Онлайн гласуване за "Футболист на годината" в Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Онлайн гласуване за "Футболист на годината" в Лудогорец

Мнениеот tsonpen » 08 дек 2013 12:24

MoNteSo написа:
tsonpen написа:
howmen написа:Идеята е добра,но предварително предрешена на провал.
1во....Нормално е най полезния в ЕКТ да е и №1,това е България ;)
2ро....Да бяхте сложили ограничение по IP,всеки може да гласува по колкото пъти си иска а това е предпоставка за гавра от страна на фенове на други отбори. :idea:
3то....Щом имате идея приза да отиде при няколко футболисти,можехте да разделите анкетата по постове. :)
Успех следващия път...


Аз гласувах за един като най-полезен в ЕКТ и за друг като №1 в България, без да знам, че не може за един и същ.
За мен най-полезен в ЕКТ е Владо Стоянов.
Докато за №1 в Блъгария се колебаех между Дяков и Кейсара.
Няма лошо да има правило да не може да е един и същ, а реално в повечето случаи мисля, че хората биха избирали различен играч. Например в ЕКТ също могат да бъдат отличени Безяк и Фура, които обаче нямат кой знае какво влияние за цялата година в България.
А иначе на българина му дай да дава съвети на този, който нещо е направил ;)


Не, че ти давам съвет.. хаехахеах тцтц... но никъде нямаме класация най-полезен футболист във вътрешното първенство. Имаме играч на годината, като за стандартите на България дето даваме мило и драго за някой мач в повече в ЕКТ, е съвсем нормално основния "виновник" за успехите в Европа да бъде избран и за играч на годината! ТИРЕ ТОЧКА ЗАПЕТАЙКА!


На мен какъв съвет да ми даваш, не разбрах. Не аз правя анкетите. Аз само гласувах.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Онлайн гласуване за "Футболист на годината" в Лудогорец

Мнениеот snakebite » 08 дек 2013 12:36

Доста тъпо е да правиш Онлайн анкета ! и то достъпна от всякакви противни елементи !
Или го правиш, с анкетка на стадиона , като се пуска в някаква урна или в някой форум където са САМО привърженици на Лудогорец !
Влезте във форума на Левски (ех тези комплексари) и вижте как се нагласят да гласуват за Аргилашки и Бургзорг !!!
Тая анкета в тоя му вид (онлайн) е пълен боклук !!
Иначе аз гласувах - Владо Стоянов е най-добрия в ЕТ, футболиста на годината е ясен - Светослав Дяков, за мен и футболист номер едно на България за 2013г.
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Онлайн гласуване за "Футболист на годината" в Лудогорец

Мнениеот iliyan » 08 дек 2013 12:48

За да няма случайни гласове е направете с СМС - 4.80лв. ;) А парите от СМС за ДЮШ :)
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Онлайн гласуване за "Футболист на годината" в Лудогорец

Мнениеот tsonpen » 08 дек 2013 12:48

snakebite написа:Доста тъпо е да правиш Онлайн анкета ! и то достъпна от всякакви противни елементи !
Или го правиш, с анкетка на стадиона , като се пуска в някаква урна или в някой форум където са САМО привърженици на Лудогорец !
Влезте във форума на Левски (ех тези комплексари) и вижте как се нагласят да гласуват за Аргилашки и Бургзорг !!!
Тая анкета в тоя му вид (онлайн) е пълен боклук !!
Иначе аз гласувах - Владо Стоянов е най-добрия в ЕТ, футболиста на годината е ясен - Светослав Дяков, за мен и футболист номер едно на България за 2013г.


Гласувах по абсолютно същия начин. Между другото, на стадиона имаше урна на входа на сектор В. Опасенията ти за злоупотреби от фенове на други отбори са напълно основателни. За жалост, мотивацията на българина за да свърши някой золум е много по-голяма, отколкото да свърши нещо полезно. Но ще се учим в движение.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Ивайло Лудогорец
Мнения: 1475
Регистриран на: 27 юни 2011 01:22
Контакти:

Re: Онлайн гласуване за "Футболист на годината" в Лудогорец

Мнениеот Ивайло Лудогорец » 08 дек 2013 13:55

Аз гласувах на стадиона за В.Стоянов за футболист на годината , и за Мисиджан за най-голям принос в ЕКТ. Онлайн е тъпо , защото може сякви индивиди да гласуват и накарая да излезе ,че недоразумението Бакалов е футболист на годината .

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Онлайн гласуване за "Футболист на годината" в Лудогорец

Мнениеот iliyan » 08 дек 2013 15:28

Много е забавно това гласуване :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
ЛУДОГОРЕЦ
Мнения: 379
Регистриран на: 16 май 2012 12:56
Контакти:

Re: Онлайн гласуване за "Футболист на годината" в Лудогорец

Мнениеот ЛУДОГОРЕЦ » 08 дек 2013 20:25

tsonpen написа:
snakebite написа:Доста тъпо е да правиш Онлайн анкета ! и то достъпна от всякакви противни елементи !
Или го правиш, с анкетка на стадиона , като се пуска в някаква урна или в някой форум където са САМО привърженици на Лудогорец !
Влезте във форума на Левски (ех тези комплексари) и вижте как се нагласят да гласуват за Аргилашки и Бургзорг !!!
Тая анкета в тоя му вид (онлайн) е пълен боклук !!
Иначе аз гласувах - Владо Стоянов е най-добрия в ЕТ, футболиста на годината е ясен - Светослав Дяков, за мен и футболист номер едно на България за 2013г.


Гласувах по абсолютно същия начин. Между другото, на стадиона имаше урна на входа на сектор В. Опасенията ти за злоупотреби от фенове на други отбори са напълно основателни. За жалост, мотивацията на българина за да свърши някой золум е много по-голяма, отколкото да свърши нещо полезно. Но ще се учим в движение.

На всеки сектор имаше урни.Попълваха се така да се каже в движение-


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта