Лудогорец поиска 10 отбора и по-добри терени в А група

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
El Grande Capitan
Мнения: 965
Регистриран на: 13 юли 2013 21:51

Re: Лудогорец поиска 10 отбора и по-добри терени в А група

Мнениеот El Grande Capitan » 09 дек 2013 19:36

pas написа:Аз предпочитам да слушам строителите на истинските основи, а не на въздушните кули.


Т.е.......ъъъъммммм......Цветан Василев?

Проблема е че па той никак не обича медийни изяви и да се шуми около него....
На 23 юли с.г. се провежда общо събрание на акционерите на двете дружества, на което се взема решение за заличаване на регистрацията на "Локомотив" Пловдив и за преименуване на "Велбъжд" в "Локомотив".

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Лудогорец поиска 10 отбора и по-добри терени в А група

Мнениеот Teo » 09 дек 2013 19:44

Домуса може да иска и да са закрити и да има пълен ол инклузив :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
El Grande Capitan
Мнения: 965
Регистриран на: 13 юли 2013 21:51

Re: Лудогорец поиска 10 отбора и по-добри терени в А група

Мнениеот El Grande Capitan » 09 дек 2013 19:52

Teo написа:Домуса може да иска и да са закрити и да има пълен ол инклузив :lol: :lol: :lol:


Не гледайте кой го казва,а какво се казва,щото и аз не искам повече да се налага да играем в блатото на Лаута или на нивата в Надежда, и аз намирам мачове като онова 7-1 срещу Гоцето за тотално безсмислени...
На 23 юли с.г. се провежда общо събрание на акционерите на двете дружества, на което се взема решение за заличаване на регистрацията на "Локомотив" Пловдив и за преименуване на "Велбъжд" в "Локомотив".

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец поиска 10 отбора и по-добри терени в А група

Мнениеот tsonpen » 09 дек 2013 19:54

pas написа:
El Grande Capitan написа:То ако те слуша тебе човек, първенството вечно трябва да се води по свирката на ЦСКА,Левски,нас и още 2-3...
Не виждам къв е проблема и Любимец да дават предложения и да имат позиция,особено когато се казват разумни неща....


Всеки може да си прави предложения, но за да ти тежи думата трябва да дадеш пример. Хубаво е да говориш за школи, стадиони и т.н., но като не си произвел един футболист и играеш домакински мачове в София, тогава някак олекваш, ако ще да се представяш отлично в Лига Европа с 18 чужденци в състава си.

Защото за едното са необходими две години и пари, а за другото поне десет години, работа, ум, мениджмънт, любов към футбола, страдание.

Но едното е въздушна кула, а другото е истинско градене на основи. Аз предпочитам да слушам строителите на истинските основи, а не на въздушните кули.


-Ще може ли да ми посочиш поне един български отбор, който да може да играе мачове от груповата фаза на ЛЕ на собствения си стадион?
-Можеш ли да да изброиш само два български стадиона, които да са в по-добро състояние от Лудогорец Арена?
-Ще ни кажеш ли кой е водач в класирането на елитната юношеска група до 17 години?
-Можеш ли да кажеш на кое място в класирането на А група се намират "Ботев" и "Левски", които имат сходни бюджети и възможности с Лудогорец?
-Ще посочиш ли един отбор от първата седмица на А група, който да няма чуждестранни футболисти, които да са му силни козове в играта?
-Наистина ли не се сещаш за примери за чуждестранни отбори от топ ниво, чиито състави да са изградени преобладаващо от чужденци?
-Можеш ли да изброиш три тренировъчни бази в България, които само да се доближават до качеството на тренировъчната база на Лудогорец?
-Ще посочиш ли името само на един "строител на основи" в България, който прави за клуба си повече, отколкото братя Домусчиеви за Лудогорец?
-Ще си признаеш ли, че си само поредното злобарче?
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: Лудогорец поиска 10 отбора и по-добри терени в А група

Мнениеот actrus » 09 дек 2013 19:55

pas написа:Лудогорец когато направят школа, съдадат поне двадесетина футболисти, дадат поне 2-3 национални състезатели от техните юноши, когато си построят стадион подходящ за евротурнирите, тогава нека започнат да дават предложения за кардинални промени! Прекалено са малки още, за да дават акъл и да командват парада. Финанси може и да имат, но морално право и заслуги - много са далеч още. Всеки олигарх може да направи и най-дивото село шампион, кризата е тотална у нас, всеки с някой лев е кандидат за медал. Но едно е да пръснеш малко пари /без значение дали е задоволяване на личен каприз или благотворителна нициатива/, съвсем друго да изградиш модел за пример. Това им липсва на Лудогорец - добрия пример. Лично мнение - добрия пример е школа, публика, стадион, възвръщаемост, мениджмънт. Изсипването да десетки милиони и участие в Лига Европа нито са върха на света, нито са подходящ модел за пример. Както не са Челси, Сити, ПСЖ, макар дори там изсипването на милионите не е просто прищявка, а част от сериозен бизнес план.

Дано не ми се обидят привържениците на Лудогорец, но дори и те трябва да си признаят, че ако утре Домусчиев си тръгне, мечтите им ще се разпростират някъде между "Б" и "В" група. А при устойчив модел няма толкова голямо значение собственика, треньора, футболиста и т.н. Машината си върви. Та, като изградят машината, тогава ще слушам и попивам всяка дума от Разград. Дотогава - нека не надскачаме собственият си ръст!

Иначе, само идиот може да си повярва, че с непрекъснато рязане и съкращаве броя на отборите ще се върви напред. Когато липсва стабилна основа, никой връх не може да е стабилен. Футбола ни ще тръгне, когато във "В" групата ни се заиграе приличен футбол, на сносни терени и при минималната изискуема организация. Тогава ще се надгражда и нагоре. Другото са празни приказки. И 5 отбора да останат, пълни с африканци и южноамериканци, нашият футбол ще си е в колапс и олигарси със свъсени вежди ще умуват защо точно не им се получават нещата.

Според теб освен от София,другите нямат право на глас.Така ли.Ами другите собственици носят главите си само за равновесие ,не да мислят с нея.Това ,че го казва един който мисли по друг начин-значи е неподходящ. Да върнат тогава БКП,Сталин и др. гадове

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Лудогорец поиска 10 отбора и по-добри терени в А група

Мнениеот James Beattie » 09 дек 2013 19:57

actrus написа:При 10 отбора как ги сметна 4 Сф -2Пд .Аз ги виждам при 10 отбора ,1 Софийски (Витоша Бистрица),1 от Пд (Марица) и др. футболни центрове.Ако ме питате къде остават грандовете- Левски и Славия в ~Б~ група.ЦЦКА и Локо Сф във ~В~(по финансови причини),а Пловдивските Локо и Ботев в ~Б~-по нареждане на УЕФА :) :) :) .Лудогорец бие на финала за КЕШ Барцелоната,а Литекс грабват УЕФА-та.....Малий много фантастика бе :o :o :o

а Берое се местят във Висшата лига на Англия, защото българският шампионат е с много ниски стандарти за такъв класен и талантлив отбор.

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: Лудогорец поиска 10 отбора и по-добри терени в А група

Мнениеот actrus » 09 дек 2013 20:01

James Beattie написа:
actrus написа:При 10 отбора как ги сметна 4 Сф -2Пд .Аз ги виждам при 10 отбора ,1 Софийски (Витоша Бистрица),1 от Пд (Марица) и др. футболни центрове.Ако ме питате къде остават грандовете- Левски и Славия в ~Б~ група.ЦЦКА и Локо Сф във ~В~(по финансови причини),а Пловдивските Локо и Ботев в ~Б~-по нареждане на УЕФА :) :) :) .Лудогорец бие на финала за КЕШ Барцелоната,а Литекс грабват УЕФА-та.....Малий много фантастика бе :o :o :o

а Берое се местят във Висшата лига на Англия, защото българският шампионат е с много ниски стандарти за такъв класен и талантлив отбор.

YES

Потребителски аватар
El Grande Capitan
Мнения: 965
Регистриран на: 13 юли 2013 21:51

Re: Лудогорец поиска 10 отбора и по-добри терени в А група

Мнениеот El Grande Capitan » 09 дек 2013 20:04

James Beattie написа:а Берое се местят във Висшата лига на Англия, защото българският шампионат е с много ниски стандарти за такъв класен и талантлив отбор.


Точно!

Освен това,наблюдавайки мачовете от ВЛ някак си ми липсват едни зелени фланелки да разнообразяват спектъра..
На 23 юли с.г. се провежда общо събрание на акционерите на двете дружества, на което се взема решение за заличаване на регистрацията на "Локомотив" Пловдив и за преименуване на "Велбъжд" в "Локомотив".

Потребителски аватар
El Grande Capitan
Мнения: 965
Регистриран на: 13 юли 2013 21:51

Re: Лудогорец поиска 10 отбора и по-добри терени в А група

Мнениеот El Grande Capitan » 09 дек 2013 20:05

tsonpen написа:-Ще посочиш ли името само на един "строител на основи" в България, който прави за клуба си повече, отколкото братя Домусчиеви за Лудогорец??



Аз мога,искаш ли? :mrgreen:
На 23 юли с.г. се провежда общо събрание на акционерите на двете дружества, на което се взема решение за заличаване на регистрацията на "Локомотив" Пловдив и за преименуване на "Велбъжд" в "Локомотив".

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец поиска 10 отбора и по-добри терени в А група

Мнениеот tsonpen » 09 дек 2013 20:14

El Grande Capitan написа:
tsonpen написа:-Ще посочиш ли името само на един "строител на основи" в България, който прави за клуба си повече, отколкото братя Домусчиеви за Лудогорец??



Аз мога,искаш ли? :mrgreen:


Ти посочи двама, че да не започваме да спорим ;)
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта