Браво на Зелената магия

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Браво на Зелената магия

Мнениеот iliyan » 30 ное 2013 17:12

Shadowww написа:
СИНЯ_ИМПЕРИЯ написа:Честито на Лудогорец, но да не преекспонираме нещата все пак.Обективно погледнато това беше най-слабата група в ЛЕ тоя сезон.И въобще от всички български отбори участвали в групите на ЛЕ, групата на Лудогорец бе най-слаба- все пак три отбора от източна Европа, и намиращия се в криза ПСВ, играещ с резервите в тоя турнир ;)

ХМ!Те не биха ли Аякс скоро,пък Аякс Барселона?

МДА :) И то с 4:0 ;)
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Браво на Зелената магия

Мнениеот volf » 30 ное 2013 20:14

iliyan написа:
volf написа:
subzero написа:
1Neutralen написа:Не слушайте комплексари като Събзеро и други такива производни...

Хммм. Значи,който не харесва отборчето ви е комплексар ??!! :roll:

ДА........

Значи цяла БГ са комплексари :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Не!
Трима са футболните комплексари и ТИ НЕ СИ МЕЖДУ ТЯХ.
Ти си пълноценен комплексар и това е най-достойното в теб.
Останалите ти проблеми са далеч по-отчетливи, но са обект на здравен форум!!!

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Браво на Зелената магия

Мнениеот subzero » 30 ное 2013 20:17

volf написа:
subzero написа:
1Neutralen написа:Не слушайте комплексари като Събзеро и други такива производни...

Хммм. Значи,който не харесва отборчето ви е комплексар ??!! :roll:

ДА........

Интересно защо си пропуснал втората част от поста ми...
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Браво на Зелената магия

Мнениеот volf » 30 ное 2013 20:27

subzero написа:
volf написа:
subzero написа:
1Neutralen написа:Не слушайте комплексари като Събзеро и други такива производни...

Хммм. Значи,който не харесва отборчето ви е комплексар ??!! :roll:

ДА........

Интересно защо си пропуснал втората част от поста ми...

Нямам отношение към онова пропуснатото.
Ако визираш някого конкретен, назови го. Как да разбера кого и какво имаш в предвид?

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Браво на Зелената магия

Мнениеот subzero » 30 ное 2013 20:32

volf написа:
subzero написа:
volf написа:
subzero написа:
1Neutralen написа:Не слушайте комплексари като Събзеро и други такива производни...

Хммм. Значи,който не харесва отборчето ви е комплексар ??!! :roll:

ДА........

Интересно защо си пропуснал втората част от поста ми...

Нямам отношение към онова пропуснатото.
Ако визираш някого конкретен, назови го. Как да разбера кого и какво имаш в предвид?

Нямам. Просто питах.
По пътя на логиката,щом не харесваш Лудогорец и си комплексар,следва че щом не харесваш Левски,ЦСКА,Славия,Локомотив,Ботев,Пирин,Монтана,Марек,Вихър,Черно Море,Спартак,Миньор и т.н. също си комплексар. :roll:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
ЛУДОГОРЕЦ
Мнения: 379
Регистриран на: 16 май 2012 12:56
Контакти:

Re: Браво на Зелената магия

Мнениеот ЛУДОГОРЕЦ » 30 ное 2013 21:03

Това зелена магия и на мен ми идва в повече.Това с магиите си е запазена марка на сините и червени вещери и вещици. ;)

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Браво на Зелената магия

Мнениеот volf » 30 ное 2013 21:25

subzero написа:
volf написа:
subzero написа:
volf написа:
subzero написа:
1Neutralen написа:Не слушайте комплексари като Събзеро и други такива производни...

Хммм. Значи,който не харесва отборчето ви е комплексар ??!! :roll:

ДА........

Интересно защо си пропуснал втората част от поста ми...

Нямам отношение към онова пропуснатото.
Ако визираш някого конкретен, назови го. Как да разбера кого и какво имаш в предвид?

Нямам. Просто питах.
По пътя на логиката,щом не харесваш Лудогорец и си комплексар,следва че щом не харесваш Левски,ЦСКА,Славия,Локомотив,Ботев,Пирин,Монтана,Марек,Вихър,Черно Море,Спартак,Миньор и т.н. също си комплексар. :roll:

Изредил си няколко имена на отбори. Нямам нищо в против което и да е било име.
Аз съм фен на добрия футбол и единствно това е причината да съм фен на Лудогорец. Всеки фен на футбола, който не харесва добрият футбол си причинява необяснимо страдание, а състоянието му се нарича комплексирано!
Не пречи да имаш пристрастия към" Левски,ЦСКА,Славия,Локомотив,Ботев,Пирин,Монтана,Марек,Вихър,Черно Море,Спартак,Миньор и т.н.", но да признаеш, че най-доброто е съсредоточено в Лудогорец си е състояние на нормалния фен, каквито не малко присъстват и тук.

drvasko98
Мнения: 6961
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Браво на Зелената магия

Мнениеот drvasko98 » 30 ное 2013 21:46

Shadowww написа:
СИНЯ_ИМПЕРИЯ написа:Честито на Лудогорец, но да не преекспонираме нещата все пак.Обективно погледнато това беше най-слабата група в ЛЕ тоя сезон.И въобще от всички български отбори участвали в групите на ЛЕ, групата на Лудогорец бе най-слаба- все пак три отбора от източна Европа, и намиращия се в криза ПСВ, играещ с резервите в тоя турнир ;)

ХМ!Те не биха ли Аякс скоро,пък Аякс Барселона?


А пък Литекс би Лудогорец, Левски би Литекс, Берое би Левски, Пирин Гоце Делчев би Берое, следователно Пирин Гоце Делчев ще бие минимум с 6 гола ПСВ Айндховен

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Браво на Зелената магия

Мнениеот BRF » 30 ное 2013 22:50

drvasko98 написа:
Shadowww написа:
СИНЯ_ИМПЕРИЯ написа:Честито на Лудогорец, но да не преекспонираме нещата все пак.Обективно погледнато това беше най-слабата група в ЛЕ тоя сезон.И въобще от всички български отбори участвали в групите на ЛЕ, групата на Лудогорец бе най-слаба- все пак три отбора от източна Европа, и намиращия се в криза ПСВ, играещ с резервите в тоя турнир ;)

ХМ!Те не биха ли Аякс скоро,пък Аякс Барселона?


А пък Литекс би Лудогорец, Левски би Литекс, Берое би Левски, Пирин Гоце Делчев би Берое, следователно Пирин Гоце Делчев ще бие минимум с 6 гола ПСВ Айндховен

:lol: Добре казано!

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Браво на Зелената магия

Мнениеот subzero » 30 ное 2013 22:55

volf написа: Изредил си няколко имена на отбори. Нямам нищо в против което и да е било име.
Аз съм фен на добрия футбол и единствно това е причината да съм фен на Лудогорец. Всеки фен на футбола, който не харесва добрият футбол си причинява необяснимо страдание, а състоянието му се нарича комплексирано!
Не пречи да имаш пристрастия към" Левски,ЦСКА,Славия,Локомотив,Ботев,Пирин,Монтана,Марек,Вихър,Черно Море,Спартак,Миньор и т.н.", но да признаеш, че най-доброто е съсредоточено в Лудогорец си е състояние на нормалния фен, каквито не малко присъстват и тук.

Всъщност пристрастията ми са единствено към Черноморец.
От цялата тая глупост разбрах,че ако харесваш италианското,испанското и английското първенство,но не харесваш Лудогорец,не си фен на добрия футбол.
Разбрах и друго. Фен си от близо година. И ще бъдеш още толкова.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта