II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб - "Лудогорец" - 1:1 / 3:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

onogur
Мнения: 56
Регистриран на: 19 ное 2008 19:21
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот onogur » 26 юли 2012 00:47

за феновете на ЦСКА..
Dimitar Berbatov
Лудогорец: Mомчета, дръжте си главите високо изправени, играхте отлично, няма от какво да се срамуватe..Човека със свирката обаче има от какво да се срамува, и то много, много..Такова нещо не бях виждал..Това е срамота, и трябва да се вземат мерки. Не може да се подиграват така с българския футбол, и труда на момчетата..

...е неможете като него и това е...

Потребителски аватар
dragoni
Мнения: 232
Регистриран на: 16 юни 2012 03:31
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот dragoni » 26 юли 2012 00:48

СЕГА Й.Минев да се извини на съселяните си

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот Santiago Munezz » 26 юли 2012 00:48

onogur написа:за феновете на ЦСКА..
Dimitar Berbatov
Лудогорец: Mомчета, дръжте си главите високо изправени, играхте отлично, няма от какво да се срамуватe..Човека със свирката обаче има от какво да се срамува, и то много, много..Такова нещо не бях виждал..Това е срамота, и трябва да се вземат мерки. Не може да се подиграват така с българския футбол, и труда на момчетата..

...е неможете като него и това е...

Браво на Бербо за думите,наистина е голям!
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
SaNdOoO
Мнения: 145
Регистриран на: 07 юли 2012 11:01
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот SaNdOoO » 26 юли 2012 00:48

НЕЗАБАВЕН БОИКОТ КЪМ УЕФА ДА СТОПИРАМЕ УЧАСТИЕТО НА НАЦИОНАЛНИЯ И КЛУБНИТЕ ОТБОРИ НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ЗАНИМАВАМЕ С ТЕЗИ МАФИОТИ :evil: :evil: :evil:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот Red Warrior » 26 юли 2012 00:49

onogur написа:
Red Warrior написа:Значи, първо да кажа, че нито се радвам, че Лудогорец отпаднаха нито ми е мъчно - безразлично ми е. Едно да е ясно - ако същите футболисти, които тази вечер играха със зелени фланелки играеха с червени, Динамо щеше да бъде не само отстранен, но и размазан! Не може манталитета да ти е на отборче, което цял живот е кретало между "В" и "Б" група и да искаш да направиш нещо. Но като нашите олигарси искат да си създават свои феодални клубчета - така ще бъде.

Вие пък с вашето червено манталитетче, скоро и 15 точки аванс ще изгубите....ама то нали имате манталитет--червен :)

Не бъркай манталитета с управлението на клуба, което за утрешният мач ни е оставило само с 3 резерви! Манталитета беше това с абсолютно некадърен отбор ЦСКА да е на 1 гол от титлата. И пак в последните минути Мораеш удряше греди. Тези Лудогорец в последните минути са големи "идиоти" наистина.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

hrclspr12
Мнения: 1647
Регистриран на: 30 окт 2010 21:20
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот hrclspr12 » 26 юли 2012 00:49

dragoni написа:СЕГА Й.Минев да се извини на съселяните си

Защо се сърдите на "Лудогорец", че ви изпревариха? Поне да ни бяхте били, а паднахте, при това заслужено.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13871
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот Pichichi » 26 юли 2012 00:49

Мисля че едва ли друг БГ отбор ще има късмета да срещне толкова слаб Динамо З !!!
Това е отбор с приличен коефициент и наистина в сегашната форма на този отбор това е мечтан противник за
последните етапи преди групитя на ШЛ !! Аз дори си мисля че сега Шериф ще се възползват у ще ударят Динамо З.
Динамо не показаха нищо в тези 2 мача и бяха по-слабия отбор, пълна дезорганизация в играта им, никакви халфове
и слаба защита !!!
Лудогореж не ги отстраниха само заради решението на Ив. Петев на вратата им да застане Голубович, просто 2 мача
и нито една добра намеса в решителен момент (айде имаше едно спасяване когато за малко не си вкараха автогол).
4-ри гола за Динамо в които вратаря на наще имаше нескопосани прояви това е !!!

A/N/C
Мнения: 524
Регистриран на: 29 май 2011 19:06
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот A/N/C » 26 юли 2012 00:49

Жалко ,че повечето хора немогат да отдадат заслуженото на Лудогорец.
Дали са били ''заслужен'' шампион или не история ....

За първо участие за тях си е чудесно представяне .
Вместо да ги подкрепим ние ги хулим защо ползвали селските номера .

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот drvasko98 » 26 юли 2012 00:49

Само да кажа, между другото, че ЦСКА уреди по-ключови мачове (Локо Пловдив и Литекс) отколкото Лудогорец и заслужено не е шампион.
Да кажа още, че смятам, че и с 11 на терена Лудогорец пак щеше да загуби мача по същия начин. Да кажа пак, че Лудогорец има нужда от вратар и от време, коеот не съм убеден, че ще има.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот Tommi » 26 юли 2012 00:49

onogur написа:за феновете на ЦСКА..
Dimitar Berbatov
Лудогорец: Mомчета, дръжте си главите високо изправени, играхте отлично, няма от какво да се срамуватe..Човека със свирката обаче има от какво да се срамува, и то много, много..Такова нещо не бях виждал..Това е срамота, и трябва да се вземат мерки. Не може да се подиграват така с българския футбол, и труда на момчетата..

...е неможете като него и това е...

Ето това е! Бях се притеснил, че тази реплика няма да я чуя тази вечер. :lol: :lol:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта