ДЮШ на Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот mad forest » 04 авг 2012 17:01

paceto написа:И какво значение, че не са от Ловеч?Те тренират там от 5-6 години, така че са си чист продукт на школата на Литекс, а и те не са единствените влезнали в А отбора от школата.Тази година даже 90 % от играчите ще са от школата.
Всяка година има изпити за влизане където ходят деца от цяла България от ранна възраст и си живеят, учат и тренират в Ловеч.

Малцина са тези, които се взимат от някоя школа по на 16-17 години и продължават в школата, но и да е така това няма никакво значение, защото се доразвива пак в дадената школа и пак е продукт на дадената школа :)

Миланови са от град Левски, което е в плевенска област и хич не е далеч от Ловеч :)


Ние явно не разбираме другите ;) ! За тях където си се родил там трябва да умреш! Ами стойте си в кочините тогава, другите които са по-напредничави ще си пуснат децата да тренират по "селските" школи в Ловеч и Разград, а вие там по "градските" си цъкайте и викайте какво минало сте имали!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот paceto » 05 авг 2012 00:12

То и Меси не е испанец, но се води продукт на Барселона нищо че идва от другият край на света и е тренирал в друга школа :)

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот D.Georgiev » 13 авг 2012 00:04

Освободили са Иво Котев от ДЮШ. Някой има ли информация какво става и каква е причината? Аз имам информация за един друг човек от школата, който трябва да бъде уволнен, но за Котев нищо не знам. Лично аз имах добри впечатления от него, но не претендирам за никаква запознатост.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
sneludik
Мнения: 361
Регистриран на: 26 май 2012 11:02
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот sneludik » 13 авг 2012 08:33

D.Georgiev написа:Освободили са Иво Котев от ДЮШ. Някой има ли информация какво става и каква е причината? Аз имам информация за един друг човек от школата, който трябва да бъде уволнен, но за Котев нищо не знам. Лично аз имах добри впечатления от него, но не претендирам за никаква запознатост.

Хм,доколкото разбрах от непотвърдени слухове,Котев е освободен,заради уреждане на деца в ДЮШ-а,
вече се знае кой ще е заместника ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот D.Georgiev » 13 авг 2012 10:38

sneludik написа:
D.Georgiev написа:Освободили са Иво Котев от ДЮШ. Някой има ли информация какво става и каква е причината? Аз имам информация за един друг човек от школата, който трябва да бъде уволнен, но за Котев нищо не знам. Лично аз имах добри впечатления от него, но не претендирам за никаква запознатост.

Хм,доколкото разбрах от непотвърдени слухове,Котев е освободен,заради уреждане на деца в ДЮШ-а,
вече се знае кой ще е заместника ;)


Аз знам за поне още един, който прави същото. Надявам се и по този случай да има развитие.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Viv.Brooke
Мнения: 1180
Регистриран на: 24 ное 2011 00:03
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот Viv.Brooke » 13 авг 2012 14:02

За мен моралът е едно от най-важните неща. Не ми стана приятно когато някой тук сподели, че има постоянни телефонни покани, но ето, че ръководството е взело мерки. Едно голямо браво! Само така... да бъдем коректни за да бъдат и с нас такива!
[center]01001100011101010110
01000110111101100111
01101111011100100110
01010111010001110011

Изображение[/center]

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот fen-fen » 13 авг 2012 16:02

D.Georgiev написа:Освободили са Иво Котев от ДЮШ. Някой има ли информация какво става и каква е причината? Аз имам информация за един друг човек от школата, който трябва да бъде уволнен, но за Котев нищо не знам. Лично аз имах добри впечатления от него, но не претендирам за никаква запознатост.

Котев е взимал пари от родители. Нещо, което е правил и преди в София. Ръководството е разбрало за това и мерките са взети.
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот izumrud » 15 авг 2012 01:12

Аз имах проблем с вашите хора, ...вече мога да кажа.
проверете по-рано какво написах
друго да кажа. Проблемите с децата станаха прекалено много за има няма 2 месеца...да не говоря за един набор, в който имаше около 45 деца и се оказа, че всички са спечелили кастинга при обявени 13 свободни бройки :)
абе веселба..А как се казва онзи треньор, дето говори на децата на турски..Не Шенер, а един друг

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот D.Georgiev » 15 авг 2012 10:23

izumrud написа:Аз имах проблем с вашите хора, ...вече мога да кажа.
проверете по-рано какво написах
друго да кажа. Проблемите с децата станаха прекалено много за има няма 2 месеца...да не говоря за един набор, в който имаше около 45 деца и се оказа, че всички са спечелили кастинга при обявени 13 свободни бройки :)
абе веселба..А как се казва онзи треньор, дето говори на децата на турски..Не Шенер, а един друг


Хайде, хайде за последното вече преувеличаваш. Шенер е единственият турчин от треньорите и въпреки това знае българския не по зле от нас. Ако някой е казал нещо на турски е възможно да е било на дете, което говори на турски и му е трудно да разбира. Има няколко турчета до колкото знам, но от треньорите други няма.
Да ти кажа само, че кастинг е обявява за допълване на бройки, а не за цял набор от един кастинг. Не казвам, че от тия 45 да кажем 5 може да си платили, но със сигурност не са над 30. Айде спрете се вече. Добре поне, че на ръководството му пука, това ако беше в друг отбор щяха да минат години докато се изгонят.
Само с нетърпение чакам да изгонят и последния.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот donpacko » 15 авг 2012 16:44

Георгиев,не ми се говори и на мене.Самия аз съм от Разград и пишех преди доста по вече,но преди няколко седмици разбрах някои неща и спрях вече да чета за Лудогорец.Баща ми има роднини някъде във Плевенско просто ги знаех,че съществуват и без да искаме се засякохме във Трявна и поговорихме,такава помия изляха върху Лудогорец,че не мога да повярвам.Сега вече се е взело някакво решение,но не е достатъчно.Има още двама човека които наистина звънят и притесняват родители да си пращат децата във школата и създават доста проблеми,да не казвам по силни думи.Спирам да пиша,че сега пак набрах като се сетих за това нещо.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта