Предстоящо участие на Лудогорец в ЕКТ - 2016/17

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

a4o_ba4o
Мнения: 28
Регистриран на: 17 сеп 2014 15:45
Контакти:

Re: Предстоящо участие на Лудогорец в ЕКТ - 2016/17

Мнениеот a4o_ba4o » 02 май 2016 22:52

Явно на доста хора трябва да се обяснява простичко, защото не могат да четат между редовете /или не искат/. Откакто Луноходец стават шампиони, футбола в България запада. Няма истински мачове, само тото и наредби. Няма стимул за игра и израстване на български футболисти. Изгуби се цяло поколение български таланти покрай измислени чернилки, които за жалост направихме и българи. ПФУ. А на последната графика на k20dan4o се вижда че трите отбора са по-високо в ранглиста което означава че са донесли повече точки за България от един .

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12806
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Предстоящо участие на Лудогорец в ЕКТ - 2016/17

Мнениеот BRF » 02 май 2016 23:21

1Neutralen написа:
BRF написа:
Кашчей написа:
futbolqga написа:Интересно ми е защо ли не ви прави впечатление, как срива в коефициента на България, съответства на появата на Лудогорец.


Ще ни осведомиш ли колко точки донесоха "евробойците" "Левски" и ЦСКА за България в последните 4 години в ЕКТ и колко донесе "Лудогорец"?!

Виж кривата на националния коефициент,за това става въпрос!


Ако го нямаше Лудогорец, този срив щеше да бъде още по-голям. Май си доста скаран с математиката. Боже колко прости хора има...

Какво и е на математиката бе тъпан?Как ще докажеш това,което си написал?Виж графиката и пак обиждай(надявам се модераторите да не те накажат,защото не можеш да ме обидиш)!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Предстоящо участие на Лудогорец в ЕКТ - 2016/17

Мнениеот PFC Litex » 02 май 2016 23:23

Кашчей написа:
futbolqga написа:Интересно ми е защо ли не ви прави впечатление, как срива в коефициента на България, съответства на появата на Лудогорец.


Ще ни осведомиш ли колко точки донесоха "евробойците" "Левски" и ЦСКА за България в последните 4 години в ЕКТ и колко донесе "Лудогорец"?!

Какво е това желание в теб да се заяждаш с всеки за всичко не зная.
Коефициента е преходна стойност, така че Лудогорец сега е донесъл такъв, но утре може да го носи друг отбор.
След още 2-3 сезона без групова фаза и нали знаеш, че въпросът ти отива на кино от шест до пет.
Изображение

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Предстоящо участие на Лудогорец в ЕКТ - 2016/17

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 02 май 2016 23:29

PFC Litex написа:Коефициента е преходна стойност, така че Лудогорец сега е донесъл такъв, но утре може да го носи друг отбор.
След още 2-3 сезона без групова фаза и нали знаеш, че въпросът ти отива на кино от шест до пет.

To ясно, че колелото се върти и някой ден не Лудогорец, а друг ще трупа основния коефициент.
Работата е там, че дали ще е Лудогорец, дали Левски, ЦСКА или Литекс все едно - един отбор не може сам да уравновеси слабото представяне на останалите в ЕКТ. Дори временно да успее.. няма да може да повтаря успехите си нон-стоп и при издънка няма кой да покрие изтърваните от него точки. Както стана примерно миналата година, когато Лудогорец отпадна от Милсами. Берое взе някакви точки и дотам.

Нещата криво-ляво ще се закрепят ако поне 2 отбора докарват редовно класиране в групите на ЛЕ. Да речем шампиона (в групите на ШЛ по-трудно се влиза) и някой от участниците в турнира.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: Предстоящо участие на Лудогорец в ЕКТ - 2016/17

Мнениеот anons » 03 май 2016 12:11

Групите та Лига европа е реално постижимо. Само Звезда и Астра са опасни в 3 кръг ...Другите са по слаби....Астана и Карабах също трябва да се внимава с тях ...
Ако стигнат до плейоф ...Олимпиакос изглежда непреодолим....другите са преодолими..

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: Предстоящо участие на Лудогорец в ЕКТ - 2016/17

Мнениеот anons » 03 май 2016 12:42

Реално зорът ще е в 3 кръг .....Плейофа изглежда по лесен с Пилзен , Апоел и Залцбург ...че и Селтик .....
Всичко зависи от Лудогорец ...да си намерят играта ...че тук с тия слаби отбори в БГ играят отпуснато.....
Добре че преди европа има конторли...а там се хвърлят и ще забравят малко родната картинка......
От друга страна Мисиджан се върна и тотално промени играта....внесе много острота и бързина ....се видя....
С Вандерсон по крилото просто не става......бави я и мотае много.....

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12806
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Предстоящо участие на Лудогорец в ЕКТ - 2016/17

Мнениеот BRF » 03 май 2016 12:42

Betchualeng Arnaikem написа:Е пропускаш факта, че трупайки собствен коефициент с точки в ЕКТ Лудогорец ще не ще влияе и на националния такъв. Няма как да вземат примерно 3 победи и три хикса и да получат точки само за себе си.

Просто трябва и останалите отбори да преодолеят по някой, поне 1 от тия тимове да продължи малко по напред и така. С добро представяне само на 1 отбор няма да я бъде.

Не бе,щото ти беше много надъхан да обясняваш някакви работи и да търсиш обяснения различно от алабала ли ги беше нарекъл!Аз просто бях посочил един факт,че откакто Лудогорец участва в ЕКТ,България върви надолу!Сега посочвам още един-отборът от Разград играе за собствения си коефициент,както и всеки един от другите участници,затова не е нужно да ги приемаме за национална кауза и да обясняваме как дърпали клубния ни футбол напред!
Нещо против моите констатации?

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Предстоящо участие на Лудогорец в ЕКТ - 2016/17

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 03 май 2016 12:46

BRF написа:
Betchualeng Arnaikem написа:Е пропускаш факта, че трупайки собствен коефициент с точки в ЕКТ Лудогорец ще не ще влияе и на националния такъв. Няма как да вземат примерно 3 победи и три хикса и да получат точки само за себе си.

Просто трябва и останалите отбори да преодолеят по някой, поне 1 от тия тимове да продължи малко по напред и така. С добро представяне само на 1 отбор няма да я бъде.

Не бе,щото ти беше много надъхан да обясняваш някакви работи и да търсиш обяснения различно от алабала ли ги беше нарекъл!Аз просто бях посочил един факт,че откакто Лудогорец участва в ЕКТ,България върви надолу!Сега посочвам още един-отборът от Разград играе за собствения си коефициент,както и всеки един от другите участници,затова не е нужно да ги приемаме за национална кауза и да обясняваме как дърпали клубния ни футбол напред!
Нещо против моите констатации?

Така и не ми каза каква е вината на Лудогорец, че другите не трупат точки? Така де, за себе си, а покрай това и за България.

Колкото до "националната кауза".. за нея се обърни към Петричев ли, Домусчиев ли (забравих кой го съчини това).
Колкото до "дърпането" на футбола.. трупат некви точки, толкоз. И не отричам, че докато го правят си оправят коефициента и финансите.

Като гледам така ти си надъхания да ги обвиниш, че другите не могат да минат през 1 противник в ЕКТ. Без да можеш да обясниш каква е ролята на Лудогорец в ранното отпадане на другите.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12806
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Предстоящо участие на Лудогорец в ЕКТ - 2016/17

Мнениеот BRF » 03 май 2016 12:57

Betchualeng Arnaikem написа:Така и не ми каза каква е вината на Лудогорец, че другите не трупат точки? Така де, за себе си, а покрай това и за България.

Колкото до "националната кауза".. за нея се обърни към Петричев ли, Домусчиев ли (забравих кой го съчини това).
Колкото до "дърпането" на футбола.. трупат некви точки, толкоз. И не отричам, че докато го правят си оправят коефициента и финансите.

Като гледам така ти си надъхания да ги обвиниш, че другите не могат да минат през 1 противник в ЕКТ. Без да можеш да обясниш каква е ролята на Лудогорец в ранното отпадане на другите.

Ама в кой момент съм казал,че вината е тяхна?
Колкото за другите неща като нац каузи и прочие,просто много пъти съм си казвал мнението и сега цифрите доказват думите ми!

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: Предстоящо участие на Лудогорец в ЕКТ - 2016/17

Мнениеот anons » 03 май 2016 12:58

Всички заем какви са фактите .....но ЗАЩО ЛУДОГОРЕЦ е проблема.....и защо свързате кривата на долу с тях ...това е случайно......
ЦСКА и ЛЕВСКИ в последните 5 години не си знаят собственика ...от там няма пари....няма селекция .....няма европа....КАКВО ОЧАКВАТЕ.......???????
Има точки само на КАРТИ ...Покер ...ит.н.
Нали се сещате когато в едни години 3-4 отбора бяха силни и играеха добре....тогава имаше и ШЛ на Левски имаше и още 2-3 в ЛЕ в групите....и ЕТО ви точки......
Проблема на България се нарича България......Никой не иска да дава пари за футбол !!! До това доведе поведението на ДЪРЖАВАТА И така наречените СОБСТВЕНИЦИ на ЦСКА и ЛЕВСКИ ....


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта