Защо българските медии мълчат?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

champoin
Мнения: 63
Регистриран на: 23 апр 2017 20:56

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот champoin » 03 окт 2017 10:26

И ОТНОВО ВЪПРОС: Тази тема е провокация! Допускат се обиди за ГГ, за Домусчиев-но за подунце-не? Има ли равнопоставеност?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10936
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот ivan56 » 03 окт 2017 10:54

Този кенеф, ако бяхме нормална държава трябваше да бъде съборен отдавна, а не всеки нов сезон да му се изграждат нови "екстри"
Три поредни години съм ходил, и всяка година имаше по нещо новичко, после от познати разбирах, че "екстрите" се увеличават :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот Stailio » 03 окт 2017 11:42

Ники.Габрово написа:
bilyaletdinov написа:С какво фенът на Хофенхайм е нещо повече от мен - редовия левскар. От редовия запалянко на Ботев, Дунав, Локомотив, пък дори и от припознавачите от Литекс?
Защо след като му е много хубав сектора за гости феновете на германците не бяха настанени в него? Това е положението. Агата прави каквото си иска в България и никой нищо не може да му каже. Ботев Пловдив домакинства на стадион, на който няма никакви условия за гостуващата агитка.
Иначе мен преди време на този стадион ме караха да си събувам кецовете, дали немците са ги накарали подобно нещо?

Феновете на Хофенхайм , за разлика от тези на Левски идват да гледат футбол , а не да чупят седалки , да разрушават всичко що виждат на стадиона . Освен това германците не крадат от магазините по пътя към стадиона . Какво толкова сте недоволни ? Този сектор е лукс за такива като вас ! Марш всички в клетката !


Пичага, германците са най-големите крадци в Европа.

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот pink_pig8 » 03 окт 2017 11:48

ако бяхме нормална държава тия наркомани щяха да са по затворите и комуните а не на стадиона!!!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10936
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот ivan56 » 03 окт 2017 12:08

pink_pig8 написа:ако бяхме нормална държава тия наркомани щяха да са по затворите и комуните а не на стадиона!!!


Даммм, и щяха да правят компания на Домуса, Джуджето от Микре, Венци Тумбака и тн 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот Torino FC 1906 » 03 окт 2017 12:11

k_oleto написа:
Какъв унисон бе ? За първи път стъпих на този стадион още при старата клетка. От тогава, съм си обещал там да не стъпвам (на стадиона) Вярвам, че повечето от феновете посетили това грозно подобие на трибуна мислят като мен.
Някой - горе, някой бе написал, че Разград са 30 000 зрители и било добре, че имало 6000 на трибуните. Още в следващият мач, публиката е била точно 610 човека
Така ще бъде......ще започнете да ходите само на дерби мачовете и евентуално, ако се класирате за ЕКТ.
Всички отбори, които са предоставяли билети и условия на тея грандове, дето плюваш са били добре. В Търново сме били над 3000 човека например.......
Но, темата е друга. Аз също смятам, че не съм по-ковти човек от един германец например.
п.с
защо на БГ мач (Етър - ЦСКА) имаше повече хора от мач в ЛЕ ?
Благодаря за отговора !


Ех , тези оранжеви нагаждачи , все гледат в чуждото канче .
Вижте в София където сте и гости колко идвате 1 000 - 1 500 ловчанлии , добре ли е ?

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот pampi » 03 окт 2017 12:59

champoin написа:И ОТНОВО ВЪПРОС: Тази тема е провокация! Допускат се обиди за ГГ, за Домусчиев-но за подунце-не? Има ли равнопоставеност?



Полша, на стадиона на… Znicz Pruszkow - 2009


Изображение


Изображение



Изображение


:lol: :lol: :lol:
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15297
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот miro_rz » 03 окт 2017 13:42

pampi написа:
champoin написа:И ОТНОВО ВЪПРОС: Тази тема е провокация! Допускат се обиди за ГГ, за Домусчиев-но за подунце-не? Има ли равнопоставеност?



Полша, на стадиона на… Znicz Pruszkow - 2009


Изображение


Изображение



Изображение


:lol: :lol: :lol:

:mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
1Neutralen
Мнения: 1825
Регистриран на: 08 апр 2010 20:34
Местоположение: САЩ
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот 1Neutralen » 03 окт 2017 14:32

miro_rz написа:
pampi написа:
champoin написа:И ОТНОВО ВЪПРОС: Тази тема е провокация! Допускат се обиди за ГГ, за Домусчиев-но за подунце-не? Има ли равнопоставеност?



Полша, на стадиона на… Znicz Pruszkow - 2009


Изображение


Изображение



Изображение


:lol: :lol: :lol:

:mrgreen:


Много готина клетка. Ей така ги искам. :mrgreen:

Потребителски аватар
fcw
Мнения: 83
Регистриран на: 09 авг 2008 20:56
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот fcw » 03 окт 2017 14:47

Прекрасно написано! Браво! Само една поправка.
champoin написа:Трябва да се замислят най-вече Левски и ЦСКА, които разСмиват успешно СЪС статута си на грандове
Последна промяна от fcw на 03 окт 2017 14:59, променено общо 2 пъти.
Praemonitus – praemunitus (от латински: „Предупреденият е въоръжен”)
Иванков за първата тренировка в Бурса: 15 000 турци скандираха името ми, почувствах се като на "Герена".


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта