ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 29 ное 2013 18:49

Тука има страшно много комплексари и завистници.Тръгнал оня да ни обеснява колко фенове имали Бдин и Ботев Вр и кога Бдин са играли в А група(1948/49 г.-за тези които незнаят). То и Нефтохимик има повече твърди фенове от Лудогорец,ама не съм тръгнал да търся под вола теле и да казвам на черното бяло.Знам че за някои е много трудно да преглътна факта че един малък град като Разград прави всички отбори в БГ да си говорят сами,ама това е реалноста. ПСВ не били това което били някога,незнам си кво.Ми да са били бе-хакам им го в човките. ЦСКА на времето като биеше Ливърпул,Нотингам и Байерн що никой не казва че събираха най-доброто в България и на практика играеха с нац.отбор,при това без да питат никой и без 1 стотинка да дадат за трансфер на който и да било. И Лудогорец като стане 30 пъти шампион,и той може да има половин милион фенове като Левски и чорбата,нищо че Разград е 30 000.........Орли,продължавайте все така! Нещастниците си лаят,орлите -летят. Вие сте гордоста на България!
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

fixxxsers
Мнения: 98
Регистриран на: 04 май 2012 16:07
Контакти:

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот fixxxsers » 30 ное 2013 00:40

Велика победа! Браво, браво, браво!
Първия мач, който гледах на живо беше на Лудогорец - не помня с кой, не помня кога точно- вероятно съм бил на 5 г и от тогава са минали повече от 30 г. Играехме с жълти екипи, играехме колкото можем, колкото ни позволяваха обстоятелставата. Никой не ни знаеше, но Лудогорец го имаше...след толкова много години се случва това...на мен все още ми е като сън, като приказка. Пожелавам на всички да усещат щастието, силата, опиянението на този спорт, защото ние българите нямаме много радости.
Изображение

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот мили » 30 ное 2013 08:45

fixxxsers написа:Велика победа! Браво, браво, браво!
Първия мач, който гледах на живо беше на Лудогорец - не помня с кой, не помня кога точно- вероятно съм бил на 5 г и от тогава са минали повече от 30 г. Играехме с жълти екипи, играехме колкото можем, колкото ни позволяваха обстоятелставата. Никой не ни знаеше, но Лудогорец го имаше...след толкова много години се случва това...на мен все още ми е като сън, като приказка. Пожелавам на всички да усещат щастието, силата, опиянението на този спорт, защото ние българите нямаме много радости.



Първо, че си гледал Лудогорец преди 30 години. Това ме накара да си спомня оня мач с Локо Сф, през 1958 година с Иван Димитров и Методиев в състава, който се игра на игрището на Столарската коперация. Стадиона не беше завършен. Радвах се, че Лудогорец докара в Разград Локо Сф и изминах 30 км пеша за да ги гледам. А сега докарахме ПСВ в България и ги смазахме.
Кой ли отбор ще е следващия ? ? ?

Потребителски аватар
ЛУДОГОРЕЦ
Мнения: 379
Регистриран на: 16 май 2012 12:56
Контакти:

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот ЛУДОГОРЕЦ » 30 ное 2013 11:05

Само Лудогорец!Изключително съм горд,че съм една малка част от нашия голям отбор.Честито на всички почитатели на красивия футбол.
Два мача ПСВ-на колене..але але... :)

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот BRF » 30 ное 2013 11:09

Честита победа!Това е голямо постижение и тази победа и резултатите ви като цяло в групата!Играта не мога да я коментирам,защото не съм гледал мача!Браво на отбора ви!

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот D.Georgiev » 30 ное 2013 14:30

Така е Илияне, кои сме ние, че да ни интересува какво се случва в нашия подфорум? Все пак нямаме познати от медераторите, нещо което ти най-вероятно имаш. Едно е да има дискусия, друго е да въртим една и съща плоча. В мненията ти няма нищо ново, нищо различно, дъвчеш едни и същи неща. Лично аз отдавна ти прескачам мненията, не мисля, че има нещо градивно или нещо съществено в драсканиците ти. Отдавна сме ти разбрали позицията, за която между другото никой не те вини. Всеки има право да харесва каквото си поиска. Това, което правиш ти обаче, е че не си гледаш собствения отбор, а се интересуваш далеч повече от "Лудогорец". Дори мисля, че вече познаваш нещата в нашия отбор, по-добре, отколкото тези в "ЦСКА". Моментът в които човек като теб започне да пише повече във форум на друг отбор трябва да бъде моментът в които да има наказания. Същата работа е с колегата ти "субзеро". Язвителните коментари не са позиция, а са заяждане, не разбирам защо никой не ви наказва. Не разбирам също защо си нямаме модератор.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот iliyan » 30 ное 2013 15:50

D.Georgiev написа:Така е Илияне, кои сме ние, че да ни интересува какво се случва в нашия подфорум? Все пак нямаме познати от медераторите, нещо което ти най-вероятно имаш. Едно е да има дискусия, друго е да въртим една и съща плоча. В мненията ти няма нищо ново, нищо различно, дъвчеш едни и същи неща. Лично аз отдавна ти прескачам мненията, не мисля, че има нещо градивно или нещо съществено в драсканиците ти. Отдавна сме ти разбрали позицията, за която между другото никой не те вини. Всеки има право да харесва каквото си поиска. Това, което правиш ти обаче, е че не си гледаш собствения отбор, а се интересуваш далеч повече от "Лудогорец". Дори мисля, че вече познаваш нещата в нашия отбор, по-добре, отколкото тези в "ЦСКА". Моментът в които човек като теб започне да пише повече във форум на друг отбор трябва да бъде моментът в които да има наказания. Същата работа е с колегата ти "субзеро". Язвителните коментари не са позиция, а са заяждане, не разбирам защо никой не ви наказва. Не разбирам също защо си нямаме модератор.

Само , че ако стане това което искаш за язвителни коментари и обиди май ти още 1,2 ще си останете в подфорума :lol: :lol: :lol:
Има един български лаф - Каквото повикало , такова се обадило ! Язвителните коментари не са предизвикани от хора като теб , а от други които ако се спазват правилата трябваше отдавна да са с вечен БАН ;)
Внимавай какво си пожелавам , за да не съжаляваш после ;)
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
El Commandante
Мнения: 1792
Регистриран на: 25 юли 2013 17:23

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот El Commandante » 30 ное 2013 20:54

С малко закъснение: Браво Лудо, Браво горец!!! :mrgreen: :mrgreen:

Екстра си играхте, тва Безячето много я цъка напоследък....
Кашчей написа:А..И ми е интересно и любопитно как НАП (примерно) ще приеме факта, че "Ботев" Пд. има открити сметки за една и съща стопанска дейност в две различни банки?

Потребителски аватар
ЛУДОГОРЕЦ
Мнения: 379
Регистриран на: 16 май 2012 12:56
Контакти:

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот ЛУДОГОРЕЦ » 30 ное 2013 21:00

Погледнете какви играчи направихме безсилни...2-3 национали на мъжкия,2-3 на младежите им,един викинг национал..
Единственото което показаха, беше яд и безсилие.Дали си мислите ,че ще финишират с тези играчи 8ми в тяхното първенство?В първия мач дали не бяха 4ти?Не спукаха ли АЯКС с 4-0?Преди 3 дни АЯКС не победи ли Барса?Много въпросителни за заядливите сополанковци...истината е,че ПСВ са си ПСВ.Някои ги боли,че техния отбор не може и да помирише в момента футболната магия,но както се вика-това е положението.
Напред Лудогорец,да се пукат душманите!

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот Parmalat » 30 ное 2013 23:26

От Холандия до Индонезия
Светът сваля шапка на Лудогорец

Българите ни пребиха, пишат част от медиите в Ниската земя

Победата на Лудогорец над ПСВ с 2:0 бе широко отразена в медиите от цял свят. Дори в Индонезия обърнаха внимание на случилото се на стадион “Васил Левски”

De Telegraaf
ПСВ се провали в България
ПСВ може да продължи в Европа след поправителен. Шансовете за притиснатия до стената отбор на Филип Коку намаляха след загубата с 2:0 от Лудогорец, но срещу Черноморец Одеса у дома и равен ще е достатъчен за продължаването напред. Стига да не се повтори безобразната игра от България, където ПСВ бе тотално надигран.

nos.nl
ПСВ загуби, но още има шанс
Лудогорец, лидерът в групата, търпеливо изчака своя шанс и наказа паниката в защитата на ПСВ. Безяк финтира Рекик и откри в 38-ата минута, а в 79-ата Тойвонен му остави прекалено много пространство и словенецът направи 2:0.

Аlgemeen Dagblad
Лудогорец разряза 2:0 ПСВ
ПСВ загуби с 2:0 гостуването си на българския Лудогорец. В отбора кризата се задълбочава, а предстои дерби срещу Фейенорд в първенството.

Trouw
ПСВ отново се разпадна
На празния ст. "Васил Левски" Лудогорец победи ПСВ с 2:0 с гола на Роман Безяк, а Джефри Брума бе изгонен заради типичните си тромавост и глупост.

Volkskrant
В ПСВ няма живот
И срещу Лудогорец ПСВ не показа признаци на живот. Карим Рекик игра като ученик, а Безяк направи 1:0. В моменти като този се видя, че кризата в ПСВ скоро няма да бъде преодоляна.

Nieuws.nl
Лудогорец преби ПСВ 2:0
На студения и пуст ст. "Васил Левски" в София Лудогорец за втори път победи ПСВ. Роман Безяк вкара двата гола, Брума бе изгонен, Карим Рекик бе реалист: " И равен срещу Черноморец ще ни класира напред".

Sportdome.nl
ПСВ в повече от криза
ПСВ трябваше да вземе точки в София, но загуби с 2:0 от българския шампион. В интерес на истината в началото ПСВ имаше своите шансове, но като цяло тимът бе под нивото на българите.

NU.nl
10 от ПСВ пак загубиха от Лудогорец
Нападателят Роман Безяк уби ПСВ с два гола. Словенецът финтира Карим Рекик и след това ударът му се отклони в Сантяго Ариас, преди да влезе в мрежата. В 79-ата минута Безяк уби надеждите на холандците за спечелване на групата с втория си гол.

V-bal
ПСВ пак падна в дупката Лудогорец
Мудният ПСВ загуби с 2:0 от Лудогорец в София. Безяк даде преднина през първото полувреме, но голямата щета бе нанесена през второто, когато Джефри Брума бе изгонен. Безяк реши всичко с втория си гол в 79-ата минута. Добре, че после не стана още по-страшно, но и това не е малко унижение.

УЕФА
Безяк повали ПСВ
Двата гола на словенеца осигуриха дубъл над ПСВ и първото място в групата на българския дебютант в Лига Европа

Canal+
Лудогорец се класира за 1/16 финалите, ПСВ ще чака

Спорт Експрес
Лудогорец надигра ПСВ и е в плейофите

Football Oranje (Холандия)
Българите показаха каква развалина е ПСВ
Лошата форма на ПСВ продължава след загубата с 0:2 от Лудогорец. Загубата доведе до допълнителен натиск върху треньора Филип Коку, който и без това живее под напрежение в ПСВ. След 38 минути игра и пропусната възможност за гол на ПСВ нещата потръгнаха от лошо към по-лошо. Безяк вкара за 1:0, втори жълт картон на Джефри Брума и отново Безяк за краен резултат 2:0. Загубата означава само едно, ПСВ трябва да победи Черноморец Одеса в последният мач от Група Б. Доброто представяне на Лудогорец остави ПСВ да изглежда като отбор развалина.

Nieuws (Холандия)
ПСВ губи отново от Лудогорец
ПСВ загуби и втория си мач срещу Лудогорец в груповата фаза на Лига Европа. Както в първият мач в Айндховен, българите победиха и в София с резултат 2:0. Въпреки загубата ПСВ удържа второто място, с което е възможно класирането в следващия кръг. За тази цел трябва да се победи или направи равен с Черноморец Одеса.
Българският шампион си осигури класиране за фазата на елиминациите, след като дебнеше за грешките на ПСВ. Единственият холандец с добро чувство, който можеше да напусне терена, беше Върджил Мисиджан. Бившият играч на Уилям 2 изигра страхотен мач и бе сменен в продълженията.

PSV Nieuws Live (Twitter - Холандия)
И ако това не е достатъчно зле?! 0:2 в България

Sky Sports
Нов тъжен резултат за холандците
Лудогорец си осигури челно място в Група Б на Лига Европа, след като победи с 2:0 останалия с 10 човека ПСВ в София. Пореден тъжен резултат за холандците в турнира.
Холандците играят последния мач от групата срещу Черноморец Одеса, знаейки че класирането им за следващия кръг минава през победа или равен, а загубата ги елиминира.

УкраIнська правда (Украйна)
Българите ни зарадваха
Черноморец спечели важна победа. Радостен е Григорчук от загубата на ПСВ срещу Лудогорец. Сега всичко зависи от футболистите на Одеса, за да стигнат до следващата фаза на Лига Европа.

Goal.com
Лудогорец е сензацията
Загубата на ПСВ срещу Лудогорец с 2:0 остави бъдещето на холандците да зависи от последния им мач в групата, а именно домакинството срещу също така борещия се за класиране напред Черноморец Одеса. Българите са истинска сензация в турнира.

Macanbola.com (Индонезия)
Разочарован Коку, победен от Лудогорец
Лудогорец порази ПСВ Айндховен с 2:0 в Лига Европа, което остави треньора Филип Коку с чувство на разочарование. Въпреки поражението на ПСВ надеждата за следващия етап от надпреварата остава реална в последния мач срещу Черноморец Одеса.
Лудогорец са много силен и интелигентен отбор, поради това бяха в състояние да се справят с натиска.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта