Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10848
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот ivan56 » 11 юни 2018 13:44

volf написа:
kiril.a.d написа:
volf написа:Херо е много меркантилен.
Привличането на нови играчи е бизнес в който той искаше да учавства, но бизнес потенциалът му е с доста противоречив.
И Херо и Домусчиев са егоцентрични хора, но и парите са на втория и последната дума е негова.
Колкото конфликтна и с негативен емоционален отенък да е ситуацията, тя все пак е в интерес на Лудогорец
Според мен, много повече са пасвите за отбора от липсата на Дерменджиев!

:) все ми е едно, какво, що и как, но точно Xеро, не е от меркантилните треньори!!! - човека гори в работата си, но пак ще кажа, че не е на нивото на Лудогорец! - тук е разковничето;)...
Бе и на мен ми липсва физкултурника Дерменджиев, но при него, на Домусчиев му се налагаше да xарчи повече пари за БФС и съдиите...Така че, точна му е, НАЙ-ПОСЛЕ, сметката на Домусчиев, да развърже кесията за треньор! - със сигурност ще му се намалят разxодите зa БФС и съдии ;)....
Е, има го и момента, този бразилец да се окаже..."в небрано лозе" насред Българското първенство...ще видим!

Не бил Херо меркантилен, ама Е!
Може да не те устройва, ама Е
За разлика от теб аз не градя мнение въз основа на страстите, а защото го познавам, включително и извън футбола.


Познаваш ти, на баба си хвърчилото.
Като говорим за меркалтиност, нямаше ли да му е по-добре да остане в клуба, да си прибира едни пари и да се води на работа само. :?
Да тренира латиносите и толкова.
Пълен въздух под-налягане си. 8-)
Парите на Херо са му най-малкият проблем, в Разград получаваше по-малко отколкото в Казахстан.
Толкова за парите.
Аз пък знам за период от неговата треньорска кариера, когато е давал ЛИЧНИ пари, да се дават заплати на футболисти, персонал и треньорски щаб.
Махна се защото не от типа послушковци, като Стоев, Дерменджиев, на които да им редят състава, да играе с футболисти, които се докарат от Томанов и Ко, разни изпърдяни бразилци и родни ментета, да му казват кой да играе и кой не, да негодуват, че тренират по два пъти на ден и куп други своеволия на "звездите" от отбора.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот volf » 11 юни 2018 15:31

ivan56 написа:
volf написа:
kiril.a.d написа:
volf написа:Херо е много меркантилен.
Привличането на нови играчи е бизнес в който той искаше да учавства, но бизнес потенциалът му е с доста противоречив.
И Херо и Домусчиев са егоцентрични хора, но и парите са на втория и последната дума е негова.
Колкото конфликтна и с негативен емоционален отенък да е ситуацията, тя все пак е в интерес на Лудогорец
Според мен, много повече са пасвите за отбора от липсата на Дерменджиев!

:) все ми е едно, какво, що и как, но точно Xеро, не е от меркантилните треньори!!! - човека гори в работата си, но пак ще кажа, че не е на нивото на Лудогорец! - тук е разковничето;)...
Бе и на мен ми липсва физкултурника Дерменджиев, но при него, на Домусчиев му се налагаше да xарчи повече пари за БФС и съдиите...Така че, точна му е, НАЙ-ПОСЛЕ, сметката на Домусчиев, да развърже кесията за треньор! - със сигурност ще му се намалят разxодите зa БФС и съдии ;)....
Е, има го и момента, този бразилец да се окаже..."в небрано лозе" насред Българското първенство...ще видим!

Не бил Херо меркантилен, ама Е!
Може да не те устройва, ама Е
За разлика от теб аз не градя мнение въз основа на страстите, а защото го познавам, включително и извън футбола.


Познаваш ти, на баба си хвърчилото.
Като говорим за меркалтиност, нямаше ли да му е по-добре да остане в клуба, да си прибира едни пари и да се води на работа само. :?
Да тренира латиносите и толкова.
Пълен въздух под-налягане си. 8-)
Парите на Херо са му най-малкият проблем, в Разград получаваше по-малко отколкото в Казахстан.
Толкова за парите.
Аз пък знам за период от неговата треньорска кариера, когато е давал ЛИЧНИ пари, да се дават заплати на футболисти, персонал и треньорски щаб.
Махна се защото не от типа послушковци, като Стоев, Дерменджиев, на които да им редят състава, да играе с футболисти, които се докарат от Томанов и Ко, разни изпърдяни бразилци и родни ментета, да му казват кой да играе и кой не, да негодуват, че тренират по два пъти на ден и куп други своеволия на "звездите" от отбора.

Тия мантри си ги разказвайте там между феновете на Херо.
Херо вземаше на проби стотина маймуни и от тях изваждаше по някой и друг що годе ритни топковец.
Не си спомням да е постигал някакви резултати с избраните от него футболисти, а с тези които избира Томанов, Лудогорец е шампион 7 поредни години, има 2 участия в шампионска лига и няколко излизания от групите на турнирите.
Сигурно си забравил как в последните му мачове с Черноморец псуваше футболистите си на терена. Там кой му редеше отбора?
А аферата му с Ботев, знаеш ли защо приклчи, преди да е започнала?
Това че е своенравен, не го прави нито по—малко меркантилен, нито по—добър треньор.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10848
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот ivan56 » 11 юни 2018 16:14

Избяга от въпроса, защо е меркантилен.
Ако може с факти.
Ясно е, че в Разград са неблагодарници, така постъпиха и със Стоев и с Петев и с Дерменджиев.
Оставам настрана въпроса, дали имаше нужда от тази смяна, това е воля на човека който дава пари, ама ще ме извиняваш, че всеки себеуважаващ се човек няма да постъпи като него и да напусне при това положение в което го поставиха с назначаването на бразилеца.
Ама виж, Сухия е идеален 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот volf » 11 юни 2018 16:37

ivan56 написа:Избяга от въпроса, защо е меркантилен.
Ако може с факти.
Ясно е, че в Разград са неблагодарници, така постъпиха и със Стоев и с Петев и с Дерменджиев.
Оставам настрана въпроса, дали имаше нужда от тази смяна, това е воля на човека който дава пари, ама ще ме извиняваш, че всеки себеуважаващ се човек няма да постъпи като него и да напусне при това положение в което го поставиха с назначаването на бразилеца.
Ама виж, Сухия е идеален 8-)

Няма как да обсъждам живота на Херо извън футбола в този форум и да давам информация за бизнес начинанита и провалите им.
Щом си от Бургас значи има начин да ги научиш.
Херо влезе в конфликт с някои от футболистите /не само бразилците/ и скаутите, което няма как да бъде толерирано в сериозен клуб. В Лудогорец не са лаици и подходиха така, че той сам да затвори вратата от вуншната страна.
Този подход е типичен за много европейски клубове и други бизнес структори.
Той дава шанс на човека да избегне униженито да бъде уволнен, но в много по-голяма степен защитава интереса на компанията.
В България този подход е непопулярен, а повечето българи подлагат на критика всичко което не могат да осмислят!
В случая нещата се развиха по приемлив за всички начин.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот volf » 11 юни 2018 17:03

kiril.a.d написа:
volf написа:
kiril.a.d написа:
volf написа:
kiril.a.d написа:
volf написа:Херо е много меркантилен.
Привличането на нови играчи е бизнес в който той искаше да учавства, но бизнес потенциалът му е с доста противоречив.
И Херо и Домусчиев са егоцентрични хора, но и парите са на втория и последната дума е негова.
Колкото конфликтна и с негативен емоционален отенък да е ситуацията, тя все пак е в интерес на Лудогорец
Според мен, много повече са пасвите за отбора от липсата на Дерменджиев!

:) все ми е едно, какво, що и как, но точно Xеро, не е от меркантилните треньори!!! - човека гори в работата си, но пак ще кажа, че не е на нивото на Лудогорец! - тук е разковничето;)...
Бе и на мен ми липсва физкултурника Дерменджиев, но при него, на Домусчиев му се налагаше да xарчи повече пари за БФС и съдиите...Така че, точна му е, НАЙ-ПОСЛЕ, сметката на Домусчиев, да развърже кесията за треньор! - със сигурност ще му се намалят разxодите зa БФС и съдии ;)....
Е, има го и момента, този бразилец да се окаже..."в небрано лозе" насред Българското първенство...ще видим!

Не бил Херо меркантилен, ама Е!
Може да не те устройва, ама Е
За разлика от теб аз не градя мнение въз основа на страстите, а защото го познавам, включително и извън футбола.

Добре, не го познавам извън футбола, но не съм забелязал в него, търсенето на пари, на всяка цена! - примерно като Мъри Стоилов и Любо Пенев...
Друго съм забелязвал - горделив е и да, търси да се уреди в клуб, където президента или собственика е силна личност в БФС! - така беше в Нефтоxимик, с оня...забравиx му името...Проточанов?, но тогава беше фактор в БФС, така беше и в "Левски", ето ти сега и Лудогорец, където Домусчиев управлява БФС, в последните години...
НО, това е кариерна xитрост и не може дa се нaрече чистa меркaнтилност!
А иначе, кой ли би се отказал, на днешно време, от пари, пари и пак пари?...

А помниш ли, че Херо след като отряза Левски се „цани” за помощник треньор на Мъри в Ботев. Там изкара точно седмица и като усетиха, че няма да има стотинки — кой от къде е! :-)
Дали от горделивост стана помощник?
Споменавам този факт защото ти е известен, а морто твърдение се базира на други факти, които не са толкова популярни.

Не, това не го помня! - доколкото си спомням, Мъри си тръгна от там, поради някои вътрешни недоволства от него...дори че бил левскар и...някои мачове не ги играел, както трябва ;)...
НО, помня Любо Пенев, как си би шута от Ботев Пд, само около месец, след като отиде там, след като стана провала с КТБ и парите от там! ;)

Любо Пенев и Херо са изключително сродни души с разликата, че Херо е в пъти по-интелигентен от Любо.
Този му интелект обаче го прави по манипулативен и доста го извисява всред хората, които мислят с ушите си, но не вярват на очите си!
Нещтата никога не са само черни или само бели, а и черното е с различна плътност.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10848
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот ivan56 » 11 юни 2018 17:16

Еми точно, говорим чисто футболно, а не за личният му живот.
Къде видя меркантилното, че не е съгласен старши треньора да е най-отгоре във веригата в спортно техническата част.
Да му се карат играчи, които той не иска. Говориш за европейско поведение, кой уважаващ се треньор ще бъде съгласен да му карат някакви играчи щото на Томанов и Ко така им излиза сметката, това не е сериозно.
Бразилците и останалите, ти би ли оставил твоите подчинени да ти се качват на главата и да правят каквото искат, а и не бе ли това целта на Домусчиев при назначаването на Херо, разни агенти да дрънчат на Домусчиев, защо този не играел, а се пускат примерно младоци в последните мачове при решено първенство. Имат ли бонуси, за повече изиграни мачове. 8-)
Европейско поведение е не да се правиш на улав и седмица преди това да разправяш, че Херо си има договор, и след това назначаваш бразилеца. Така си заминаха всички треньори.
Европейска опаковка, продукта балканско-цигански 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот volf » 11 юни 2018 17:36

kiril.a.d написа:
volf написа:
kiril.a.d написа:
volf написа:
kiril.a.d написа:
volf написа:Херо е много меркантилен.
Привличането на нови играчи е бизнес в който той искаше да учавства, но бизнес потенциалът му е с доста противоречив.
И Херо и Домусчиев са егоцентрични хора, но и парите са на втория и последната дума е негова.
Колкото конфликтна и с негативен емоционален отенък да е ситуацията, тя все пак е в интерес на Лудогорец
Според мен, много повече са пасвите за отбора от липсата на Дерменджиев!

:) все ми е едно, какво, що и как, но точно Xеро, не е от меркантилните треньори!!! - човека гори в работата си, но пак ще кажа, че не е на нивото на Лудогорец! - тук е разковничето;)...
Бе и на мен ми липсва физкултурника Дерменджиев, но при него, на Домусчиев му се налагаше да xарчи повече пари за БФС и съдиите...Така че, точна му е, НАЙ-ПОСЛЕ, сметката на Домусчиев, да развърже кесията за треньор! - със сигурност ще му се намалят разxодите зa БФС и съдии ;)....
Е, има го и момента, този бразилец да се окаже..."в небрано лозе" насред Българското първенство...ще видим!

Не бил Херо меркантилен, ама Е!
Може да не те устройва, ама Е
За разлика от теб аз не градя мнение въз основа на страстите, а защото го познавам, включително и извън футбола.

Добре, не го познавам извън футбола, но не съм забелязал в него, търсенето на пари, на всяка цена! - примерно като Мъри Стоилов и Любо Пенев...
Друго съм забелязвал - горделив е и да, търси да се уреди в клуб, където президента или собственика е силна личност в БФС! - така беше в Нефтоxимик, с оня...забравиx му името...Проточанов?, но тогава беше фактор в БФС, така беше и в "Левски", ето ти сега и Лудогорец, където Домусчиев управлява БФС, в последните години...
НО, това е кариерна xитрост и не може дa се нaрече чистa меркaнтилност!
А иначе, кой ли би се отказал, на днешно време, от пари, пари и пак пари?...

А помниш ли, че Херо след като отряза Левски се „цани” за помощник треньор на Мъри в Ботев. Там изкара точно седмица и като усетиха, че няма да има стотинки — кой от къде е! :-)
Дали от горделивост стана помощник?
Споменавам този факт защото ти е известен, а морто твърдение се базира на други факти, които не са толкова популярни.

Не, това не го помня! - доколкото си спомням, Мъри си тръгна от там, поради някои вътрешни недоволства от него...дори че бил левскар и...някои мачове не ги играел, както трябва ;)...
НО, помня Любо Пенев, как си би шута от Ботев Пд, само около месец, след като отиде там, след като стана провала с КТБ и парите от там! ;)

След като напусна Черноморец, Херо беше назначен на някаква измислена длъжност в Ботев за да работи на хранилка заедно с Мъри и куп други кърлежи, каъо Тити Папазов и пр.
Това обаче не го задоволи и започнаха да играят игри с мениджърите на чужди футболисти, каато ги обявяваха на много по високи от реалните им цени за да бъдат закупени от Ботев и после е ясно.
Василев обаче се „светна” преди Херо да е направил две седмици в клуба и „учтиво” ги помоли да емигрират.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот volf » 11 юни 2018 18:12

ivan56 написа:Еми точно, говорим чисто футболно, а не за личният му живот.
Къде видя меркантилното, че не е съгласен старши треньора да е най-отгоре във веригата в спортно техническата част.
Да му се карат играчи, които той не иска. Говориш за европейско поведение, кой уважаващ се треньор ще бъде съгласен да му карат някакви играчи щото на Томанов и Ко така им излиза сметката, това не е сериозно.
Бразилците и останалите, ти би ли оставил твоите подчинени да ти се качват на главата и да правят каквото искат, а и не бе ли това целта на Домусчиев при назначаването на Херо, разни агенти да дрънчат на Домусчиев, защо този не играел, а се пускат примерно младоци в последните мачове при решено първенство. Имат ли бонуси, за повече изиграни мачове. 8-)
Европейско поведение е не да се правиш на улав и седмица преди това да разправяш, че Херо си има договор, и след това назначаваш бразилеца. Така си заминаха всички треньори.
Европейска опаковка, продукта балканско-цигански 8-)

Отговор на въпроса ти за меркантлноста на Херо свързана с футбола и менижманта около него, в горния си пост.
Ако зработиш някога в западна Европа, ще разбереш, че ако не следваш интересите в политиката на която и да е компания, ще ти предоставят непреодолимата възможност да се разделите. Няма да те нарекат некадърник, ненужен или да те унижат пред колеги или подчинени.Просто назначават човек с твоите функции, пред когото по длъжност си отговорен и ти сам ще поискаш освобождаването си, освен ако нямаш уважение към себе си. Познанията ни за етичните норми в Европа са доста различни от реалните и често ни изненадват неприятно, но те са свикнали с тях и определено им вършат работа в дисциплината на общноста.
Ние понеже сме наясно с всичко етично, морално и правдиво, тънем в корупция, издигаме в култ престъпници и манипулатори и после проклинаме неудачите, които сами сме си създали с особени етични норми.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10848
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот ivan56 » 11 юни 2018 18:27

Ти верно ли вярваш на тези коматевски лакърдии, че ще цакат(Мъри и Херо) Василев, по такъв левашки начин :lol:
Тук преключваме дискусията, защото си ми ясен колко си "навътре" в нещата.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот volf » 11 юни 2018 18:51

ivan56 написа:Ти верно ли вярваш на тези коматевски лакърдии, че ще цакат(Мъри и Херо) Василев, по такъв левашки начин :lol:
Тук преключваме дискусията, защото си ми ясен колко си "навътре" в нещата.

Не разбрах версията ти за назначаването и напускането на Херо в Ботев?
Ако аз съм ти „ясен”, значи около онова събитие, доста ти се е размътило? :-)
Да се цака някой, който плаща с чужди пари не е никак сложно и е доказано в Ботев.
Всеки изловен в измама изглежда левак, но точно обратното е ако не бъде разобличен.
Този метод, колкото и да е „левашки” според теб, е много популярен, а в търговията е задължителен в търсенето на печалба.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта