Анжи чака Лудогорец в Лига Европа, вижте възможните съперниц

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Lupi
Мнения: 15
Регистриран на: 31 окт 2013 13:52
Контакти:

Re: Анжи чака Лудогорец в Лига Европа, вижте възможните съперниц

Мнениеот Lupi » 29 ное 2013 13:29

Neka са до тук Лудогорец, че да не изравнят рекорда на Левски! :x

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Анжи чака Лудогорец в Лига Европа, вижте възможните съперниц

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 29 ное 2013 13:29

Хмм интересно... Един Ювентус да се падне, това ще значи 2 мача за шоуто и чао. При последната среща и Базел се оказаха прекалено силни, за да се надява човек, че Лудогорец може да мисли сериозно за отстраняването им.

При среща с доста от другите потенциални противници Лудогорец има шансове, може да им се наложи за целта да изиграят 2 мача на 101%, дори малко късмет да им трябва, но ще излязат с идеята да опитат да продължат напред а не с мисълта да отпадат достойно.

Ясно е, че Лудогорец не може да е фаворит в 1/16 финал. Другите отбори или са по-опитни или ако не са.. с класирането си дотук са направили същото, което и Лудогорец: израснали са и са пробили.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
boyan_kn
Мнения: 753
Регистриран на: 11 юли 2013 11:51

Re: Анжи чака Лудогорец в Лига Европа, вижте възможните съперниц

Мнениеот boyan_kn » 29 ное 2013 13:34

Betchualeng Arnaikem написа:Хмм интересно... Един Ювентус да се падне, това ще значи 2 мача за шоуто и чао. При последната среща и Базел се оказаха прекалено силни, за да се надява човек, че Лудогорец може да мисли сериозно за отстраняването им.

При среща с доста от другите потенциални противници Лудогорец има шансове, може да им се наложи за целта да изиграят 2 мача на 101%, дори малко късмет да им трябва, но ще излязат с идеята да опитат да продължат напред а не с мисълта да отпадат достойно.

Ясно е, че Лудогорец не може да е фаворит в 1/16 финал. Другите отбори или са по-опитни или ако не са.. с класирането си дотук са направили същото, което и Лудогорец: израснали са и са пробили.


Да де, ама срещу Зулте или Есберг са си фаворити отвсякъде ;)

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16769
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Анжи чака Лудогорец в Лига Европа, вижте възможните съперниц

Мнениеот Udoji90 » 29 ное 2013 13:37

Keine Lust написа:
Udoji90 написа:но в нито една група не е ясно крайното класиране, така че вероятно ще има размествания.


В гр.B отборът завършил на 3то място ще е максимум с 7т., а в гр.D максимум с 6т. Няма как при това положение 3тия от тези групи да отиде при поставените.
Също така само в 3 от 8те групи 3тият отбор може да събере 9 или повече точки и за това няма как отбор от гр.F където в момента 3тият Наполи е с 9т да отиде непоставен.

Тази статия е толкова сбъркана, че не е истина. На всичкото отгоре вече повече от 2 часа е между 5те водещи в сайта.

Да, така е, има някои групи, за които е ясно, че третият, независимо кой е той, ще бъде поставен или непоставен (за група B всъщност има възможност третият дори само със 7 точки да отиде при поставените, но за целта трябва да се получат много шантави резултати). Идеята ми беше, че сегашните 4 най-слаби трети отбори (Аякс, Порто, Галатасарай, ЦСКА М) може да не завършат 3-ти, така че може от ШЛ да дойдат съвсем други съперници - от тези групи съответно Милан (малко вероятно да са сред най-слабите 4 трети, но теоретично е възможно), Зенит, Копенхаген/Юве, Пилзен или пък от някоя друга група, където засега третите отбори са сред 4-те най-добри, но може да паднат в по-слабите 4: Леверкузен/Шахтьор, Бенфика/Олимпиакос или Шалке/Базел. От всичките тези Копенхаген и Пилзен изглеждат най-добре, но пък и двата тима засега са последни и не се знае дали ще мръднат напред (Копенхаген трудно ще го направят, а Пилзен могат, но аз поне не искам - предпочитам ЦСКА М с Миланов да завършат 3-ти и да играят в ЛЕ).
Последна промяна от Udoji90 на 29 ное 2013 13:48, променено общо 4 пъти.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Анжи чака Лудогорец в Лига Европа, вижте възможните съперниц

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 29 ное 2013 13:38

boyan_kn написа:Верно ли тия дето биха Барселона ( няма значение в какъв вид ), ти звучат добре :shock:


Да, гледах Аякс срещу Барселона, и да, добре ми звучат. В този ред на мисли, може и Алкмаар (не знам кой как се движи в холандското в момента). Лудогорец показаха, че се чувстват комфортно срещу холандския стил на игра.
Изображение Изображение

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Анжи чака Лудогорец в Лига Европа, вижте възможните съперниц

Мнениеот Parmalat » 29 ное 2013 13:41

Ботевъ Пловдивски написа:
boyan_kn написа:Верно ли тия дето биха Барселона ( няма значение в какъв вид ), ти звучат добре :shock:


Да, гледах Аякс срещу Барселона, и да, добре ми звучат. В този ред на мисли, може и Алкмаар (не знам кой как се движи в холандското в момента). Лудогорец показаха, че се чувстват комфортно срещу холандския стил на игра.


Аякс са втори в класирането,а АЗ Алкмаар четвърти.И двата отбора са по-напред от ПСВ.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Анжи чака Лудогорец в Лига Европа, вижте възможните съперниц

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 29 ное 2013 13:51

Betchualeng Arnaikem написа:Ясно е, че Лудогорец не може да е фаворит в 1/16 финал. Другите отбори или са по-опитни или ако не са.. с класирането си дотук са направили същото, което и Лудогорец: израснали са и са пробили.


Е, ако решат, че са фаворит, определено могат да оклепат нещата. Най-добре както досега - скромно, разумно, грамотно, според ситуацията :)

Parmalat написа:Аякс са втори в класирането,а АЗ Алкмаар четвърти.И двата отбора са по-напред от ПСВ.


Благодаря :) Значи все пак по-добре АЗ 8-) И в двата случая, мисля че Лудогорец има шанс срещу тях. Късметът досега винаги избира тяхната страна :)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10182
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Анжи чака Лудогорец в Лига Европа, вижте възможните съперниц

Мнениеот CSKA 78 » 29 ное 2013 13:52

Udoji90 написа:Анжи май са най-удачен вариант - доста заслабнаха напоследък след продажбите на ключови играчи и може би повече ще си гледат оцеляването, отколкото ЛЕ. Бетис са в подобна ситуация (последни в Примера), ама пък може да завършат първи в групата си. Зулте Варегем/Уигън/Марибор (словенците са пропуснати в статията на gong.bg, но и те имат шансове да завършат втори) също не изглежда лош вариант. Есберг на пръв поглед не звучи зле, но пък 2 пъти биха Стандарт Лиеж, а и в квалификациите елиминираха Сент Етиен пак с 2 победи, така че явно са коварен отбор. В ШЛ най-слабите 4 трети отбори (и аз мисля, че се класират по точките в групите, а не по коефициент) засега са ЦСКА М, Галатасарай, Порто и Аякс, но в нито една група не е ясно крайното класиране, така че вероятно ще има размествания.




Представи си какво е качеството на тазгодишния турнир ЛЕ!
И Лудогорец досега с какви отбори е играл!!?
Само преди няколко години ЦСКА беше в група с Порто и Бешикташ(в една такава група, Лудогорец просто не ги виждам)!
Иначе,пожелавам успех на отбора от Разград!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1845
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: Анжи чака Лудогорец в Лига Европа, вижте възможните съперниц

Мнениеот olympic teteven » 29 ное 2013 13:55

Добре, че Легия Варшава няма да се паднат. Тези имат такова атомно нападение. Ужас! :mrgreen:

Потребителски аватар
Ивайло Лудогорец
Мнения: 1475
Регистриран на: 27 юни 2011 01:22
Контакти:

Re: Анжи чака Лудогорец в Лига Европа, вижте възможните съперниц

Мнениеот Ивайло Лудогорец » 29 ное 2013 14:01

ААаааа без Аяксове , Порто-та ,Гали и такива .. :lol: . Като си представя скромния ни отбор (на фона на тези и то по всички показатели ) , пълня гащите :lol: .


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта