Лондон 2012- Закриване

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот Без име » 12 авг 2012 19:09

На мен миналата олимпиада ми хареса повече. Там чухме българския химн.
Но като цяло в Пекин ми беше по-интересно, дори и да изключим българските участия в двете олимпиади.
С нетърпение очаквам Рио де Жанейро.
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот shotgun blues » 12 авг 2012 19:18

На мен ми хареса всичко което гледах от ОЛИМПИАДАТА,за българското участие няма смисъл да се говори
ЕВРО 2012 и Олимпиада -страхотно спортно лято се получи
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот Federer91 » 12 авг 2012 19:18

Много по-хубави Игри станаха отколкото през 2008. Очаквам и церемонията по закриването да е доста интересна. Малко са нещата, които не ми харесаха и за съжаление нашето представяне беше едно от тях. Знаем си действителността и няма смисъл от излишни приказки. Загубата на Федерер на финала на тенис турнира беше доста неприятна, но все пак този път взе медал,за разлика от 2008. Едно от нещата, пък което ми хареса беше победата на Щатите в класирането по медали и по-този начин разобличиха Китайските ментета, за които се доказа,че без домакинско подпиране и допинг чадър нямат шанс да спечелят таблицата по медали. Очаквам и след 4 години да паднат и по-надолу.

Потребителски аватар
Levskar_90
Мнения: 4214
Регистриран на: 05 авг 2009 10:40
Местоположение: Варна

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот Levskar_90 » 12 авг 2012 19:23

Най голямото разочарование бяха борчетата на Гришко, иначе общо взето повечето ни олимпийци си бяха туристи.
ЛЕВСКИ - ОТБОРА НА НАРОДА

Потребителски аватар
Lubaka1892
Мнения: 1194
Регистриран на: 10 юли 2008 15:58
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот Lubaka1892 » 12 авг 2012 19:29

Жалко,че свърши олимпиадата,но какво да се прави,всяко нещо си има край.
Мен лично най-много ме натъжи най-големия ни успех в Лондон-среброто на Станка Златева.Може би защото за нея имах най-големи очаквания.От другите не съм очаквал нищо особено,участието им мина ей така между другото.
"Liverpool was made for me and I was made for Liverpool"
Bill Shankly
[wrapimg=]http://img.skysports.com/10/08/496x259/ShanklyGatesAnfield_2483679.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот doktora25 » 12 авг 2012 19:29

Като цяло останах с хубави впечатления от олимпиадата, най-вече защото много повече неща от нея гледах в сравнение с предишните. Откриването ми хареса, доста рекорди се подобриха, видя се че българският волейбол има бъдеще, но като цяло от нашето представяне съм разочарован. Най-вече че в традиционно силните ни спортове изоставаме от конкурентите. Друго което не ми хареса: разпределението на дисциплините в отделните спортове. Да, аз се възхищавам на качествата на Фелпс и Болт, признавам че те са най-бързите хора на планетата във водата и на сушата, но особено за Фелпс това че го обявяват за най-добрия олимпиец на всички времена не считам че е обективно. Не може в спортове като плуването и атлетиката да има поне 10-тина дисциплини, които потенциално могат да донесат медали на най-бързите, а в почти всички останали всеки спортист може да донесе максимум 1-2 медала. Ако някой в тези останалите спортове спечели 3 олимпийски титли по-малко велик ли е от Фелпс, за мен не?
Дано закриването също ни остави приятни впечатления. :)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот grasiani » 12 авг 2012 19:45

Който харесва спорта като цяло олимпийските игри са като мехлем за душата,на какъв друг форум ще видиш най големите спортисти в света в различни спортове в такъв кратък интервал от време и толкова много състезания.Може би от най големите звезди липсваха само футболните,но пълно щастие няма,е малко преди това имаше европейско така че не е голяма загуба.Не съм разочарован,напротив насладих се на спорт от високо ниво .Жалко че човек няма физическата възможност да проследи почти всички спортове.Като цяло една от най добрите олимпиади които съм гледал.

На линия
Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3186
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот sirius123 » 12 авг 2012 19:55

На всяка Олимпиада включват всевъзможни спортове , някои за които даже не съм чувал и виждал. Сега да вкарат и голфа и да стане манджа с грозде.

Потребителски аватар
mrw8
Мнения: 522
Регистриран на: 23 мар 2009 10:14
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот mrw8 » 12 авг 2012 20:02

Почти не съм гледал Олимпиадата, тя за мен е един апотеоз на химията. Мисля, че спорта трябва да възпитава други добродетели като джентълменство, дисциплина, да има едно съревнование. А не това което е сега: няколко богати и големи държави си го мерят и съответно спортисти, за които честността е някъде там назад, а напред са заветните медали и дай да взимаме допинг, да мамим, да лъжем, уважение към труда на противника никакво...Ти имаш пари, имаш чадър и съвсем спокойно идваш зомбиран и ограбваш труда му. След това се качваш на стълбичката и се перчиш наляво и надясно, докато противника ти плаче, заради ограбения му труд и годините лишения. И вече от много години така... Всички взимат и хората се примиряват с това...
А за олимпийския дух какво остава да кажем, за него или добро или нищо...
България !!!!

Потребителски аватар
arekusanderu
Мнения: 886
Регистриран на: 30 авг 2009 18:47
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот arekusanderu » 12 авг 2012 20:04

sandi74 написа:Отлична Олимпиада,но не и за нас.


Точно и ясно..
FORZA CESENA !!!


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта