Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот tsonpen » 20 ное 2013 23:45

NADURVEN_FILOSOF написа:
hijack1 написа:Дори и да има такова нещо какво значение има за вас? Или и тях ще тръгнете да биете и после като ви потрошат ще отваряте теми във форума със заглавие "Мутртите на Домусчиев пребиха горките старозагорци"?

Не, ще ти напиша, че пак се правите на селски тарикати. Такива практики да се дават пари на ръка на някакви хора дето си нямат на идея що е то охрана е пълна простотия и трябва да бъде забранено. Като искате охрана си платете на полицията, или на някаква охранителна фирма. Нито си плащате глобите, а сте най-богатите. Европейци ама другия път. А вашия бог може да плати на тая сбирщина мутри и да се превърнат в ултрас групировка :lol: . Предлагам даже названието 'рязана комбина' :mrgreen:


Лудогорец си е платил глобите:
http://ludogorets.com/news.html?full_news=855

Онези, които извеждаха цесекари от домакинските сектори на стадиона в Разград вършеха нещо, което полицията не би вършила. Недей приказва за мач, на който не си бил! Обстановката тогава беше взривоопасна. Там пак реваха тези, които първо се канеха. По това си приличате. Каквото повикало, такова се обадило.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот tsonpen » 20 ное 2013 23:47

BRF написа:
hijack1 написа:Дори и да има такова нещо какво значение има за вас? Или и тях ще тръгнете да биете и после като ви потрошат ще отваряте теми във форума със заглавие "Мутртите на Домусчиев пребиха горките старозагорци"?

Ти сериозно ли смяташ ,че мястото на мутрите е на стадиона?Съвсем си се изкривил!


А ти сериозно ли смяташ, че мястото на терористи, които хвърлят бомбички, камъни и горящи факли по деца е на стадиона?
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
bigfish
Мнения: 349
Регистриран на: 23 юли 2008 12:40
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот bigfish » 20 ное 2013 23:51

tsonpen написа:
NADURVEN_FILOSOF написа:
hijack1 написа:Дори и да има такова нещо какво значение има за вас? Или и тях ще тръгнете да биете и после като ви потрошат ще отваряте теми във форума със заглавие "Мутртите на Домусчиев пребиха горките старозагорци"?

Не, ще ти напиша, че пак се правите на селски тарикати. Такива практики да се дават пари на ръка на някакви хора дето си нямат на идея що е то охрана е пълна простотия и трябва да бъде забранено. Като искате охрана си платете на полицията, или на някаква охранителна фирма. Нито си плащате глобите, а сте най-богатите. Европейци ама другия път. А вашия бог може да плати на тая сбирщина мутри и да се превърнат в ултрас групировка :lol: . Предлагам даже названието 'рязана комбина' :mrgreen:


Лудогорец си е платил глобите:
http://ludogorets.com/news.html?full_news=855


Последно платил ли ги е или не е?

По повод публикуваната в официалния сайт на БФС информация, че ПФК "Лудогорец" има финансови задължения към централата възоснова на наказания, наложени от Дисциплинарната комисия, сме длъжни да направим следното уточнение: Към днешна дата - 20.11.2013 г. ПФК "Лудогорец" няма задължения по глоби, наложени от ДК, чиито падеж е изтекъл. Клубът стриктно спазва правилата и плаща своите задължения към Българския футболен съюз, като тази практика ще продължи и занапред. Финансовите задължения на ПФК "Лудогорец" към БФС, които са актуални в този момент, ще бъдат изплатени на съюза в срок.

Или четем до първото изречение :mrgreen: Хората ви помолиха просто да си платите глобите, за които са ви напомнили, че срока изтича в петък. Не са нужни обяснения, че не им е минал падежа. Ама Петричев е по декларациите - има ли седмица без декларация?


Колкото до национала ни - той се върна, но не игра, за разлика от вашия невъзстановен национал, който "няма сили за цял мач" (цитат Петричев), а игра в два пълни в рамките на 3 дни срещу най-грубия отбор на планетата. Ако сме решили да подадем жалба за такова нещо със сигурност няма да го обявим на медиите първо ;-)
Последна промяна от bigfish на 20 ное 2013 23:56, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12663
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот BRF » 20 ное 2013 23:54

tsonpen написа:
NADURVEN_FILOSOF написа:
hijack1 написа:Дори и да има такова нещо какво значение има за вас? Или и тях ще тръгнете да биете и после като ви потрошат ще отваряте теми във форума със заглавие "Мутртите на Домусчиев пребиха горките старозагорци"?

Не, ще ти напиша, че пак се правите на селски тарикати. Такива практики да се дават пари на ръка на някакви хора дето си нямат на идея що е то охрана е пълна простотия и трябва да бъде забранено. Като искате охрана си платете на полицията, или на някаква охранителна фирма. Нито си плащате глобите, а сте най-богатите. Европейци ама другия път. А вашия бог може да плати на тая сбирщина мутри и да се превърнат в ултрас групировка :lol: . Предлагам даже названието 'рязана комбина' :mrgreen:


Лудогорец си е платил глобите:
http://ludogorets.com/news.html?full_news=855

Онези, които извеждаха цесекари от домакинските сектори на стадиона в Разград вършеха нещо, което полицията не би вършила. Недей приказва за мач, на който не си бил! Обстановката тогава беше взривоопасна. Там пак реваха тези, които първо се канеха. По това си приличате. Каквото повикало, такова се обадило.

Онези никой не извеждаха!Пребиваха хора пред стадиона пред благосклонния поглед на полицията!А полицията не би го вършила,понеже хората си бяха с БИЛЕТИ за мача с което получават достъп до стадиона и до съответното място на него!
Каквото повикало,такова се обадило!Така ли?Това,че е имало хора които са се канели да правят нещо,означава ли че са го направили и означава ли че всички искат да го правят!Готино ли ти беше зад широкия гръб на биячите?Сега трябва ли и аз като срещна някой фен на Лудогорец да го набия,защото ония мутри биха наши фенове?
Последна промяна от BRF на 21 ное 2013 00:03, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12663
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот BRF » 20 ное 2013 23:59

tsonpen написа:
BRF написа:
hijack1 написа:Дори и да има такова нещо какво значение има за вас? Или и тях ще тръгнете да биете и после като ви потрошат ще отваряте теми във форума със заглавие "Мутртите на Домусчиев пребиха горките старозагорци"?

Ти сериозно ли смяташ ,че мястото на мутрите е на стадиона?Съвсем си се изкривил!


А ти сериозно ли смяташ, че мястото на терористи, които хвърлят бомбички, камъни и горящи факли по деца е на стадиона?

Смятам,че полицията трябва да си свърши работата и който е нарушил закона да бъде наказан!Не смятам,че мутри трябва да раздават правосъдие не само на стадиона ,а и по принцип!Това,че са се БИЛИ на ваша страна преди 2 години,не означава ,че някой такъв няма да те пребие за неправилно пресичане или неправилно гледане!И преди да ми пишеш поредната си глупост ,си спомни за момчето пребито на входа на стадиона ви от мутри,само за това,че имаше червен шал на врата и в ръката си държеше билет за мача!

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот tsonpen » 21 ное 2013 00:05

bigfish написа:
tsonpen написа:
NADURVEN_FILOSOF написа:
hijack1 написа:Дори и да има такова нещо какво значение има за вас? Или и тях ще тръгнете да биете и после като ви потрошат ще отваряте теми във форума със заглавие "Мутртите на Домусчиев пребиха горките старозагорци"?

Не, ще ти напиша, че пак се правите на селски тарикати. Такива практики да се дават пари на ръка на някакви хора дето си нямат на идея що е то охрана е пълна простотия и трябва да бъде забранено. Като искате охрана си платете на полицията, или на някаква охранителна фирма. Нито си плащате глобите, а сте най-богатите. Европейци ама другия път. А вашия бог може да плати на тая сбирщина мутри и да се превърнат в ултрас групировка :lol: . Предлагам даже названието 'рязана комбина' :mrgreen:


Лудогорец си е платил глобите:
http://ludogorets.com/news.html?full_news=855


Последно платил ли ги е или не е?

По повод публикуваната в официалния сайт на БФС информация, че ПФК "Лудогорец" има финансови задължения към централата възоснова на наказания, наложени от Дисциплинарната комисия, сме длъжни да направим следното уточнение: Към днешна дата - 20.11.2013 г. ПФК "Лудогорец" няма задължения по глоби, наложени от ДК, чиито падеж е изтекъл. Клубът стриктно спазва правилата и плаща своите задължения към Българския футболен съюз, като тази практика ще продължи и занапред. Финансовите задължения на ПФК "Лудогорец" към БФС, които са актуални в този момент, ще бъдат изплатени на съюза в срок.

Или четем до първото изречение :mrgreen: Хората ви помолиха просто да си платите глобите, за които са ви напомнили, че срока изтича в петък. Не са нужни обяснения, че не им е минал падежа. Ама Петричев е по декларациите - има ли седмица без декларация?


Колкото до национала ни - той се върна, но не игра, за разлика от вашия невъзстановен национал, който "няма сили за цял мач" (цитат Петричев), а игра в два пълни в рамките на 3 дни срещу най-грубия отбор на планетата. Ако сме решили да подадем жалба за такова нещо със сигурност няма да го обявим на медиите първо ;-)


Не е лошо да включиш малко мисленето. Сметката си за телефона си на секундата ли я плащаш като излезе, или имаш 15-20 дена срок, през което време си оставаш изряден платец, дори и все още да не си платил. Изтече ли срока, вече си неизряден. Затова и пишат:
чиито падеж е изтекъл

Иначе е радостно колко изкъсо следите Лудогорец. Вече сте половин фенове на втори зелен отбор... ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
bigfish
Мнения: 349
Регистриран на: 23 юли 2008 12:40
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот bigfish » 21 ное 2013 00:08

Ми не е лошо да четеш какво съм написал преди да отговориш. Хората ви напомнят, че имате срок до петък. Не са нужни обяснения, че не им е минал падежа. Ама Петричев е по декларациите - има ли седмица без декларация?

Аз зеления цвят го обичам, ама нещо симпатиите към отбора ви изчезнаха, не знам що така. Сигурно защото завиждам, той Стойчо Стоев ми каза.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот tsonpen » 21 ное 2013 00:24

BRF написа:
tsonpen написа:
BRF написа:
hijack1 написа:Дори и да има такова нещо какво значение има за вас? Или и тях ще тръгнете да биете и после като ви потрошат ще отваряте теми във форума със заглавие "Мутртите на Домусчиев пребиха горките старозагорци"?

Ти сериозно ли смяташ ,че мястото на мутрите е на стадиона?Съвсем си се изкривил!


А ти сериозно ли смяташ, че мястото на терористи, които хвърлят бомбички, камъни и горящи факли по деца е на стадиона?

Смятам,че полицията трябва да си свърши работата и който е нарушил закона да бъде наказан!Не смятам,че мутри трябва да раздават правосъдие не само на стадиона ,а и по принцип!Това,че са се БИЛИ на ваша страна преди 2 години,не означава ,че някой такъв няма да те пребие за неправилно пресичане или неправилно гледане!И преди да ми пишеш поредната си глупост ,си спомни за момчето пребито на входа на стадиона ви от мутри,само за това,че имаше червен шал на врата и в ръката си държеше билет за мача!


И аз смятам, че полицията трябва да си върши работата, но полицията обикновено не си я върши.
Онези не бяха мутри. Бяха момчета, трениращи бойни изкуства. Всичко започна когато вашите ги замерваха с камъни и им се канеха да ги бият. Това е по времето, когато полицията ви претърсваше преди да влезете на стадиона, а стюардите стояха встрани. После защо сте очаквали мило отношение, не знам. Онова момче с разбития нос определено търсеше скандала. Не одобрявам, че е бил бит, но е нагло да пропускаш истината и да го изкарваш невинна жертва. Наред с това, че някои от стюардите са си позволили своеволия, то други свършиха полезна работа. Клубът беше обявил, че зрители в домакинските сектори, които афишират фенска принадлежност към ЦСКА, ще бъдат извеждани. И това го правеха тези момчета. Между другото, цсекари, които не са демонстрирали пристрастията си и не са създавали проблеми, са гледали мача от домакинските сектори! Проблемите бяха за проблемните. Тези, които искаха да си вършат свинщината си безнаказано. Които хвърляха бомбички, факли и камъни и накрая се опитаха да нахлуят на терена, но бързо ги обзе страха и се върнаха защото срещу тях бяха същите тези стюарди.
И да кажа още нещо. Ти беше сред тези, които взривиха бомбичката до момчето в инвалидната количка, запалиха якетата на момичетата. Ти беше до тези, които хвърляха камъни, като един прелетя на сантиметри от главата ми в края на мача. Недей се прави на голям моралист! Аз не съм бил един от онези стюарди. Ако някой бие някого пред очите ми, ще се намеся, дори и да е онова провокаторче, което определено търсеше скандала. Та кой го караше да си навира главата в решетките и да крещи на стюардите? Това ли е невинната жертва, която била пострадала само заради шалче? Още повече, че инцидентът си има предистория, която във въпросния клип я няма. Бях на мача и то в доста гореща точка. Не съм видял да пострада някой без причина от червените фенове.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот tsonpen » 21 ное 2013 00:41

bigfish написа:Ми не е лошо да четеш какво съм написал преди да отговориш. Хората ви напомнят, че имате срок до петък. Не са нужни обяснения, че не им е минал падежа.


Пишеш тотални глупости! Лудогорец има право на отговор, защото БФС уронва престижа на клуба с твърденията си. Ако клубът няма ПРОСРОЧЕНИ плащания, подобно официално напомняне е абсурдно:

Български футболен съюз напомня, че с уведомително писмо от 15.11.2013 година на девет клуба от „А“ група бе даден седемдневен срок, в който да изчистят своите финансови задължения, натрупани след решения на Дисциплинарната комисия. Отреденият срок изтича в края на работния ден в петък, 22.11.2013 година.


Съвсем коректен отговор:
Към днешна дата - 20.11.2013 г. ПФК "Лудогорец" няма задължения по глоби, наложени от ДК, чиито падеж е изтекъл.
[center]Изображение[/center]

NADURVEN_FILOSOF
Мнения: 576
Регистриран на: 25 сеп 2013 15:16
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот NADURVEN_FILOSOF » 21 ное 2013 00:56

tsonpen написа: Не съм видял да пострада някой без причина от червените фенове.

Да де, ти го каза, носил шалче и ги псувал и затова ми начупили главата :lol: .Другите па влезнали да погледат футбол, ма били на хубавите трибуни и за цска, та и за тях дърпане за яката и шут в гъза :lol: , то сигурно 2/3 от публиката отива да гледа отборите с история в А група, ама айде . Били се канели. Иначе си европейски ориентиран и нещеш полицаите да пребиват протестиращи, а я се виж сега 'европеецо' :lol: . Нищо, може докато караш да те засече някой, да го напсуваш и да ти опъне шамарите на някое кръстовище. Тогава ще речеш 'ей, надървения право ми говореше, ама тогава не го разбрах какво ми каза' :mrgreen:
сърце, душа за берое стара загора
http://vbox7.com/play:9114d3b3


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта