Мони Славчев на мястото на Марселиньо?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Мони Славчев на мястото на Марселиньо?

Мнениеот D.Georgiev » 02 дек 2013 22:38

Не разбирам подигравателните коментари към автора на темата. Човекът се е постарал, изказал си е доводите, даде и аргументи защо мисли така. Попита ви за вашето мнение и вие се убихте да се подхилквате. Аз също не вярвам че такъв трансфер в възможен, но нека си го кажем - това е по-вероятно от шампион в синьо или червено (нещо в което вярват повече хора във форума, но не отнасят такива коментари). Аз искам да благодаря за дискусията.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Мони Славчев на мястото на Марселиньо?

Мнениеот snakebite » 04 дек 2013 10:21

Славчев на мястото на Марселиньо ? :o
Първо играят на различни постове, той е ДЕФАНЗИВЕН халф, на тази позиция имаме трима отлични играчи, по-добри от Славчев ...
Второ тези суми в евра 4-5 млн евра са силно надценени,
С какво се е доказал Славчев освен с 11 гола в смешното ни първенство ! Колко силни мача направи с младежкия национал ??
Не отричам че е един от изявените играчи в А група и израстването му е огромно спрямо миналия сезон, но такива суми , Рома го искали ????
Ще се вземем едно добро португалче или бразилче за около 500 000 евра и ще си свиркаме, който има пари да дава за Славчев - да дава !!
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Мони Славчев на мястото на Марселиньо?

Мнениеот Готвача » 04 дек 2013 21:13

snakebite написа:Славчев на мястото на Марселиньо ? :o
Първо играят на различни постове, той е ДЕФАНЗИВЕН халф, на тази позиция имаме трима отлични играчи, по-добри от Славчев ...
Второ тези суми в евра 4-5 млн евра са силно надценени,
С какво се е доказал Славчев освен с 11 гола в смешното ни първенство ! Колко силни мача направи с младежкия национал ??
Не отричам че е един от изявените играчи в А група и израстването му е огромно спрямо миналия сезон, но такива суми , Рома го искали ????
Ще се вземем едно добро португалче или бразилче за около 500 000 евра и ще си свиркаме, който има пари да дава за Славчев - да дава !!

На вас не ви трябва точно Славчев.Той поне според мен трябва да се развива на запад,а вие ще намерите някой от изброените бразилци или португалци за по малко пари но не по малко качествени.Скаутите ви определено работят добре и ще успеете.А 3-4 млн евро за БГ играч трансфериран в БГ си е живо тото и не си струва сякаш.Ама шефовете си знаят най добре.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ЗАПАЛЯНКОТО
Мнения: 27
Регистриран на: 09 дек 2013 12:55
Контакти:

Re: Мони Славчев на мястото на Марселиньо?

Мнениеот ЗАПАЛЯНКОТО » 09 дек 2013 13:30

Реших да се регистрирам тук, защото може би е единственият бг форум, където може да се води що-годе нормална дискусия...

Следя основно провинциалните отбори, щото съм от село (в което няма нищо лошо де) 8-) и не харесвам столичните.

Няколко думи относно Крейзи форест - мисля, че сега зимата е идеалният момент да продадат Марселиньо навънка. 3 год. вече е в Разград, даде доста на отбора, но вече като че ли се изхаби и е време за промяна. Ако наистина Витес или някой руски клуб извадят солидна оферта за него , да го продават начаса без въобще да му мислят. Парите ще реинвестират в негов заместник. Като казвам че сега е моментът за продажба, имам впредвид, че на новият ще му е нужно време да се обиграе, да свикне със състава и обстановката, за да може до края на лятото (когато започват пресявките за ШЛ) да е готов на 100% за отбора.

Сега да кажа нещо и за 2-та последни мача на Гората.
В тях се видяха някои неща за някои от играчите , а именно :
Безяк квото и да се говори, си остава едно (голямо ?) дърво. И с/у морето и с/у левски изтърва чисти голови положения. Ако има добри оферти и за него да го разкарват веднага.
В. Мисиджан има още много хляб да изяде, докато стане наистина голям играч. В този смисъл много се издразних, когато на почивката с/у Ч. море Стоев извади Стоянов за негъра. През второто полувреме Вура не направи абсолютно нищо, ама абсолютно.
Сигурен съм, че Стоянов щеше да е много по-полезен вместо него в този мач - здрав, твърд, натегнат мач, в който силов играч като Стоянов щеше да е по-полезен до края му. Притежаващ силен далчен удар, с който неведнъж е вкарвал решителни голове за Лудогорец от дистанция,
В този ред на мисли се вижда една стара слабост на играчите от Разград още от времето на Петев - искат да влезнат с топката във вратата. Абе някой да им обясни , че може и трябва да се стреля отдалеч при сгъстена отбрана. Нищо подобно не видях с/у морето. Един-единствен опит за удар на Ешпиньо ???
На тоя трябва да му се забрани да стреля отдалеч. Ударите са му абсолютно сватбарски - няма удар, който да не е прехвърлил стадиона :lol:


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта