Стойчо Стоев- голям специалист или менте?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: Стойчо Стоев- голям специалист или менте?

Мнениеот james » 09 ное 2013 21:50

Стойчо -цял живот е подценяван . Навремето когато беше най-доброто крило в България вместо него лансираха едно говедо Искренов ,което не можеше да му стъпи и на малкия пръст.

hijack1
Мнения: 560
Регистриран на: 22 май 2012 23:24
Контакти:

Re: Стойчо Стоев- голям специалист или менте?

Мнениеот hijack1 » 09 ное 2013 21:51

Ти да не си мислиш, че той е решил с какъв състав да излязат Миньор?
Стойчо има ли достойнство за n-ти път да се връща в ЦСКА? Всеки път като си тръгне почва да съди клуба, а след 1 година пак идва като треньор...

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Стойчо Стоев- голям специалист или менте?

Мнениеот iliyan » 09 ное 2013 23:10

Никога няма да се научете да не се отклонявате от темата ! Сега говорим за Ст.Стоев , а не за Ст.Младенов ;)
Ако имаш нещо да кажеш няма проблем ! Нямаш ли , просто замълчи ! Ако не той ?! Кой е определил състава - нали той е бил треньор или бъркам ?!
Ако имаш факти давай , ако ли не - замълчи !
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Стойчо Стоев- голям специалист или менте?

Мнениеот d.milanov » 09 ное 2013 23:25

Някой от коментиращите тук има ли ценз, квалификация и т.н. да определи един треньор добър ли е или не. Пича дето е направил темата е казал, че Стоев не става за нищо, а повечето тук го обиждат, че е изказал грешно мнение и са надраскали набързо пълни глупости. Видиш ли, стигнал е 1/16-финал в ЕКТ и хоп - голям специалист. Ами той и Мъри стигна 1/4-финал, ама не е нищо особено. В Ботев му дават всичко, което поиска, а той извън тройката. Та Лудогорец при Стоев победи само Динамо Загреб категорично - с игра(Слован също, но тогава беше треньор на 3 дни и заслугата там е по-скоро на Петев-Дерменджиев). Във всички останали мачове го покриваше яко късмета. За българското първенство няма да пиша, че там работата е ясна - добра организация в клуба, пари в изобилие, чужденци (класни, но като за нас), като добавим и чики-рики и други подобни похвати и аз да съм треньор, и аз щях да съм начело на А група. Та, ако тук има някой специалист, нека сподели, Стоев правилно ли води мачовете си, по-добър ли е от Петев, с потенциала с който разполага, това ли е максимума на отбора и т.н. Този 1/16 финал нищо не доказва. Моуриньо с 10 души спря Барса, ама знаеше как, а Стойчо, не ми се виждаше много уверен в Белград или Одеса, както и в четвъртък.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Стойчо Стоев- голям специалист или менте?

Мнениеот tsonpen » 10 ное 2013 00:23

d.milanov написа:Та Лудогорец при Стоев победи само Динамо Загреб категорично - с игра(Слован също, но тогава беше треньор на 3 дни и заслугата там е по-скоро на Петев-Дерменджиев). Във всички останали мачове го покриваше яко късмета.


Партизан бяха бити в Разград по всички параграфи. След 1:0 над ПСВ, Лудогорец довърши мача убедително. Мишо за малко на вкара трети гол.
Лудогорец беше мачкан, но щастливо спечели единствено при гостуванията си в Белград и Одеса. Но това е отбор с малко опит в ЕКТ и тепърва гради самочувствие. Стоев не е магьосник за да превърне Лудогорец в Барса.
Лошо впечатление прави, как се оспорват безспорни успехи. Когато един треньор е начело и отборът е изиграл под негово ръководство 9 мача в ЕКТ без отстъпление от целите, няма как да го подлагаме под съмнение. По подобен начин Петев не получи награда за требъла си. Запишеш ли се по определен начин и то двойно и тройно, трябва да получиш признание.
[center]Изображение[/center]

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Стойчо Стоев- голям специалист или менте?

Мнениеот iliyan » 10 ное 2013 01:29

tsonpen написа:Партизан бяха бити в Разград по всички параграфи. След 1:0 над ПСВ, Лудогорец довърши мача убедително. Мишо за малко на вкара трети гол.
Лудогорец беше мачкан, но щастливо спечели единствено при гостуванията си в Белград и Одеса. Но това е отбор с малко опит в ЕКТ и тепърва гради самочувствие. Стоев не е магьосник за да превърне Лудогорец в Барса.
Лошо впечатление прави, как се оспорват безспорни успехи. Когато един треньор е начело и отборът е изиграл под негово ръководство 9 мача в ЕКТ без отстъпление от целите, няма как да го подлагаме под съмнение. По подобен начин Петев не получи награда за требъла си. Запишеш ли се по определен начин и то двойно и тройно, трябва да получиш признание.

Като чета такива писания си :lol: :lol: :lol: !Особено като кажат , че един отбор няма самочувствие или тренера бил голям мотиватор ! Я ме светни как един мотиватор може да превърне един некадърник в голям играч а ?!
В настоящият момент едва ли има по-голям мотив за всеки един футболист от заплати и премии ! Преди много години когато парите бяха други наистина други (особено в БГ)тренера трябваше да може да ги мотивира !
И ми е много интересно как отбора ще има самочувствие ако играчите нямат и обратно ?! Нека да спрем с вестникарските клишета и наистина да говорим за футбол !
Защото за мен ако един играч няма самочувствие , че може какво търси тогава на терена а ?! И футбол не се играе със самочувствие ,а си трябват умение ! Пък други нека си имат самочувствие !
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Стойчо Стоев- голям специалист или менте?

Мнениеот d.milanov » 10 ное 2013 08:40

tsonpen написа:
d.milanov написа:Та Лудогорец при Стоев победи само Динамо Загреб категорично - с игра(Слован също, но тогава беше треньор на 3 дни и заслугата там е по-скоро на Петев-Дерменджиев). Във всички останали мачове го покриваше яко късмета.


Партизан бяха бити в Разград по всички параграфи. След 1:0 над ПСВ, Лудогорец довърши мача убедително. Мишо за малко на вкара трети гол.
Лудогорец беше мачкан, но щастливо спечели единствено при гостуванията си в Белград и Одеса. Но това е отбор с малко опит в ЕКТ и тепърва гради самочувствие. Стоев не е магьосник за да превърне Лудогорец в Барса.
Лошо впечатление прави, как се оспорват безспорни успехи. Когато един треньор е начело и отборът е изиграл под негово ръководство 9 мача в ЕКТ без отстъпление от целите, няма как да го подлагаме под съмнение. По подобен начин Петев не получи награда за требъла си. Запишеш ли се по определен начин и то двойно и тройно, трябва да получиш признание.

Явно разбираш от футбол колкото мен. На ниво футболен фен и нищо повече, което въобще не дава отговор на въпроса. Значи мислим, че Стоев щом е взел 2 победи(в които е надиграл съперниците си) в Европа, това го прави голям специалист. А това, че са го надиграли(не визирам резултатите) е съвсем нормално, все пак за Европа става дума. Нека не гледаме победите, дай да видим загубите от Базел (дано останат само те). Ако беше Стойчо Младенов(твърде скептичен съм относно неговите умения), бъди сигурен, че Лудогорец нямаше да загуби с по 2 гола разлика, дори нещо повече, той щеше да измъкне поне Х в някой от мачовете. Ама това, че ще се затвори прави ли го голям треньор? Кажи ми, с какво Стоев по-различно би водил тези мачове и би измъкнал по-добри резултати, отколкото, ако начело бяха Сухия, Лаптопа, Мъри и т.н. Кажи ми какъв беше почерка му в тоя мач. Хайде да не казваме, че един треньор е голям, като гледаме само победите, нека гледаме и как се е представил в загубените мачове. Базел е силен отбор и от 10 мача с тях, надали български отбор би спечелил поне веднъж. Но мен ме интересува воденето на самия мач. Аз не мога да дам преценка, виждам, че повечето от тук(да не кажа всички, че и в това съм несигурен) също не могат да дадат преценка. Така, че хайде малко по-кротко с обидите, по адрес на задаващия въпроса. ;)

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: Стойчо Стоев- голям специалист или менте?

Мнениеот james » 10 ное 2013 10:28

iliyan написа:Никога няма да се научете да не се отклонявате от темата ! Сега говорим за Ст.Стоев , а не за Ст.Младенов ;)
Ако имаш нещо да кажеш няма проблем ! Нямаш ли , просто замълчи ! Ако не той ?! Кой е определил състава - нали той е бил треньор или бъркам ?!
Ако имаш факти давай , ако ли не - замълчи !

На тебе пък къв Тройчо ти се привидя :?: :shock:

hijack1
Мнения: 560
Регистриран на: 22 май 2012 23:24
Контакти:

Re: Стойчо Стоев- голям специалист или менте?

Мнениеот hijack1 » 10 ное 2013 11:53

Тройчо Младенов щял да измъкне хикс...също както удържа добър резултат срещу Тулуза нали :lol:

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Стойчо Стоев- голям специалист или менте?

Мнениеот D.Georgiev » 10 ное 2013 12:08

hijack1 написа:Тройчо Младенов щял да измъкне хикс...също както удържа добър резултат срещу Тулуза нали :lol:


Имат предвид "Мура", срещу този така неудобен съперник съумя да измъкне Х...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта