България-Италия, мач за бронза

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот ros » 12 авг 2012 13:56

POPCORN написа:
Beck's написа:Хора стига бе , стига сме се задоволявали с трохите на останлите. Тошко Алексиев е пълна скръб , Соколов от два мача губи всяка спасена топка от Салпаров, Скримов този път сервиза му изневери, един приятел ми каза преди малко, " ти какво очакваш, като и в давата лагера си говорят на "майчин" език " !
Стига с това там ни е местото , доволни сме, браво на момчетата и тн. Ето за това Станка, като каза "нищо не става от мене" и ми се издигна в очите, а тука си говориме БРАВОООО„ БРАВООО„ БРАВОООО......... ПИЛЕШКИ СЪРЦА, боли ме от тая загуба, ТОВА Е!

Коментатора е за мощно разпорване ..........

и аз съм на това мнение.хубаво ,че са стигнали до полуфиналите, ама след като сме стигнали там, защо аз всеки път трявба да се задоволявам с 4 място?И на Световната лига и на Олимпиадата?


Само да Ви питам... При една загуба на четвъртфинал - нещо което беше напълно реално, щеше ли да има такива "странни" реакции. Истината е, че момчетата прескочиха ръста си. Това е мнението на всички, които разбират от волейбол. Ясно е, че на всички ни се искаше медал, но още по-ясно е, че ако някой искрено го е ят за пропуснатия шанс, то това са момчетата. ТЕ ЩЕ СИ ВЗЕМАТ МЕДАЛА, може и да е догодина, може и по-късно, дай-боже да е в Рио, но ТЕ ЩЕ СИ ВЗЕМАТ МЕДАЛА.
Аз искам да им благодаря за всичките положителни емоции, които изживях ЗАРАДИ ТЯХ на тази Олимпиада.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот POPCORN » 12 авг 2012 13:58

ros написа:
POPCORN написа:
Beck's написа:Хора стига бе , стига сме се задоволявали с трохите на останлите. Тошко Алексиев е пълна скръб , Соколов от два мача губи всяка спасена топка от Салпаров, Скримов този път сервиза му изневери, един приятел ми каза преди малко, " ти какво очакваш, като и в давата лагера си говорят на "майчин" език " !
Стига с това там ни е местото , доволни сме, браво на момчетата и тн. Ето за това Станка, като каза "нищо не става от мене" и ми се издигна в очите, а тука си говориме БРАВОООО„ БРАВООО„ БРАВОООО......... ПИЛЕШКИ СЪРЦА, боли ме от тая загуба, ТОВА Е!

Коментатора е за мощно разпорване ..........

и аз съм на това мнение.хубаво ,че са стигнали до полуфиналите, ама след като сме стигнали там, защо аз всеки път трявба да се задоволявам с 4 място?И на Световната лига и на Олимпиадата?


Само да Ви питам... При една загуба на четвъртфинал - нещо което беше напълно реално, щеше ли да има такива "странни" реакции. Истината е, че момчетата прескочиха ръста си. Това е мнението на всички, които разбират от волейбол. Ясно е, че на всички ни се искаше медал, но още по-ясно е, че ако някой искрено го е ят за пропуснатия шанс, то това са момчетата. ТЕ ЩЕ СИ ВЗЕМАТ МЕДАЛА, може и да е догодина, може и по-късно, дай-боже да е в Рио, но ТЕ ЩЕ СИ ВЗЕМАТ МЕДАЛА.
Аз искам да им благодаря за всичките положителни емоции, които изживях ЗАРАДИ ТЯХ на тази Олимпиада.

кой ръст бе роска?Германия ли?Кога Германия са били световна сила във волейбола?Да биха Полша тогава може да са прескочили ръста..Но Германия ги биха всичк освен Сърбия!Дайте да си говорим истини.Германия и волйебол!Това с медала го слушам всяка година...вече ми е писнало и не вярвам.Прсто такава ни е психиката и манталитета!Колкото и да сме талантливи на последната крачка се наакваме!
Последна промяна от POPCORN на 12 авг 2012 14:01, променено общо 1 път.
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот gzagorov » 12 авг 2012 14:01

Без име написа:Единствено Станка Златева и Йордан Йовчев се извиниха за представянето си. Извиниха се, въпреки че те направиха много повече от другите...

Станка Златева не направила много повече от другите? Че тя взе единственото сребро за България, или бъркам?
Както и да е, за жалост не успяхме да прибавим хилядния си златен волейболен медал на олимпиада, за пръв път откакто света съществува не взимаме златото. Нищо, ще се задоволим с успехите на останалите ни колективни спортове и най-вече футбола. Обаче все си мисля, че животът продължава и не би било много зле да не съсипваме с критики младите ни момчета, които по общото на всички ни мнение имат спортен потенциал за успехи.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот POPCORN » 12 авг 2012 14:03

gzagorov написа:
Без име написа:Единствено Станка Златева и Йордан Йовчев се извиниха за представянето си. Извиниха се, въпреки че те направиха много повече от другите...

Станка Златева не направила много повече от другите? Че тя взе единственото сребро за България, или бъркам?
Както и да е, за жалост не успяхме да прибавим хилядния си златен волейболен медал на олимпиада, за пръв път откакто света съществува не взимаме златото. Нищо, ще се задоволим с успехите на останалите ни колективни спортове и най-вече футбола. Обаче все си мисля, че животът продължава и не би било много зле да не съсипваме с критики младите ни момчета, които по общото на всички ни мнение имат спортен потенциал за успехи.

пълни глупости говориш!Станка е номер 1!Ако бяха висчки като Станка, нямаше да имаме 2 медала ми 20 !Не направила кой знае какво?
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот Без име » 12 авг 2012 14:04

gzagorov написа:
Без име написа:Единствено Станка Златева и Йордан Йовчев се извиниха за представянето си. Извиниха се, въпреки че те направиха много повече от другите...

Станка Златева не направила много повече от другите? Че тя взе единственото сребро за България, или бъркам?
Както и да е, за жалост не успяхме да прибавим хилядния си златен волейболен медал на олимпиада, за пръв път откакто света съществува не взимаме златото. Нищо, ще се задоволим с успехите на останалите ни колективни спортове и най-вече футбола. Обаче все си мисля, че животът продължава и не би било много зле да не съсипваме с критики младите ни момчета, които по общото на всички ни мнение имат спортен потенциал за успехи.

Чети хубаво.
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот v.r.s. » 12 авг 2012 14:04

POPCORN написа:
Beck's написа:Хора стига бе , стига сме се задоволявали с трохите на останлите. Тошко Алексиев е пълна скръб , Соколов от два мача губи всяка спасена топка от Салпаров, Скримов този път сервиза му изневери, един приятел ми каза преди малко, " ти какво очакваш, като и в давата лагера си говорят на "майчин" език " !
Стига с това там ни е местото , доволни сме, браво на момчетата и тн. Ето за това Станка, като каза "нищо не става от мене" и ми се издигна в очите, а тука си говориме БРАВОООО„ БРАВООО„ БРАВОООО......... ПИЛЕШКИ СЪРЦА, боли ме от тая загуба, ТОВА Е!

Коментатора е за мощно разпорване ..........

и аз съм на това мнение.хубаво ,че са стигнали до полуфиналите, ама след като сме стигнали там, защо аз всеки път трявба да се задоволявам с 4 място?И на Световната лига и на Олимпиадата?


И какво трябва да направим, да ги оплюем и да им се каже, че не става нищо ат тях така ли? Къде са Полша, Сърбия и Аржентина на тази Олимпиада, средната възраст на Италия е около 30 години, а на нашият отбор около 23 и повечето от тях до преди месец въобще не са очаквали, че ще са титуляри в Националният отбор. Италия е отбор с опит и е граден с години, а нашият отбор в този си състав играе от няколко месеца. Колкото за Алексиев въобще не съм сагласен, че е бил слаб на този турнир, дори напротив беше един от най-стабилните в нашият отбор. Днес играта на Соколов и Скримов не вървеше, а сервиса италиянците беше изключителен и това е причината да загубим и въпреки, че се нервирах псувах и виках по време на мача съм доволен от представянето на отбора като цяло. Дано тези млади момчета израстнат и след 1-2 години отбора е неизменно сред медалистите на големите първенства.

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот Без име » 12 авг 2012 14:05

POPCORN написа:
gzagorov написа:
Без име написа:Единствено Станка Златева и Йордан Йовчев се извиниха за представянето си. Извиниха се, въпреки че те направиха много повече от другите...

Станка Златева не направила много повече от другите? Че тя взе единственото сребро за България, или бъркам?
Както и да е, за жалост не успяхме да прибавим хилядния си златен волейболен медал на олимпиада, за пръв път откакто света съществува не взимаме златото. Нищо, ще се задоволим с успехите на останалите ни колективни спортове и най-вече футбола. Обаче все си мисля, че животът продължава и не би било много зле да не съсипваме с критики младите ни момчета, които по общото на всички ни мнение имат спортен потенциал за успехи.

пълни глупости говориш!Станка е номер 1!Ако бяха висчки като Станка, нямаше да имаме 2 медала ми 20 !Не направила кой знае какво?

Ти също чети хубаво ! Да нямате проблем с очите ?
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот POPCORN » 12 авг 2012 14:08

v.r.s. написа:
POPCORN написа:
Beck's написа:Хора стига бе , стига сме се задоволявали с трохите на останлите. Тошко Алексиев е пълна скръб , Соколов от два мача губи всяка спасена топка от Салпаров, Скримов този път сервиза му изневери, един приятел ми каза преди малко, " ти какво очакваш, като и в давата лагера си говорят на "майчин" език " !
Стига с това там ни е местото , доволни сме, браво на момчетата и тн. Ето за това Станка, като каза "нищо не става от мене" и ми се издигна в очите, а тука си говориме БРАВОООО„ БРАВООО„ БРАВОООО......... ПИЛЕШКИ СЪРЦА, боли ме от тая загуба, ТОВА Е!

Коментатора е за мощно разпорване ..........

и аз съм на това мнение.хубаво ,че са стигнали до полуфиналите, ама след като сме стигнали там, защо аз всеки път трявба да се задоволявам с 4 място?И на Световната лига и на Олимпиадата?


И какво трябва да направим, да ги оплюем и да им се каже, че не става нищо ат тях така ли? Къде са Полша, Сърбия и Аржентина на тази Олимпиада, средната възраст на Италия е около 30 години, а на нашият отбор около 23 и повечето от тях до преди месец въобще не са очаквали, че ще са титуляри в Националният отбор. Италия е отбор с опит и е граден с години, а нашият отбор в този си състав играе от няколко месеца. Колкото за Алексиев въобще не съм сагласен, че е бил слаб на този турнир, дори напротив беше един от най-стабилните в нашият отбор. Днес играта на Соколов и Скримов не вървеше, а сервиса италиянците беше изключителен и това е причината да загубим и въпреки, че се нервирах псувах и виках по време на мача съм доволен от представянето на отбора като цяло. Дано тези млади момчета израстнат и след 1-2 години отбора е неизменно сред медалистите на големите първенства.

Абе кой ги плуе бе?Да си видял да кажа,нещо лошо за тях?Това незначи,че аз трявба да съм доволен от 4 място.Защото ние сме България не сме сингапур!Говоря за волейбол.!Винаги сме били в топ отборите на света.Дали са млади стари няма никакво значение.И Владо Николов е стар и опитен, ама Цецо беше по-добър от него на тая олимпиадата!Така че възраста не от голямо значение!От значение е психиката и манталитета!Не може втв третия гейм да водиш на два пъти с 4 точки и да ги изпуснеш и накрая да те бия италянците с 3-4 точки!Това е смехотворно!Затова говоря!Не може подред да бием 3-4 сервиза в мрежата!Това е конщунство никой друг отбор не го прави!Млади са да.Ама на мене ми писна как след 1-2 год ще направим гоялмите постижения.Защото всяка година си говорим и така и всяка година е едно и също и седим на едно ниво, да не кажа и по- надолу!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот gzagorov » 12 авг 2012 14:08

Извинявам се на POPCORN и на Без име за объркването. Очевидно "те" съм го прочел като "не". Иначе е ясно че и аз заставам зад успеха на Станка и на Данчо. Май множко ми идват нервите от глупостите на някои, които омаловажават всичко българско и родно. Трябва ми почивка, ама почивка от българската простотия не се вижда скоро :)
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот POPCORN » 12 авг 2012 14:12

спорта ни затъваааааа и ние вместо да предприемем нещо ние се задоволяваме ,че сме 4 място!На футбол ни биха като незнам какво.на олимпиадата ни размазаха всичките.да не говорим как 90% от нашите спортисти сами се биха ина борба и на тичане и тн...затъваме яко!вие се радвайте още на това 4 място!аз не се радвам, защот ознам какво можем.
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта