Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Ще вземем ли медал ?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот Pichichi » 03 авг 2012 23:26

От борбата поне 2 медала минимум , а може и доста повече, там са ни шансовете и за злато.
От бокса се надявам минимум на 1 медал и художествена гимнастика също трябва да вземем.

Потребителски аватар
nakamura
Мнения: 288
Регистриран на: 08 юли 2012 10:20
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот nakamura » 03 авг 2012 23:27

Ма тя наща ОлимпиАда сега почва бе
忍者

lq4kata
Мнения: 129
Регистриран на: 04 юли 2012 16:23
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот lq4kata » 03 авг 2012 23:27

Levskar_90 написа:
lq4kata написа:момчета не се отчайвайте ще са повече от 7 медала .Все пак не е почнала борбата


Кой ще вземе медал в борбата ? Може би само Станка, но не се знае дали ще издържи на напрежението, защото може да е единствената ни медалистка, а това е тежко бреме. Къде ги видя тия 7 медала, не знам.

не само от борбата но от борбата са 4-5 медала 97% съм сигурен

Потребителски аватар
nikikriviq
Мнения: 66
Регистриран на: 27 авг 2008 22:33
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал въобще ?

Мнениеот nikikriviq » 03 авг 2012 23:27

Не е само до парите. На децата не им се спортува. Ямайка (примерно) да не би да отделя повече средства за спорт?

[quote="POPCORN"][quote="Levskar_90"][quote="POPCORN"]И като не вземем медал какво?Това обезценява ли труда на хората където са отишли там да защитават България!Ние сме малка нация, не може да очакваме да взимаме по 20 златни медала.Да едно време сме били фактор, но едно време спорта е бил на почит по времето на комунизма,а сега на никой не му пука за спорта!Спорта запада с всяка измината година!ЗАтова може би няма да вземем медал.Аз лично мисля ,че ще вземем!Вместо да мрънкаме замедали , нека да подкрепим нашите спортисти пък каквото стане :)[/quote]

Примиера футболист вместо да спасява измислените ни футболни отборчета, да вземе да търси спонсори за олимпийците ни... С всяка година сме по - зле и по - зле.[/quote]
еми да търси.да се дават пари за тия спортове където винаги сме били фактор!Да се дават пари за борбата , за щангите, за художественат гимнастика , за волейбола...за какво дават пари за тоя български пуст футбол,като сме толкова далече от маймуните!Ние на футбол никога не сме били фактор!да почнат да дават пари и за баскетбола.Дори на баскетбол имаме повече успехи от футбола![/quote][quote="Levskar_90"][quote="POPCORN"][quote="Levskar_90"][quote="POPCORN"]И като не вземем медал какво?Това обезценява ли труда на хората където са отишли там да защитават България!Ние сме малка нация, не може да очакваме да взимаме по 20 златни медала.Да едно време сме били фактор, но едно време спорта е бил на почит по времето на комунизма,а сега на никой не му пука за спорта!Спорта запада с всяка измината година!ЗАтова може би няма да вземем медал.Аз лично мисля ,че ще вземем!Вместо да мрънкаме замедали , нека да подкрепим нашите спортисти пък каквото стане :)[/quote]

Примиера футболист вместо да спасява измислените ни футболни отборчета, да вземе да търси спонсори за олимпийците ни... С всяка година сме по - зле и по - зле.[/quote]
еми да търси.да се дават пари за тия спортове където винаги сме били фактор!Да се дават пари за борбата , за щангите, за художественат гимнастика , за волейбола...за какво дават пари за тоя български пуст футбол,като сме толкова далече от маймуните!Ние на футбол никога не сме били фактор!да почнат да дават пари и за баскетбола.Дори на баскетбол имаме повече успехи от футбола![/quote]

Съгласен съм, трябва да се влагат в тия спортове в които имаме потенциал, трябва и добра реклама, да им се прави. Някакви измислени футболистчета взимат по 20 000 евро, а наши спортисти печелят медали за други страни, защото държавата им е мащеха :evil:[/quote]

terrorist
Мнения: 690
Регистриран на: 31 яну 2012 19:07
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот terrorist » 03 авг 2012 23:28

аз мисла ще са 5, но само 1 златен ,2-3 от борбата, 1 от Тервел Пулев, 1 от ансамбала, от волейбола и Ивет мн трудно, кажете какво очаквате от Ваня Стамболова

Потребителски аватар
Краставичарят Ганчо
Мнения: 219
Регистриран на: 18 дек 2009 23:47
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот Краставичарят Ганчо » 03 авг 2012 23:32

Levskar_90 написа:
lq4kata написа:момчета не се отчайвайте ще са повече от 7 медала .Все пак не е почнала борбата


Кой ще вземе медал в борбата ? Може би само Станка, но не се знае дали ще издържи на напрежението, защото може да е единствената ни медалистка, а това е тежко бреме. Къде ги видя тия 7 медала, не знам.


Като не разбираш от борба и не познаваш борците ни, не говори празни приказки. Христо Маринов, Иво Ангелов, Елис Гури, Радослав Великов и Анатолий Гуйдя са сред фаворитите в категориите си. При късмет в жребия, добри шансове имат и останалите - Кирил Терзиев, Леонид Базан и Александър Костадинов.
На стар краставичар краставици не продавайте !

lq4kata
Мнения: 129
Регистриран на: 04 юли 2012 16:23
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот lq4kata » 03 авг 2012 23:32

terrorist написа:аз мисла ще са 5, но само 1 златен ,2-3 от борбата, 1 от Тервел Пулев, 1 от ансамбала, от волейбола и Ивет мн трудно, кажете какво очаквате от Ваня Стамболова

за съжаление мисля че след тази контузия ще е успех полуфинала

Потребителски аватар
Nikona
Мнения: 569
Регистриран на: 12 ное 2008 10:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот Nikona » 03 авг 2012 23:33

2-3 според мен ще е чудесно незнам какъв е тоя рев и хейт за нашите спортисти на фона на това, че пенсионерите взимат по 200лв. и циганите ни завземат пак е чудо, че имаме 60 човека на олимпиада. Само това, че виждам българския флаг ми е достатъчно и всеки класирал се в топ 10 на света си е направо герой.
Изображение

lq4kata
Мнения: 129
Регистриран на: 04 юли 2012 16:23
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот lq4kata » 03 авг 2012 23:35

Краставичарят Ганчо написа:
Levskar_90 написа:
lq4kata написа:момчета не се отчайвайте ще са повече от 7 медала .Все пак не е почнала борбата


Кой ще вземе медал в борбата ? Може би само Станка, но не се знае дали ще издържи на напрежението, защото може да е единствената ни медалистка, а това е тежко бреме. Къде ги видя тия 7 медала, не знам.


Като не разбираш от борба и не познаваш борците ни, не говори празни приказки. Христо Маринов, Иво Ангелов, Елис Гури, Радослав Великов и Анатолий Гуйдя са сред фаворитите в категориите си. При късмет в жребия, добри шансове имат и останалите - Кирил Терзиев, Леонид Базан и Александър Костадинов.

Аз мисля че Базан дори и той е с някакви шансове поне за медал

ascold
Мнения: 38
Регистриран на: 23 юни 2008 15:34
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот ascold » 03 авг 2012 23:36

каквато държавата такъв и спорта, т.е. ташак


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта