не съм много съгласен. Рома нямат вълчица, нито Арсенал черешово топче :lol: Ман Юнайтед не са извадили някой дявол от Ада, нито Лестър лисица. Освен този случай с орлицата, което признавам е хубаво и оригинално, то на Запад има талисмани на отборите ,но в костюми.

ФК Кьолн си имат жив козел за талисман.Както и почти всички отбори по американски футбол.

За Кьолн не знаех, признавам. :) А тия по американски футбол пък са ми на..... :lol: Футболът е само един: с кръгла топка, 22 човека и две врати по 7 метра. Другото са американски изгъзици. :twisted:
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !


Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Мнениеот plovdivram » 21 фев 2014 11:23

Лудогорец още веднъж ДОКАЗАХА, че в България ако футбола ни бъде ОСТАВЕН НА МИРА от всичките "МРЪСНИ ИГРИ" може да се развива, така че да постигне едно нормално европейско ниво, което да радва хората у нас и те да се завърнат по стадионите... БРАВО ЗА ВСИЧКО, КОЕТО СЕ ПРАВИ ТАМ!!! Ако ще не ОРЕЛ, ами дракон да си купят - ЗАСЛУЖАВАТ си го!!! Дано има повече като Домусчиеви в Бг... Гришата също беше тръгнал по този път, ама не знам защо даде задна в последните години...
Изображение

Потребителски аватар
Carpy
Мнения: 491
Регистриран на: 25 мар 2009 18:05
Контакти:

Re: Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Мнениеот Carpy » 21 фев 2014 11:57

Защо на Лудогорец им казват орлите? Ако някои има инфо, нека ме светне. Не се заяждам, просто ми е интересно. Има ли орли в лудогорието? Ако не, защо не са примерно мечките или вълците или ястребите.

mtaraduda
Мнения: 1497
Регистриран на: 30 юли 2009 20:16
Контакти:

Re: Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Мнениеот mtaraduda » 21 фев 2014 12:11

Carpy написа:Защо на Лудогорец им казват орлите? Ако някои има инфо, нека ме светне. Не се заяждам, просто ми е интересно. Има ли орли в лудогорието? Ако не, защо не са примерно мечките или вълците или ястребите.

Ми щото пилетата звучи малко lame.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 21 фев 2014 12:25

Carpy написа:Защо на Лудогорец им казват орлите? Ако някои има инфо, нека ме светне. Не се заяждам, просто ми е интересно. Има ли орли в лудогорието? Ако не, защо не са примерно мечките или вълците или ястребите.

В Лудогорието са установени са 115 вида гнездящи птици, от които 22 са включени в Червената книга на България (1985). От срещащите се видове 51 са от европейско природозащитно значение (SPEC) (BirdLife International, 2004). Като световно застрашени в категория SPEC1 са включени 2 вида (царски орел /Aquila heliaca/ и ливаден дърдавец /Crex crex/), а като застрашени в Европа съответно в категория SPEC2 - 18 вида, в SPEC3 - 32 вида. Мястото осигурява подходящи местообитания за 31 вида, включени в приложение 2 на Закона за биологичното разнообразие, за които се изискват специални мерки за защита. От тях 29 са вписани в приложение І на Директива 79/409 на ЕС. Лудогорието е едно от най-важните места в България от значение за Европейския съюз за опазването на 9 гнездящи тук видове – малък креслив орел /Aquila pomarina/, черна каня /Milvus migrans/, белоопашат мишелов /Buteo rufinus/, червен ангъч /Tadorna ferruginea/, горска чучулига /Lullula arborea/, градинска овесарка /Emberiza hortulana/, козодой /Caprimulgus europaeus/, синявица /Coracias garrulus/ и черночела сврачка /Lanius minor/. Повечето от тези видове предпочитат екотона между гората и откритите пространства, както и мозаечни местообитания. Много други грабливи птици гнездят в Лудогорието в значителни количества, като използват горите и скалните венци по суходолията за гнездене, а откритите пространства наоколо – за намиране на храна.

http://www.bspb.org/ovm.php?id=62&menu_id=65
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

milka
Мнения: 1070
Регистриран на: 18 сеп 2010 11:30

Re: Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Мнениеот milka » 21 фев 2014 12:31

То в нашата Българска джунгла ще го думнат пилето бе , какъв орел какъв сокол :lol: още на първия мач е заминал
иначе би било много ''Европейско'' отбора да си има жив талисман който е на стадиона всеки мач както примерно е по Англия

Потребителски аватар
Astarot
Мнения: 269
Регистриран на: 20 ное 2008 10:44
Контакти:

Re: Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Мнениеот Astarot » 21 фев 2014 12:46

В тоя ред на мисли, добре че поне Рома не си пускат "талисман" преди мача :)
Пък ако у нас стане някаква традиция, не им завиждам на Ботев, как ще го гонят това канарче из стадиона :lol:
За Черноморец пък да не говорим 8-)
Изображение

Потребителски аватар
electroface
Мнения: 166
Регистриран на: 29 юни 2010 08:29
Контакти:

Re: Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Мнениеот electroface » 21 фев 2014 12:46

Betchualeng Arnaikem написа:
storm написа:
Ивайло Лудогорец написа:Е .. това са допълнителни префърцунени екстри , точно живо животинче . Не , че е лошо но ще кажат че копираме от големите отбори и т.н. .. Нали знаете как е в Бг ;)



Ами то си е точно копиране. Собственика вижда орела на противниковия отбор и решава да си купи и той, това какво е ?

Aми копиране е но защо пък не? Всеки отбор, дето има прозвище на името на някое животно/птица или нещо такова защо да не си вземе 1 талисман? Е, Черноморец малко трудно ще се обзаведат с акула по случая.. но ако е орел, лисица, вълк или там каквото падне няма лошо.


Ами Черноморец да си вземат цаца, ама да не е пържена!!! :lol: И без това така са познати сред противниковите отбори... :roll: :mrgreen:
IO SONO NERAZZURRO!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта