Ясна е най-голямата цел поставяна пред Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Ясна е най-голямата цел поставяна пред Лудогорец

Мнениеот iliyan » 11 ное 2013 14:29

kiko75 написа:
nicromanser написа:най-голямата цял пред лудогорец трябва да са не точките, победите и участията а публиката, че някак си с по 1000 фена не става...за справка литекс

:) :) ТЕ ВЧЕРА БЯХА 15 ЧОВЕКА :mrgreen:

Няма и как да станат повече ! Само си направи сметката колко жителите на града ги вълнува този отбор и колко могат да си позволят през седмица да пътуват с отбора ,а не село ! И 1000 са им много ;)
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

dido77
Мнения: 191
Регистриран на: 25 юли 2011 11:02
Контакти:

Re: Ясна е най-голямата цел поставяна пред Лудогорец

Мнениеот dido77 » 11 ное 2013 14:30

fen-fen написа:
dido77 написа:
iliyan написа:Та колко пейки има на тренировъчното игрище наречено "Лудогорец Арена" а ?! Така поне ще знаем какво пълните на 80% :lol:
И много ми е интересно как зелените хапче ще си увеличат фенската маса като разчитат основно на чужди футболисти !!!
Като искам да съм фен на французи викам за ПСЖ , като искам да съм фен на холандци викам за ПСВ , когато искам да съм фен на английски отбор викам за Ливърпул ! Иначе казано - ако е БГ отбор(Бдин и ЦСКА)гледам в него все пак да играят бг футболисти и все пак племенника да може да и произнася имената им ! Нещо не му се получава с тези чужди имена в Лудогорец ! Не е лошо върху това да помислят Стоев и ко ! Не виждам нито един от футболистите на Лудогорец които са чужденци да са някаква супер класа !


Илиянчо, така и така е ясно, че ще напишеш глупости, поне се старай малко да се подготвяш и да бъдеш по-оригинален. По зле си и от стара грамофонна плоча. Съчиняваш си някаква елементарна теза и сега седмици наред ще слушаме едно и също :lol:
ПСЖ и Ливърпул се пръскат по шевовете от французи и англичани, чужденец не вирее там. А ако селекцията на шампионите се правеше за улеснение на племенника ти, сигурно щяха да са нивото на ЦСКА. 8-)


На тоя умишлено не му отговорих. Абсолютен Дейвид Айк, с тази разлика че Айк се е прочул, пък Илиянчо ще си остане един форумен мишок, който търси под вола теле. Начел съм се на клишираните му глупости и не си струва да хабиш нерви и да му обясняваш ;)


Илиянчо ми е ясен, както и някои други от постоянното присъствие в този форум. Просто исках да го насърча да си измисли нова теза, която да бъде повтаряна до припадък във всяка нова тема, тъй като настоящата му се изхаби вече :lol:

kiko75
Мнения: 1901
Регистриран на: 01 ное 2008 23:25
Контакти:

Re: Ясна е най-голямата цел поставяна пред Лудогорец

Мнениеот kiko75 » 11 ное 2013 14:31

fen-fen написа:
kiko75 написа:
nicromanser написа:най-голямата цял пред лудогорец трябва да са не точките, победите и участията а публиката, че някак си с по 1000 фена не става...за справка литекс

:) :) ТЕ ВЧЕРА БЯХА 15 ЧОВЕКА :mrgreen:

Първо лъжеш, не сме били 15 човека а много по вече. Второ какво промени на терена вашето многохилядно присъствие? Като нямате футболни аргументи се хващате за бройката на феновете! Много сте елементарни...........

аве смешко ние и другия мач ще сме толкова и по другия и след десет години и вобще не ми пука играта важното че сме там и ни има и след 100 години пак ще ни има а извиняваи 25 сте били такова автубусче ви отпуснал кико маратонката а ние първо да си оправим базата а на вас резаните ще ви доиде времето
в американски форум питаш и ти отговарят, в руски - питаш и те питат ти кой си и защо питаш, в български - питаш и ти обясняват колко си тъп.

kiko75
Мнения: 1901
Регистриран на: 01 ное 2008 23:25
Контакти:

Re: Ясна е най-голямата цел поставяна пред Лудогорец

Мнениеот kiko75 » 11 ное 2013 14:34

iliyan написа:
kiko75 написа:
nicromanser написа:най-голямата цял пред лудогорец трябва да са не точките, победите и участията а публиката, че някак си с по 1000 фена не става...за справка литекс

:) :) ТЕ ВЧЕРА БЯХА 15 ЧОВЕКА :mrgreen:

Няма и как да станат повече ! Само си направи сметката колко жителите на града ги вълнува този отбор и колко могат да си позволят през седмица да пътуват с отбора ,а не село ! И 1000 са им много ;)

илияне аз също съм от село(по твоита логика) но съм там на гостуваня и домакиства така че това не е оправдание
в американски форум питаш и ти отговарят, в руски - питаш и те питат ти кой си и защо питаш, в български - питаш и ти обясняват колко си тъп.

Serafim
Мнения: 5227
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Ясна е най-голямата цел поставяна пред Лудогорец

Мнениеот Serafim » 11 ное 2013 14:37

Вижте сега - човек, който дели едните на селяни, а другите на граждани... Към него трябва да се подхожда с идеята, че с тъп човек не се спори, щом дава такива аргумент.

В България ще е хубаво да има повече отбори, като Лудогорец, Ботев и Литекс, които да вдигат нивото. Само така може да играем в ЕКТ, иначе само ще гледаме Левски и ЦСКА, които ще си правят селекции с куци коне и ще отпадат в предварителните кръгове.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Ясна е най-голямата цел поставяна пред Лудогорец

Мнениеот Teo » 11 ное 2013 14:40

С тоя отбор и ако се пипне на няколко места и очертаващата се 3-та поред шампионска титла, не виждам проблем как да не влезете в ШЛ. Просто сте една класа над всички останали български отбори за момента, колкото и да ми е неприятно да го казвам.

Потребителски аватар
mon_cool
Мнения: 334
Регистриран на: 15 юни 2009 23:12
Контакти:

Re: Ясна е най-голямата цел поставяна пред Лудогорец

Мнениеот mon_cool » 11 ное 2013 14:46

Първо да постигнат успехите на Левски тогава лайте 8-)

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Ясна е най-голямата цел поставяна пред Лудогорец

Мнениеот iliyan » 11 ное 2013 14:51

kiko75 написа:
iliyan написа:
kiko75 написа:
nicromanser написа:най-голямата цял пред лудогорец трябва да са не точките, победите и участията а публиката, че някак си с по 1000 фена не става...за справка литекс

:) :) ТЕ ВЧЕРА БЯХА 15 ЧОВЕКА :mrgreen:

Няма и как да станат повече ! Само си направи сметката колко жителите на града ги вълнува този отбор и колко могат да си позволят през седмица да пътуват с отбора ,а не село ! И 1000 са им много ;)

илияне аз също съм от село(по твоита логика) но съм там на гостуваня и домакиства така че това не е оправдание

1. Име на човек се пише с главна буква !
2.Според теб още колко са като теб ?!
3. На някои ходенето не село им е свързано с провизии иначе ще ядат .... !
Така , че някои хора да не бъркат селянин и селендур ! Винаги съм уважавал хората от село !
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
Краставичарят Ганчо
Мнения: 219
Регистриран на: 18 дек 2009 23:47
Контакти:

Re: Ясна е най-голямата цел поставяна пред Лудогорец

Мнениеот Краставичарят Ганчо » 11 ное 2013 14:53

Според мен Лудогорец няма да може да влезе в групите на ШЛ догодина. Ако трябва да сме честни тази година късмета покри разградчани срещу Партизан и на два пъти срещу Черноморец /Одеса/. Шансът им за групите на ШЛ догодина е не повече от 20%. Газпром ако стане спонсор на Левски тогава може да имаме сериозни очаквания, че български отбор отново ще играе в групите на ШЛ.
На стар краставичар краставици не продавайте !

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: Ясна е най-голямата цел поставяна пред Лудогорец

Мнениеот bold » 11 ное 2013 15:00

Serafim написа:Вижте сега - човек, който дели едните на селяни, а другите на граждани... Към него трябва да се подхожда с идеята, че с тъп човек не се спори, щом дава такива аргумент.

В България ще е хубаво да има повече отбори, като Лудогорец, Ботев и Литекс, които да вдигат нивото. Само така може да играем в ЕКТ, иначе само ще гледаме Левски и ЦСКА, които ще си правят селекции с куци коне и ще отпадат в предварителните кръгове.

+1


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта