Лондон 2012- Закриване

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот Teo » 12 авг 2012 20:29

Най-прекрасното беше представянето на моя идол Майкъл Фелпс и най-тъжното, отпадането на Станка Златева ;)

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот daniel875 » 12 авг 2012 20:34

Teo написа:Най-прекрасното беше представянето на моя идол Майкъл Фелпс и най-тъжното, отпадането на Станка Златева ;)

На този идол трябва да му отнемат всички медали заради употреба на забранени стимуланти. Така спортът се изражда.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот daniel875 » 12 авг 2012 20:37

Federer91 написа:Много по-хубави Игри станаха отколкото през 2008. Очаквам и церемонията по закриването да е доста интересна. Малко са нещата, които не ми харесаха и за съжаление нашето представяне беше едно от тях. Знаем си действителността и няма смисъл от излишни приказки. Загубата на Федерер на финала на тенис турнира беше доста неприятна, но все пак този път взе медал,за разлика от 2008. Едно от нещата, пък което ми хареса беше победата на Щатите в класирането по медали и по-този начин разобличиха Китайските ментета, за които се доказа,че без домакинско подпиране и допинг чадър нямат шанс да спечелят таблицата по медали. Очаквам и след 4 години да паднат и по-надолу.

САЩ фалшиво е на първо място. Те откраднаха спортисти от цял свят. Това не е справедливо съревнование. Русия има много повече възможности, но непрекъснато губи своите спортисти по една или друга причина. При пълен състав нямаше да изпуснат първото място. Карай!
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот Niksh0 » 12 авг 2012 20:44

daniel875 написа:
Federer91 написа:Много по-хубави Игри станаха отколкото през 2008. Очаквам и церемонията по закриването да е доста интересна. Малко са нещата, които не ми харесаха и за съжаление нашето представяне беше едно от тях. Знаем си действителността и няма смисъл от излишни приказки. Загубата на Федерер на финала на тенис турнира беше доста неприятна, но все пак този път взе медал,за разлика от 2008. Едно от нещата, пък което ми хареса беше победата на Щатите в класирането по медали и по-този начин разобличиха Китайските ментета, за които се доказа,че без домакинско подпиране и допинг чадър нямат шанс да спечелят таблицата по медали. Очаквам и след 4 години да паднат и по-надолу.

САЩ фалшиво е на първо място. Те откраднаха спортисти от цял свят. Това не е справедливо съревнование. Русия има много повече възможности, но непрекъснато губи своите спортисти по една или друга причина. При пълен състав нямаше да изпуснат първото място. Карай!

Хах, виждам, че си голям русофил, ама и твоите любимци да не мислиш, че са много чисти. И я ми обясни как руснаците са изгубили толкова спортисти, които могат да им спечелят 30 златни медала, че да са първи в тази класация.
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот POPCORN » 12 авг 2012 20:46

Mене ми хареса всичко.Аз съм фен на спорта и почти всички спортове харесвам.Беше определено много интересно и всички спортисти бяха дошли много нахъсани и се раздаваха като за последно!Това ми хареса много!Видяхме почти всички най-добри спортисти от всички спортове на едно място с изключение на футбола де.Жалко,че е на 4 години и е толкова кратко!Беше много добро!Нашите няма да ги коментирам, защото всичко сме казали вече.То няма и какво да се каже много!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот daniel875 » 12 авг 2012 20:47

Niksh0 написа:
daniel875 написа:
Federer91 написа:Много по-хубави Игри станаха отколкото през 2008. Очаквам и церемонията по закриването да е доста интересна. Малко са нещата, които не ми харесаха и за съжаление нашето представяне беше едно от тях. Знаем си действителността и няма смисъл от излишни приказки. Загубата на Федерер на финала на тенис турнира беше доста неприятна, но все пак този път взе медал,за разлика от 2008. Едно от нещата, пък което ми хареса беше победата на Щатите в класирането по медали и по-този начин разобличиха Китайските ментета, за които се доказа,че без домакинско подпиране и допинг чадър нямат шанс да спечелят таблицата по медали. Очаквам и след 4 години да паднат и по-надолу.

САЩ фалшиво е на първо място. Те откраднаха спортисти от цял свят. Това не е справедливо съревнование. Русия има много повече възможности, но непрекъснато губи своите спортисти по една или друга причина. При пълен състав нямаше да изпуснат първото място. Карай!

Хах, виждам, че си голям русофил, ама и твоите любимци да не мислиш, че са много чисти. И я ми обясни как руснаците са изгубили толкова спортисти, които могат да им спечелят 30 златни медала, че да са първи в тази класация.

Русия поне не краде от другите, а от автономните републики най - много. Със сигурност руските спортисти са по - силни от тези на САЩ, защото и живеят в по - трудни условия. Манекените от Америка няма как да спечелят ако не се назобят. И без СССР Русия можеше да направи много на тази олимпиада, но се случи така, че обра сребърните и особено бронзовите медали.
Махни тъмнокожите американци и тогава ще видиш как драстично падат златните медали!
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот rebel » 12 авг 2012 20:50

Една страхотна олимпиада. Както винаги Британците доказаха че знаят как се правят нещата. Още по-добре че ГМО-тата, зомбитата, мутнатите от Русия не са в тройката по медали :)

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот rebel » 12 авг 2012 20:51

Niksh0 написа:
daniel875 написа:
Federer91 написа:Много по-хубави Игри станаха отколкото през 2008. Очаквам и церемонията по закриването да е доста интересна. Малко са нещата, които не ми харесаха и за съжаление нашето представяне беше едно от тях. Знаем си действителността и няма смисъл от излишни приказки. Загубата на Федерер на финала на тенис турнира беше доста неприятна, но все пак този път взе медал,за разлика от 2008. Едно от нещата, пък което ми хареса беше победата на Щатите в класирането по медали и по-този начин разобличиха Китайските ментета, за които се доказа,че без домакинско подпиране и допинг чадър нямат шанс да спечелят таблицата по медали. Очаквам и след 4 години да паднат и по-надолу.

САЩ фалшиво е на първо място. Те откраднаха спортисти от цял свят. Това не е справедливо съревнование. Русия има много повече възможности, но непрекъснато губи своите спортисти по една или друга причина. При пълен състав нямаше да изпуснат първото място. Карай!

Хах, виждам, че си голям русофил, ама и твоите любимци да не мислиш, че са много чисти. И я ми обясни как руснаците са изгубили толкова спортисти, които могат да им спечелят 30 златни медала, че да са първи в тази класация.

отговор за руснаците: щото са свикнали само с кпсс да побеждават

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот Teo » 12 авг 2012 20:54

daniel875 написа:
Teo написа:Най-прекрасното беше представянето на моя идол Майкъл Фелпс и най-тъжното, отпадането на Станка Златева ;)

На този идол трябва да му отнемат всички медали заради употреба на забранени стимуланти. Така спортът се изражда.


Фелпс го прави с финес и талант и много, много тренировки ;).

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Лондон 2012- Закриване

Мнениеот acmilan » 12 авг 2012 21:01

Изгледах огромна част от състезанията, предавани по телевизията, следях други в интернет, опитах се максимално да бъда част от най - големия спортен форум. През четирите години между Игрите не гледам 90 % от спортовете, така че винаги гледам да обхвана максимално всичко през двете олимпийски седмици. За съжаление, ще запомня Лондон с ужасното българско представяне. Ясно е, че медии и власт ще ни го представят като достойно, но то е пълен провал и това го знаем всички. Радвам се, че бях свидетел на поредните уникални изяви на Майкъл Фелпс и Юсеин Болт. Въпреки подхвърлянията на всички преподаватели по химия, които забравиха за прекрасните времена на ГДР най - вече и СССР, американецът и ямаецът написаха за пореден път история. Едва ли някога ще се родят други като тях. Със смесени чувства съм в момента като цяло. Едновременно ми е тъжно, че Игрите свършиха, от друга страна си отдъхвам, че българският кошмар най - накрая приключва...
Последна промяна от acmilan на 12 авг 2012 21:44, променено общо 1 път.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта