XX кръг, Лудогорец - "Черно море", 1:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: XX кръг, Лудогорец - "Черно море", 1:1

Мнениеот tsonpen » 04 дек 2013 23:44

snakebite написа:
tsonpen написа: Нагънахме ви както си трябва, дори до гола ви Гонзо беше бесен, защото му се привиждаше как ви бием с разлика. Но бяхме неефективни и отново лош късмет в мач с вас. Иван Стоянов нацели главата на ваш играч, иначе - гол. Марселиньо трябваше да е мъничко по-точен, иначе - гол. И още няколко такива. Не е оправдание. Щом не са влезли - трябвало е още или още концентрация и увереност.
Лудогорец със Стоев вече не играе тики-така. Стига сте го повтаряли това! Играем много по-директно, но при вашата защита нещата не станаха.


Абе играхме много слабо за нашите възможности, колега !!
Точно ми напомни този мач за Петевите напъни през пролетта когато биехме с много мъка като домакини !!
Иначе си прав че със Стоев въобще не играем тики-така, ама днес баш така си играхме, отделно Шоко центрира повечко, за разлика от Минев който търси комбинацията, Кайсара отляво не е същия Кайсара, Кишада не е Безяк, Иван не е Мисиджан, дри Терзиев не е Барт, Ешпиньо не е Златински !
Просто днес Стоев не заложи на най-доброто, не дадоха най-добрата си игра,вероятно и морето с дицсиплиниранат игра са го провокирали това
Съгласен съм че играчите не са машини и са възможни и бъгове,но точно заради тежката загуба на Тича исках днес много да бием...


Вярно е, че приличаше на едни равенства на Петев, но все пак днес си имахме положенията и ако бяха влезли само половината, сега нямаше да сме толкова критични. Мисля, че като не успявахме да поведем през първите 25 минути, играчите се поизнервиха и видяха призрака на нова издънка от "Черно море". А как да играят по-директно, като наобикалят едно наказателно поле пълно със сини фланелки. От където да тръгне топка, все има в какво да се удари. Между другото "Черно море" се опитваше да ни пресира още в нашата половина, но това се оказа неуспешно.
В началото имаше много енергия и желание в нашите. Аз това видях.
На всяка добра, качествена и сложна машина може да ѝ се намери цаката по прост начин с добра идея, добро изпълнение и късмет. Без да е красиво и без да е стойностно, но може да се получи.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: XX кръг, Лудогорец - "Черно море"

Мнениеот Der Führer » 05 дек 2013 00:15

tsonpen написа:
Der Führer написа:
subzero написа:Аз лично смятам,че един клуб става велик,когато след 5,10,20,30,50 години хората си спомнят за него и за това,което е бил или е. След 5,10,20,30,40,50 години ще се говори за Гунди,Пенев,Стоичков,ЦСКА,Левски. Ако се говори и за Александров,Марселиньо ,другите мангали и Лудогорец аз съм ОК.
За момента Лудогорец е просто явление. А не е велик.
Мнението ми е лично !!!

Именно ... Лудогорец е едва втория клуб във футболната история , който веднага след класиране в елитната дивизия , прави требъл ( титла , купа и суперкупа ) . Преди това го е правил само естонския Левадия ( ако не се лъжа ) .


По принцип subzero е прав, че Лудогорец е по-скоро явление и още не може да се нарече велик клуб. Нужно е още време и още невероятни успехи. Но и останалите изброени от него едва ли могат да бъдат причислени към клуба на великите. Какво ми направи впечатление - УЕФА беше пуснала една справка, където Лудогорец беше посочен с още 6 клуба, които вече са сигурни победители в групите си. На същата страница присъстваха и "Левски" и ЦСКА. Единият ни клуб в компанията на още един чуждестранен, а другият в компанията на още два. Посочени бяха като антирекорди в историята на ЛЕ. За най-малко спечелени точки и за най-много участия без победа. Та това ни е дереджето, както се казва.

subzero, не ти прави чест да наричаш Марселиньо мангал!!!

Явление бяхте миналата година ... по миналата сензация . Този сезон сте база за сравнение на "великите" Левски , ЦСКА , Литекс и Ботев . В смисъл - кой ще се представи по-достойно срещу вас ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: XX кръг, Лудогорец - "Черно море"

Мнениеот James Beattie » 05 дек 2013 00:24

Der Führer написа:Явление бяхте миналата година ... по миналата сензация . Този сезон сте база за сравнение на "великите" Левски , ЦСКА , Литекс и Ботев . В смисъл - кой ще се представи по-достойно срещу вас ;)

И аз признавам, че в момента Лудогорец практикува футбол, който не се е виждал в България от доста дълго време. Но, нека да бъдем реалисти. Това няма да продължи дълго. Не и на такова място като Разград и Ловеч, освен ако не се извади някой нечуван късмет. Тези отбори са от малки населени места, а там рядко се намира бизнесмен, който да се захване с футбол. Ще дойде време, в което Литекс и Лудогорец ще се върнат на обичайното си футболно ниво. Та днес, дори и да беше работен ден, нямаше и 500 човека в Разград, а миналата седмица нямаше никой в Стара Загора.Тука говорим за отбор, шампион на страната и преодолял груповата фаза на Лига Европа. Дори Литекс, имаха 1 фен при гостуването си на Ботев, миналата година :mrgreen: Наслаждавайте се , докато имате възможност и не се мерете с другите отбори с традиции в българското първенство. Дори и Литекс сега нямаше да съществува, ако от Стара Загора не бяха отказали офертата на Гриша Ганчев , преди години. Искаше да вземе Берое, но общината отказа да му отпусне едни съоръжения.

hijack1
Мнения: 560
Регистриран на: 22 май 2012 23:24
Контакти:

Re: XX кръг, Лудогорец - "Черно море", 1:1

Мнениеот hijack1 » 05 дек 2013 00:30

Че нямаше 3-4 хиляди нямаше, но да кажеш, че е нямало 500 човека е върховна простотия.

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: XX кръг, Лудогорец - "Черно море", 1:1

Мнениеот James Beattie » 05 дек 2013 00:42

hijack1 написа:Че нямаше 3-4 хиляди нямаше, но да кажеш, че е нямало 500 човека е върховна простотия.

Колко имаше според теб? :) Аз като ходя на даден стадион, броя седалките по сектори. Понеже , темата е за Лудогорец - Черно море, нека да кажа за тези два отбора. Черно море, имат общо ~6000 места на стадиона. При това положение, как ги правеха по 10+К зрители, през миналите сезони срещу Левски, ЦСКА и др, като се има в предвид, че се оставя и 1-2 сектора буферна зона. Недей да вярваш, какво пишат ГОНГ за посещаемост. На Берое - Левски , бяха написали 10,500... как ги изчислиха, като продадените билети бяха 5,500, а и общият капацитет на стадиона в момента е 12-13к. Пълни глупости. Не съм бил на въпросният мач Лудогорец - Черно море, но изгледай видео репотажите. То си личи, колко бяха.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: XX кръг, Лудогорец - "Черно море", 1:1

Мнениеот Готвача » 05 дек 2013 01:54

tsonpen написа:
Готвача написа:Пичове,чета и не вярвам на това което виждам.Мача бил уреден!!!???Абе вие наред ли сте?Или така ви е по лесно да оправдаете несъстоятелната игра срещу нас и треньора който няма решение на казуса Гонзо.Повечето от вас са наясно че всеки отбор има мачове като днешния когато нещата не се получават както искат,особено срещу мотивиран отбор като Морето.Но имате и кончета с капаци,дето си мислят че футбола започва и свършва с Лудогорец.Сега ще ви обясня как стоят нещата за да няма повече недоразумения по тази тема.Вие играете футбол от рода тики-така,а ние мъжки футбол със здрави единоборства,яка защита и непримирим дух цял мач.Ако направим паралел с голям европейски отбор и вас-например Барса,ще видите че най големи проблеми Барса среща срещу отбори играещи подобен мъжки футбол.Отбори като Селтик,някакъв руски отбор/забравих кой беше в момента/ и записа загуби.А те са царете на тики-така.А мъжкият футбол си е мъжки навсякъде по света.Прост такъв стил ви е страшно неудобен и затова се получава така в мачовете ви с нас.Няма друго обяснение,освен това и треньорските грешки на Стоев.Обвинения като това че сме играли защитно с паркиран автобус пред вратата не приемам като несъстоятелни.Това е част от играта и щом носи успехи,значи е правилно.Отбори с подобна тактика са ставали носители на КЕШ ако не знаете.А това че ни "давате" защотоо много ни обичате ще да е,а?А щом на нас давате да ви бием с 3-1,значи Литекс ги обичате повече и от нас.Мани,индивиди като тоя дето се опитват да омаловажат играта на другия отбор и несъстоятелността на своя с подобни теории,просто на гърба на Черно море не минават.Ние си играем играта и каквото стане.Може и да не ви е хубаво че не успявате да ни победите,но ако прочетете коментарите на феновете дето мислят с главите си,ще разберете че хората харесват именно мъжката и безкомпромисна игра на Морето и факта че не правим "евалла" никому.Това е истинският футбол и аз се радвам че именно моят отбор играе по този начин.Да,понякога губим нещастно,понякога заслужено,но когато победим е защото отбора го е постигнал на терена с много труд и пот,а понякога и кръв и на всички ни е още по сладко.И ако някога успеем да станем шампиони с такова поведение ще съм истински щастлив.Другите успехи не биха ми донесли подобна радост,когато знам че има нещо нечисто.
п.п.Не може да ме обиди някой,който не го желае. :) Добър анализ и в правилната посока.


Аз съм сигурен, че Лудогорец игра този мач истински и за уреждане и дума не може да става. Нагънахме ви както си трябва, дори до гола ви Гонзо беше бесен, защото му се привиждаше как ви бием с разлика. Но бяхме неефективни и отново лош късмет в мач с вас. Иван Стоянов нацели главата на ваш играч, иначе - гол. Марселиньо трябваше да е мъничко по-точен, иначе - гол. И още няколко такива. Не е оправдание. Щом не са влезли - трябвало е още или още концентрация и увереност.
Лудогорец със Стоев вече не играе тики-така. Стига сте го повтаряли това! Играем много по-директно, но при вашата защита нещата не станаха. Все пак, поведението ви е вариант само за малки отбори, които искат нещо да откопчат ако мине номера. Е, днес мина и това е. Честито! По-заслужено от онова 0:2, по-незаслужено от 3:1, което си остава най-силният ви мач срещу Лудогорец. Това което направихте днес, могат да го направят и други отбори от долната половина на класирането. Не е повод за особена гордост, освен резултата.

Е,да си дойдем на думата.И за оня мач със яката съдийска помощ ти разправях същото ако си спомняш.Че ако не беше съдията ,мача ви си заминаваше,а с него и шампионската ви титла за него сезон.Точно заради същата тази защита.А и имаше отново недаден червен картон за Дяков тогава/ако не бъркам играча,но мисля че беше той/.Така че свирейки по правилата,съдиите нямаше да ви направят услуга,както и днес.Нашариха ни с картони/доколко заслужено не зная,не успях да гледам мача/,но положението за ЯВНИЯ червен картон в края на мача го видях.И пак подпиралка.Същото нещо и на мача на Левски с Любимец.Нарисуван червен картон,съдията не даде даже и жълт.Значи има договорка,дори и да убият някой противников играч,да не се показват картони които да извадят някой играч за мача между вас и Левски.Не че ме топли нещо този картон,беше си в края на мача и не променяше нищо,но говорим за тенденция,която дори и ти като човек перманентно отричащ помощта на съдиите,трябва най после да си видял.Разберете че като ни наричате малък отбор,оплювате вашият,който да не може да спечели нито един от двата си мача този сезон срещу малък отбор,което го прави автоматично по малък.Нали така?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: XX кръг, Лудогорец - "Черно море", 1:1

Мнениеот anihilator » 05 дек 2013 03:17

James Beattie написа:
hijack1 написа:Че нямаше 3-4 хиляди нямаше, но да кажеш, че е нямало 500 човека е върховна простотия.

Колко имаше според теб? :) Аз като ходя на даден стадион, броя седалките по сектори. Понеже , темата е за Лудогорец - Черно море, нека да кажа за тези два отбора. Черно море, имат общо ~6000 места на стадиона. При това положение, как ги правеха по 10+К зрители, през миналите сезони срещу Левски, ЦСКА и др, като се има в предвид, че се оставя и 1-2 сектора буферна зона. Недей да вярваш, какво пишат ГОНГ за посещаемост. На Берое - Левски , бяха написали 10,500... как ги изчислиха, като продадените билети бяха 5,500, а и общият капацитет на стадиона в момента е 12-13к. Пълни глупости. Не съм бил на въпросният мач Лудогорец - Черно море, но изгледай видео репотажите. То си личи, колко бяха.

На Тича има 8000 седалки има и клетка , ела ги брой ако искаш :!: На трибуната с козирката са само 4500 :!: Питаш как ги докарват до 10500 ами с редове правостоящи където хората нищо не могат и да видят :!: На днешният мач публиката беше до 1000 зрители :!:

Потребителски аватар
El Commandante
Мнения: 1792
Регистриран на: 25 юли 2013 17:23

Re: XX кръг, Лудогорец - "Черно море"

Мнениеот El Commandante » 05 дек 2013 08:13

James Beattie написа:Но, нека да бъдем реалисти. Това няма да продължи дълго. Не и на такова място като Разград и Ловеч, освен ако не се извади някой нечуван късмет. Тези отбори са от малки населени места, а там рядко се намира бизнесмен, който да се захване с футбол. Ще дойде време, в което Литекс и Лудогорец ще се върнат на обичайното си футболно ниво.



Що просто не ги оставиш да се кефят пичоете?
Тва за Литекс го чувам всяка година,ама не и не,продължават да си цъкат,продължават да си правят трансфери навън и продължават да са основен фактор в първенството.
Лудогорец в тоя му вид ще го има точно дотогава докогато иска Кирил Домусчиев,а той е доста по-млад от Гриша Ганчев, така че може и да не дочакаш скоро да дойде "онова време" в което Лудогорец ще се върне във В група.

Осъзнайте се,че в момента реалността е такава,няма никъв смисъл да се гледа в чуждата паница и да се предричат катастрофи,падения и т.н. а трябва да се съсредоточим върху собствените си отбори-ако всички отбори от първите седем имат за основна цел да се борят с Лудо и правят всичко възможно това да се случи, нивото на цялото ни първенство ще скочи РЕЗКО!
Кашчей написа:А..И ми е интересно и любопитно как НАП (примерно) ще приеме факта, че "Ботев" Пд. има открити сметки за една и съща стопанска дейност в две различни банки?

NADURVEN_FILOSOF
Мнения: 576
Регистриран на: 25 сеп 2013 15:16
Контакти:

Re: XX кръг, Лудогорец - "Черно море"

Мнениеот NADURVEN_FILOSOF » 05 дек 2013 09:13

El Commandante написа:ако всички отбори от първите седем имат за основна цел да се борят с Лудо и правят всичко възможно това да се случи, нивото на цялото ни първенство ще скочи РЕЗКО!

Някой се опитват, ама съдиите не позволяват. После се броят положения и нарушения, но когато си бил подпиран е лесно ;)
сърце, душа за берое стара загора
http://vbox7.com/play:9114d3b3

Потребителски аватар
El Commandante
Мнения: 1792
Регистриран на: 25 юли 2013 17:23

Re: XX кръг, Лудогорец - "Черно море"

Мнениеот El Commandante » 05 дек 2013 09:25

NADURVEN_FILOSOF написа:Някой се опитват, ама съдиите не позволяват.


Има го и това,да...
Кашчей написа:А..И ми е интересно и любопитно как НАП (примерно) ще приеме факта, че "Ботев" Пд. има открити сметки за една и съща стопанска дейност в две различни банки?


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта