Нефтохимик-Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Нефтохимик-Лудогорец

Мнениеот BRF » 10 дек 2013 14:18

tsonpen написа:
BRF написа:
tsonpen написа:
BRF написа:Няма да е същото ,ако въобще се играе този мач!Това е първото,съгласявате се отново на "незаслужена победа"!Второ се намирате в мини криза,а Нафтата играе само за честа си!Трето от къде на къде някой трябва да се съобразява с вас или който и да е било друг отбор!Нареждате си приоритетите и готово!
ЦСКА и Левски ще играят на 19.12,вие защо не можете?
Ясно е ,че програмата я прави бфс тук си коментираме нещата!


Че кой е казал, че не може? Ако го бяха насрочили мача, щяха да си го играят и не вярвам някой нещо да протестира. А датата според мен е определена преди мини-кризата, която е в последните два мача, защото Лудогорец трябва да са имали време да си организират зимната подготовка. Като казвам подготовка, може и това да е причината да се отложи срещата за догодина - датите за подготовката, които може да са били вече факт.
Съобразяването е задължително. БФС си нагажда програмата по УЕФА и ФИФА, не обратното. Не може мачове в два последователни дни, най-малкото че защото когато трябва да свърши мачът с Нефтохимик, Лудогорец трябва да излиза за официална тренировка в Загреб. Физически е невъзможно.
Иначе трябва да се обърнеш към БФС, те да обяснят каква е разликата в случаите на ЦСКА и Лудогорец. Решенията са вземани по различно време, мачовете са за различни турнири, причините за отлаганията са различни. Да не забравяме, че и при вас има съобразяване, защото не можете да си играете на вашите си стадиони по определи причини, които са си ваши вътрешни - проблемни агитки, необезопасени стадиони и т.н. Ние да ревнем ли защо с вас се съобразяват по няколко пъти годишно?

Тъкмо да си помисли човек,че с теб може да се коментира нормално и слагаш тъмнозелените очила.
Първо-темата е Разград-Нафтата къв ЦСКА?
Второ-това е форум и се дискутира,къде ме пращаш да питам бфс?Боли ме фара кога ще се играе тоя мач,само че ако след Нова година Нафтата не продължат,ще си спечелите НЕЧЕСТНА служебна победа,за което също толкова малко ми пука.Ще се повтори случая с Миньор!
Трето-вие сте един от клубовете БЕЗ стадион за част от мачовете си,не ние!Вие ни можете да си приемете гостите в своя град!ЗАРАДИ вас се търсят дати за Вечното ,което е рисково и полицията отказва да го охранява на друго място,а не заради стадиона!Реално всички се съобразяват с ВАС!
Четвърто-ЦСКА Левски ще се играе на 19.12 ,а вие не можете СПОРЕД ТЕБ защото вече сте си направили план за подготовка!Каква НАГЛОСТ!
п.п.ПОВТАРЯМ НЕ МИ ПУКА КОГА ЩЕ СЕ И ДАЛИ ЩЕ СЕ ИГРАЕ ТОЗИ МАЧ!


То е ясно, че и ти и аз сме пристрастни, колкото и да се опитваме да сме обективни. Не мисля, че това трябва да ни пречи да си говорим нормално.

Вие да не би да можете да приемате мачове от групите на ЛЕ на вашия стадион? Ако можехте, щеше да се направи една размяна с вашия мач и вече да си бяхте изиграли и реванша. Ако се бяхте съгласили де, че наскоро нали не пуснахте Лудогорец тренировка да направи. Националните стадиони във всяка една държава се ползват и за мачове от ЕКТ за отбори, чиито стадиони не отговарят на изискванията на УЕФА. За България разбирай - абсолютно всеки клуб в момента! Дори това е предназначението на футболния национален стадион, което е на второ място веднага след мачовете на националните отбори. И после идват тези, дето не могат да си контролират агитките или имат проблеми да играят във вътрешния шампионат на стадионите си. Защото там има алтернатива. ЦСКА-"Левски" можеше и на друг стадион да се изиграе, поне теоретично.
И защо да е нечестна служебната победа ако Нафтата се откаже? Ами ако ги купи някой в следващите два месеца и ги подсили и ни победят, ако имаме контузени след подготовката, ако играем на заледен или блатист терен, нечестно ли ще са ни победили? Или печелиш или губиш. Датите обаче ги спуска БФС. Пиша да питаш тях, защото може и да са имали някакви съображения вашият мач да е тази година, а този на Лудогорец догодина. Естествено, че за съперника ви (или на сините) ("Ботев" ли беше?) е важно да научи с кого ще играе 1/4 финал достатъчно време преди това за да се подготви. А за кого е толкова важен резултатът от мача Нефтохимик- Лудогорец? Нито Лудогорец може да изпадне от първата седмица, нито Нефтохимик да излезе от втората. Знакът от мача е ясен на 98%, независимо ще се играе или не този мач.
Изкуствено се раздухва напрежение.

Ами не можем и както знаеш дори не участваме въпреки,че се класирахме!И от какъв зор трябва да ви се предоставя нашият стадион за тренировка,след като дори нашият отбор тренира на друго място за да пази терена?
Както гледаш никой не възропта за Дербито,а се съобразихме с вашите мачове.Всичките глупости,които върши бфс отблъскват феновете от турнирите,дори и такива тъпанари като мен,които по тв гледам Берое-ЧМ вместо Евертън Ливърпул например.Последните няколко мача на ЦСКА са в делнични дни -Нефтата,Ботев и следват Литекс и Дербито!Това ме отблъсква все повече от БГ футбола и съм на път да го спра ,така да се каже защото футбола е за хора и фенове,а ми се налага да взимам отпуск за да си гледам отбора!Тъпо!Защо пиша тези лични неща ,които не засягат никой от вас?Защото не може да ми говориш за подготовки,коефициенти и да казваш на черното бяло!Футбола е за хората и трябва да ни се угажда на нас,да ни превличат за да гледаме,да играят когато и където им се каже на шибаните отбори.Има си програма-ти замислял ли си се ,че това може да е последния мач на Нафтата и момчетат,които изстрадаха всичко за да се завърне отбора им искат да си го изгледат!Не,вие си имате план за подготовка!
КУР ЗА МОДЕРНИЯ ФУТБОЛ!КУР ЗА ФУТБОЛНИТЕ ОЛИГАРСИ!

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Нефтохимик-Лудогорец

Мнениеот we are the champions » 10 дек 2013 14:44

Нафтата се опълчи на ЦСКА ,Черно Море и още два три отбора... съответно Домусчиев е разбрал ,че ще види зор ... защото Лудогорец не играе вече този футбол който играеше преди и е помолил перуката да отложи мача за 2014-та година... толкова ли е сложно ?

Потребителски аватар
nedko
Мнения: 465
Регистриран на: 05 мар 2012 18:22
Местоположение: Разград
Контакти:

Re: Нефтохимик-Лудогорец

Мнениеот nedko » 10 дек 2013 14:51

we are the champions написа:Нафтата се опълчи на ЦСКА ,Черно Море и още два три отбора... съответно Домусчиев е разбрал ,че ще види зор ... защото Лудогорец не играе вече този футбол който играеше преди и е помолил перуката да отложи мача за 2014-та година... толкова ли е сложно ?


Това пък как ти го измисли главата? Откога е отложен мача, може би от събота или след мача с Черно море?

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Нефтохимик-Лудогорец

Мнениеот hd29 » 10 дек 2013 18:53

FCH написа:Ако влязат в групите на ШЛ, недай боже ще отложат цяло първенство за отбора на Домузчията...

Ами тогава да се откажат Лудогорец от ЛЕ,за да не се отлагат мачове от мега-висшата ни лига а.

Потребителски аватар
ЛУДОГОРЕЦ
Мнения: 379
Регистриран на: 16 май 2012 12:56
Контакти:

Re: Нефтохимик-Лудогорец

Мнениеот ЛУДОГОРЕЦ » 10 дек 2013 21:09

we are the champions написа:Нафтата се опълчи на ЦСКА ,Черно Море и още два три отбора... съответно Домусчиев е разбрал ,че ще види зор ... защото Лудогорец не играе вече този футбол който играеше преди и е помолил перуката да отложи мача за 2014-та година... толкова ли е сложно ?

Нямаш представа колко си прав...забрави да напишеш,че ще вземеме 3 точки служебно.Страх лозе пази.

hijack1
Мнения: 560
Регистриран на: 22 май 2012 23:24
Контакти:

Re: Нефтохимик-Лудогорец

Мнениеот hijack1 » 10 дек 2013 22:50

BRF написа:Ами не можем и както знаеш дори не участваме въпреки,че се класирахме!И от какъв зор трябва да ви се предоставя нашият стадион за тренировка,след като дори нашият отбор тренира на друго място за да пази терена?
Както гледаш никой не възропта за Дербито,а се съобразихме с вашите мачове.Всичките глупости,които върши бфс отблъскват феновете от турнирите,дори и такива тъпанари като мен,които по тв гледам Берое-ЧМ вместо Евертън Ливърпул например.Последните няколко мача на ЦСКА са в делнични дни -Нефтата,Ботев и следват Литекс и Дербито!Това ме отблъсква все повече от БГ футбола и съм на път да го спра ,така да се каже защото футбола е за хора и фенове,а ми се налага да взимам отпуск за да си гледам отбора!Тъпо!Защо пиша тези лични неща ,които не засягат никой от вас?Защото не може да ми говориш за подготовки,коефициенти и да казваш на черното бяло!Футбола е за хората и трябва да ни се угажда на нас,да ни превличат за да гледаме,да играят когато и където им се каже на шибаните отбори.Има си програма-ти замислял ли си се ,че това може да е последния мач на Нафтата и момчетат,които изстрадаха всичко за да се завърне отбора им искат да си го изгледат!Не,вие си имате план за подготовка!
КУР ЗА МОДЕРНИЯ ФУТБОЛ!КУР ЗА ФУТБОЛНИТЕ ОЛИГАРСИ!


И БФС трябва да се съобразяват, че това ЕВЕНТУАЛНО МОЖЕ да бъде последния мач на Нафтата? То и вие МОЖЕХТЕ да не почнете първенството нали така? БФС да не са ясновидци да знаят какво ще става с Нефтохимик? Слагат си мача както си искат и толкова.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Нефтохимик-Лудогорец

Мнениеот BRF » 11 дек 2013 07:57

ЛУДОГОРЕЦ написа:
we are the champions написа:Нафтата се опълчи на ЦСКА ,Черно Море и още два три отбора... съответно Домусчиев е разбрал ,че ще види зор ... защото Лудогорец не играе вече този футбол който играеше преди и е помолил перуката да отложи мача за 2014-та година... толкова ли е сложно ?

Нямаш представа колко си прав...забрави да напишеш,че ще вземеме 3 точки служебно.Страх лозе пази.

Много е вероятно точно това да стане!Аз точно това ви пиша!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Нефтохимик-Лудогорец

Мнениеот BRF » 11 дек 2013 08:16

hijack1 написа:
BRF написа:Ами не можем и както знаеш дори не участваме въпреки,че се класирахме!И от какъв зор трябва да ви се предоставя нашият стадион за тренировка,след като дори нашият отбор тренира на друго място за да пази терена?
Както гледаш никой не възропта за Дербито,а се съобразихме с вашите мачове.Всичките глупости,които върши бфс отблъскват феновете от турнирите,дори и такива тъпанари като мен,които по тв гледам Берое-ЧМ вместо Евертън Ливърпул например.Последните няколко мача на ЦСКА са в делнични дни -Нефтата,Ботев и следват Литекс и Дербито!Това ме отблъсква все повече от БГ футбола и съм на път да го спра ,така да се каже защото футбола е за хора и фенове,а ми се налага да взимам отпуск за да си гледам отбора!Тъпо!Защо пиша тези лични неща ,които не засягат никой от вас?Защото не може да ми говориш за подготовки,коефициенти и да казваш на черното бяло!Футбола е за хората и трябва да ни се угажда на нас,да ни превличат за да гледаме,да играят когато и където им се каже на шибаните отбори.Има си програма-ти замислял ли си се ,че това може да е последния мач на Нафтата и момчетат,които изстрадаха всичко за да се завърне отбора им искат да си го изгледат!Не,вие си имате план за подготовка!
КУР ЗА МОДЕРНИЯ ФУТБОЛ!КУР ЗА ФУТБОЛНИТЕ ОЛИГАРСИ!


И БФС трябва да се съобразяват, че това ЕВЕНТУАЛНО МОЖЕ да бъде последния мач на Нафтата? То и вие МОЖЕХТЕ да не почнете първенството нали така? БФС да не са ясновидци да знаят какво ще става с Нефтохимик? Слагат си мача както си искат и толкова.

бфс да го д.хат,то е ясно!Безпринципни са,угаждат на силните на деня,не им пука за феновете,нелигитимниса!Тъпото е ,че хора като тебе се кефят на тия неща и не поглеждат от позицията на другите фенове!Хайде,майната им на точките,мача,Нафтата и справедливоста!Има си някаква невероятна причина да не се играе този мач през тази година-подготовка,умора,домуса така е казал и още много!Времето не е проблем,след като Дербита ще се играе!
Както обикновено си показахте тесногръдия поглед,а после търсите подкрепа в ЕКТ!

dido77
Мнения: 191
Регистриран на: 25 юли 2011 11:02
Контакти:

Re: Нефтохимик-Лудогорец

Мнениеот dido77 » 11 дек 2013 09:33

BRF написа:
hijack1 написа:
BRF написа:Ами не можем и както знаеш дори не участваме въпреки,че се класирахме!И от какъв зор трябва да ви се предоставя нашият стадион за тренировка,след като дори нашият отбор тренира на друго място за да пази терена?
Както гледаш никой не възропта за Дербито,а се съобразихме с вашите мачове.Всичките глупости,които върши бфс отблъскват феновете от турнирите,дори и такива тъпанари като мен,които по тв гледам Берое-ЧМ вместо Евертън Ливърпул например.Последните няколко мача на ЦСКА са в делнични дни -Нефтата,Ботев и следват Литекс и Дербито!Това ме отблъсква все повече от БГ футбола и съм на път да го спра ,така да се каже защото футбола е за хора и фенове,а ми се налага да взимам отпуск за да си гледам отбора!Тъпо!Защо пиша тези лични неща ,които не засягат никой от вас?Защото не може да ми говориш за подготовки,коефициенти и да казваш на черното бяло!Футбола е за хората и трябва да ни се угажда на нас,да ни превличат за да гледаме,да играят когато и където им се каже на шибаните отбори.Има си програма-ти замислял ли си се ,че това може да е последния мач на Нафтата и момчетат,които изстрадаха всичко за да се завърне отбора им искат да си го изгледат!Не,вие си имате план за подготовка!
КУР ЗА МОДЕРНИЯ ФУТБОЛ!КУР ЗА ФУТБОЛНИТЕ ОЛИГАРСИ!


И БФС трябва да се съобразяват, че това ЕВЕНТУАЛНО МОЖЕ да бъде последния мач на Нафтата? То и вие МОЖЕХТЕ да не почнете първенството нали така? БФС да не са ясновидци да знаят какво ще става с Нефтохимик? Слагат си мача както си искат и толкова.

бфс да го д.хат,то е ясно!Безпринципни са,угаждат на силните на деня,не им пука за феновете,нелигитимниса!Тъпото е ,че хора като тебе се кефят на тия неща и не поглеждат от позицията на другите фенове!Хайде,майната им на точките,мача,Нафтата и справедливоста!Има си някаква невероятна причина да не се играе този мач през тази година-подготовка,умора,домуса така е казал и още много!Времето не е проблем,след като Дербита ще се играе!
Както обикновено си показахте тесногръдия поглед,а после търсите подкрепа в ЕКТ!


Добре де, през цялото време изхождаш от нелепата презумпция, че Лудогорец едва ли не, НЕ ИСКАТ да играят с Нефтохимик сега. Това е смешно, кога от клуба са заявявали нещо подобно. Това, че този мач ще бъде отложен е ясно още от края на лятото (когато Лудогорец влезе в групите на лига Европа). БФС имаше цялото време на света да насрочи дата, да го изтегли за по-ранна дата или да го премести след нова година. Ти видял ли си до сега, да има насрочена каквато и да е дата за него? Същата простотия и с купата. Да си чул Лудогорец да е протестирал, че трябва да си изиграе двата мача за купата през 3 дни?
Ако си поглеждал програмата ще видиш, че последните 3 кръга от редовния сезон са предвидени за една седмица, с междинка точно когато шампионът има мач в Европа. И какво правим сега? Необходимо ли е да обяснявам, че БФС изобщо не са планирали наш отбор да влезе в групите, за излизане от там даже няма да говоря. По време на галимациите около купата Ат. Караиванов много правилно прогнозира, че програмата ще стане пълна каша и краят на настоящия сезон е крайно неясен. Никой не му обърна внимание тогава.
Всичко в тази държава се прави от днес за утре. Няма елементарно планиране, няма мисъл в перспектива. И сега разбира се, пак Лудогорец са ви криви, че си правят програма с месеци напред. Насрочва се овреме някаква дата и толкова.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Нефтохимик-Лудогорец

Мнениеот BRF » 11 дек 2013 09:41

dido77 написа:
BRF написа:
hijack1 написа:
BRF написа:Ами не можем и както знаеш дори не участваме въпреки,че се класирахме!И от какъв зор трябва да ви се предоставя нашият стадион за тренировка,след като дори нашият отбор тренира на друго място за да пази терена?
Както гледаш никой не възропта за Дербито,а се съобразихме с вашите мачове.Всичките глупости,които върши бфс отблъскват феновете от турнирите,дори и такива тъпанари като мен,които по тв гледам Берое-ЧМ вместо Евертън Ливърпул например.Последните няколко мача на ЦСКА са в делнични дни -Нефтата,Ботев и следват Литекс и Дербито!Това ме отблъсква все повече от БГ футбола и съм на път да го спра ,така да се каже защото футбола е за хора и фенове,а ми се налага да взимам отпуск за да си гледам отбора!Тъпо!Защо пиша тези лични неща ,които не засягат никой от вас?Защото не може да ми говориш за подготовки,коефициенти и да казваш на черното бяло!Футбола е за хората и трябва да ни се угажда на нас,да ни превличат за да гледаме,да играят когато и където им се каже на шибаните отбори.Има си програма-ти замислял ли си се ,че това може да е последния мач на Нафтата и момчетат,които изстрадаха всичко за да се завърне отбора им искат да си го изгледат!Не,вие си имате план за подготовка!
КУР ЗА МОДЕРНИЯ ФУТБОЛ!КУР ЗА ФУТБОЛНИТЕ ОЛИГАРСИ!


И БФС трябва да се съобразяват, че това ЕВЕНТУАЛНО МОЖЕ да бъде последния мач на Нафтата? То и вие МОЖЕХТЕ да не почнете първенството нали така? БФС да не са ясновидци да знаят какво ще става с Нефтохимик? Слагат си мача както си искат и толкова.

бфс да го д.хат,то е ясно!Безпринципни са,угаждат на силните на деня,не им пука за феновете,нелигитимниса!Тъпото е ,че хора като тебе се кефят на тия неща и не поглеждат от позицията на другите фенове!Хайде,майната им на точките,мача,Нафтата и справедливоста!Има си някаква невероятна причина да не се играе този мач през тази година-подготовка,умора,домуса така е казал и още много!Времето не е проблем,след като Дербита ще се играе!
Както обикновено си показахте тесногръдия поглед,а после търсите подкрепа в ЕКТ!


Добре де, през цялото време изхождаш от нелепата презумпция, че Лудогорец едва ли не, НЕ ИСКАТ да играят с Нефтохимик сега. Това е смешно, кога от клуба са заявявали нещо подобно. Това, че този мач ще бъде отложен е ясно още от края на лятото (когато Лудогорец влезе в групите на лига Европа). БФС имаше цялото време на света да насрочи дата, да го изтегли за по-ранна дата или да го премести след нова година. Ти видял ли си до сега, да има насрочена каквато и да е дата за него? Същата простотия и с купата. Да си чул Лудогорец да е протестирал, че трябва да си изиграе двата мача за купата през 3 дни?
Ако си поглеждал програмата ще видиш, че последните 3 кръга от редовния сезон са предвидени за една седмица, с междинка точно когато шампионът има мач в Европа. И какво правим сега? Необходимо ли е да обяснявам, че БФС изобщо не са планирали наш отбор да влезе в групите, за излизане от там даже няма да говоря. По време на галимациите около купата Ат. Караиванов много правилно прогнозира, че програмата ще стане пълна каша и краят на настоящия сезон е крайно неясен. Никой не му обърна внимание тогава.
Всичко в тази държава се прави от днес за утре. Няма елементарно планиране, няма мисъл в перспектива. И сега разбира се, пак Лудогорец са ви криви, че си правят програма с месеци напред. Насрочва се овреме някаква дата и толкова.

Къв Лудогорец ми е крив на мене?Да съм споменал някъде такова нещо?Проблема е в бфс много ясно!На мен ми е странна позицията на "феновете "на Лудогорец и навсякъде това пиша!Ако не си разбрал,прочети и тогава пиши наизуст!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта