Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
I.A
Мнения: 691
Регистриран на: 05 дек 2011 11:52
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот I.A » 30 юли 2012 15:53

С поляците ще ни е трудно, много ми се иска да ги бием, но на този етап възможностите едва ли ще ни го позволят.Италия обаче за мене не е чак толкова страшна, там според мене имаме не лоши шансове за победа.В същото време не трябва да подценяваме и мача с Австралия.

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот iliyan » 30 юли 2012 16:01

На всеки от нас ни се иска да победим ! За съжаление Найден има още много да учи и това си пролича още с назначаването ! Едно да искаш , съвсем друго е да го можеш и за съжаление моженето не се отдава на Найден и явно много възпитан човек е Плачи за да му се меси в работата на Найден !
Дано Найден се усети и да остави нещата в ръцета на италианеца и да имаме поне малък шанс за победа !
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот luxorus » 30 юли 2012 16:16

За мен 2 те победи в тая група са абсолютно сигурни.Въпросът е,че трета победа(срещу Аржентина) би ни дала възможност за трето място в групата,което ще означава че на четвъртфинал пак може да се паднем с тях(Аржентина) или със Сърбия,която също е приемлив съперник и изведнъж ето ти ТОП4.Знаете какъв е жребия за Олимпийския волейболен турнир.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

MJ23
Мнения: 238
Регистриран на: 14 май 2012 15:34
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот MJ23 » 30 юли 2012 16:29

Колкото и да ми се иска да кажа нещо положително не мога! В момента смятам че най-големия проблем действително е треньора - просто не знае какво да прави г-н Найденов. Сигурен съм, че никой не се заблуждава за способностите на отбора след победата срещу Великобритания - просто това е много слаб отбор. Срещу Полша ще се види какво ни е нивото, и дано се изненадаме всички. Смятам, че отбора ни никак не е лош, но няма треньор който да научи момчетата на важните неща и това ще ни изяде главата. Ясно е, че няма да сме олимпийски шампиони но при един свестен треньор можехме да мечатем за четворката.
Изказването на Владо много ме подразни, но аз пък винаги съм го харесвал и считал за мъжкар и се надявам това да са тактически интервюта и момчетата да са наясно с това - все пак нали не си мислите че е правилно играчите да почнат да се бият в гърдите че ще смачкат Полша. Стискам палци и се надявам на успех с/у всеки един от съперниците ни!
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!!!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Udoji90 » 30 юли 2012 16:29

Както казах и в темата за вчерашния мач, успехът не означава нищо, защото най-вероятно всички други в групата ще бият домакините. Също така обаче и една загуба от Полша хич не би бил фатална, тъй като пък много вероятно всички други ще паднат от тях. Последните ни 3 мача са решаващи - аз мисля, че ще вземем поне 2 от тях.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
VelBujd
Мнения: 419
Регистриран на: 05 ное 2008 00:12
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот VelBujd » 30 юли 2012 16:30

някой може ли да обяссни какъв е регламента на турнира

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот rebelheartous » 30 юли 2012 16:36

Две групи. Първите 4 от всяка се класират на 1/4 -финалите. Така е и при мъжете, и при жените.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот ros » 30 юли 2012 16:44

VelBujd написа:някой може ли да обяссни какъв е регламента на турнира

освен обясненото по-горе първите играят срещу четвъртите, а между вторите и третите се тегли жребий кой срщу кого ще се падне. Така могат отбори от една група да играят отново вече на четвъртфинал
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Eminem » 30 юли 2012 17:14

Аржентина ще ни бие по-лошо и от Полша. Стилът им е много неудобен за нас.

slavi 5
Мнения: 104
Регистриран на: 09 юни 2010 00:08
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот slavi 5 » 30 юли 2012 17:23

Винаги ни е било по-лесно когато ни броят за аутсайдери. Обикновено като сме излизали фаворити в доста спортове сме губили. Въпрос на манталитет може би.

Между другото с Австралия ще е много труден мач, дано ги бием. 1/4 финал изглежда реална цел. Дано не сме 4-ти в групата защото с/у Бразилия или Русия сме почти обречени.

В Камило Плачи ми е надеждата.

В историята най-лошото ни класиране на Олимпиада e 7 място от Атланта 1996. Имаме и един финал, едно 4-то, две пети и две шести места.

С този отбор, треньор и федерация ако влезем в четворката ще е чудо.


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта