Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот защо » 10 окт 2018 14:31

ELFen написа:Основно в темата за Аутори се дискутира, ма щи направим кефа...
Не стигна търпение - радващо е че му намериха отбор ;)
Пък Томанов зе да стъпва накриво напоследък / последните изцепки инвалид за 2 мила и Аутори / дойдоха в повече явно...

Бе всъщност в никоя тема не се дискутира, или Лудогорец верно има 5-ма фенове, или се чудите какво мислите по въпроса. Домусчиев преди няколко дена подкрепи Аутуори, каза, че резултатите ща дойдат, трябва му време, футболистите не били свикнали със съвременните му методи на работа... Сутринта даже прочетох в един форум, че Дарик били казали, че офертата е дошла лично от Пабло Ескобар и не можело да се откаже, та се притесних за вас, все пак Ескобар не е Ленин, който е вечно жив, нито ал Багдади, който винаги възкръсва на втория ден, след като го убият, нито даже Христос, който също е успял един път, макар и по-трудно, за три дена, та вземеш ли да получаваш от него оферти... :o
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот ImmortaL_1000 » 10 окт 2018 14:39

Лудогореца са ептем го загази .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15172
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 14 окт 2018 11:52

Какъв е смисълът от този форум след като само червени и сини са модератори !
В наша тема син фен иска ключ на темата и коментара си седи , аз ако искам ключ на тяхна тема 100% ще ми го изтрият . Днес колега фен на ЦСКА дава един и същ коментар в нашата тема за мача с Левски и в тяхната . В нашата коментара му седи а в другата е изтрит !?
:x
Изображение

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот modor » 14 окт 2018 13:56

miro_rz написа:Какъв е смисълът от този форум след като само червени и сини са модератори !
В наша тема син фен иска ключ на темата и коментара си седи , аз ако искам ключ на тяхна тема 100% ще ми го изтрият . Днес колега фен на ЦСКА дава един и същ коментар в нашата тема за мача с Левски и в тяхната . В нашата коментара му седи а в другата е изтрит !?
:x

На този син фен съм му дал отговор относно ключа на темата. Ако беше изчакал 1 минута..... щеше да видиш, че и този коментар го няма. Но нали трябва да се мрънка за нещо :roll: Ако искате ще спра да модерирам този подфорум.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15172
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 14 окт 2018 22:15

Недялков с цял мач при успеха на националите . Днес Кешеру с малко повече от 10 Мин за Румъния , а сега Горалски е титуляр за дружина полска срещу Италия !
Изображение

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот IvailoRz » 15 окт 2018 22:09

Прокрадват се слухове за Станимир Стоилов в Лудогорец :?

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот ELFen » 16 окт 2018 08:56

modor написа:
miro_rz написа:Какъв е смисълът от този форум след като само червени и сини са модератори !
В наша тема син фен иска ключ на темата и коментара си седи , аз ако искам ключ на тяхна тема 100% ще ми го изтрият . Днес колега фен на ЦСКА дава един и същ коментар в нашата тема за мача с Левски и в тяхната . В нашата коментара му седи а в другата е изтрит !?
:x

На този син фен съм му дал отговор относно ключа на темата. Ако беше изчакал 1 минута..... щеше да видиш, че и този коментар го няма. Но нали трябва да се мрънка за нещо :roll: Ако искате ще спра да модерирам този подфорум.

Справяш се добре според мен ;)
висша математика:314 :idea:

vladu
Мнения: 370
Регистриран на: 14 дек 2011 00:45
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот vladu » 16 окт 2018 14:56

От коя онлайн платформа мога да закупя билети.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13839
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Red_Neck » 16 окт 2018 16:47

modor написа: ....
Ако искате ще спра да модерирам този подфорум.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ко да му се модерира, .... един шпалир май месец и кой откъде е :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот modor » 16 окт 2018 16:54

Red_Neck написа:
modor написа: ....
Ако искате ще спра да модерирам този подфорум.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ко да му се модерира, .... един шпалир май месец и кой откъде е :)

Чакай малко сега. Нали имаше директива да станем шампиони :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта