Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

blue_loudog
Мнения: 143
Регистриран на: 21 мар 2012 15:02
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот blue_loudog » 30 юли 2012 17:41

Според мен много станаха критичните изказвания на Владо Николов, а досега никога не съм го чувал да говори така. Може пък тоя път нашите да са загърбили гордостта и да го играят малко "умрели лисици"! За мен това не е проблем- в крайна сметка целта оправдава средствата и е крайно време и ние да се научим на "играта" извън терена, която много успешно използват всички други големи отбори!

Потребителски аватар
valdi
Мнения: 500
Регистриран на: 01 апр 2009 21:26
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот valdi » 30 юли 2012 18:00

В темата за мача Великобритания - България написах че реалното място на нашия отбор В МОМЕНТА - с този състав,с този треньор и при отсъствието на Матей е 5-8 място..Думите на Владо не трябва да ги взимате толкова насериозно - това е жълта монета подхвърлена от нашия капитан.Владо е мъжкар , човек с характер - сигурен съм че вътрешно има съвсем друга нагласа за мача срещу поляците.Но за жалост това което е казаб е точно така-нямаме особени шансове срещу този съперник.Победата над озитата е повече от ясна,аз се надявам да вземем точки и от другите 2 отбора - Аржентина и Италия и да се вклиним по напред от 4тото място - ДАЙ БОЖЕ!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Eminem » 30 юли 2012 18:05

blue_loudog написа:Може пък тоя път нашите да са загърбили гордостта и да го играят малко "умрели лисици"! За мен това не е проблем- в крайна сметка целта оправдава средствата и е крайно време и ние да се научим на "играта" извън терена, която много успешно използват всички други големи отбори!

Да бе, цял свят чете 7 дни спорт ! Ако целта на това изказване е да се правят на "умрели лисици", трябва такива изказвания да ги прави в световните агенции. Кой отбор ще разбере за това изказване в този вестник ? Анастази сигурно не спира да си го купува...

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот marmi52 » 30 юли 2012 19:46

ros написа:Владо Николов: Ако вземем гейм на Полша, ще е успех
http://www.sportal.bg/news.php?news=377951


8-)

Яснооо ... ! Значи сме свалили гащите още отсега. :(
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Sisi 1914 » 30 юли 2012 21:07

Дано да ги бием!
Прогнозата ми е:
3:2 за нас.

П.п
В тази ли тема ще обсъждаме представянето на бг националите?
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
zlostar
Мнения: 616
Регистриран на: 07 фев 2009 01:14
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот zlostar » 31 юли 2012 03:36

ros написа:
VelBujd написа:някой може ли да обяссни какъв е регламента на турнира

освен обясненото по-горе първите играят срещу четвъртите, а между вторите и третите се тегли жребий кой срщу кого ще се падне. Така могат отбори от една група да играят отново вече на четвъртфинал

Не се тегли нищо. 1А - 4Б, 2А - 3Б, 3А - 2Б и 4А - 1Б. В нашата група Полша ще са първи. Ние с Италия и Аржентина ще разпределим местата 2 - 4. От другата група Тунис са екскурзианти. Сърбия - Германия ще мача за 4то място и съперник на Полша. Т.е. на 1/4 финал ще сме срещу някой измежду Русия, САЩ, Бразилия.

Потребителски аватар
valdi
Мнения: 500
Регистриран на: 01 апр 2009 21:26
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот valdi » 31 юли 2012 09:31

zlostar написа:
ros написа:
VelBujd написа:някой може ли да обяссни какъв е регламента на турнира

освен обясненото по-горе първите играят срещу четвъртите, а между вторите и третите се тегли жребий кой срщу кого ще се падне. Така могат отбори от една група да играят отново вече на четвъртфинал

Не се тегли нищо. 1А - 4Б, 2А - 3Б, 3А - 2Б и 4А - 1Б. В нашата група Полша ще са първи. Ние с Италия и Аржентина ще разпределим местата 2 - 4. От другата група Тунис са екскурзианти. Сърбия - Германия ще мача за 4то място и съперник на Полша. Т.е. на 1/4 финал ще сме срещу някой измежду Русия, САЩ, Бразилия.

Напълно съм съгласен..от 3те отбора най-голям шанс имаме срещу Бразилия.Руснаците играят изключително силов волейбол,американците ми направи впечатление на световната лига в София,макар че загубиха категорично финала от Полша са много добре подготвен отбор а и организацията им е може би най-добрата(волейбола е колективен спорт)Срещу Бразилия,България има определено шанс да ги бие-и те правят подмяна на основни играчи а Мурило и Жиба колкото и добри да са понатрупаха вече години и остаряха.

Потребителски аватар
valdi
Мнения: 500
Регистриран на: 01 апр 2009 21:26
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот valdi » 31 юли 2012 09:33

днес освен нашия мач срещу поляците има един голям сблъсък в полунощ българско време - Бразилия ср Русия.Дано някоя от телевизиите го излъчи директно

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот THE G.A.M.E » 31 юли 2012 10:12

valdi написа:днес освен нашия мач срещу поляците има един голям сблъсък в полунощ българско време - Бразилия ср Русия.Дано някоя от телевизиите го излъчи директно

Мисля, че К1 ще ги дава ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот ros » 31 юли 2012 12:21

zlostar написа:
ros написа:
VelBujd написа:някой може ли да обяссни какъв е регламента на турнира

освен обясненото по-горе първите играят срещу четвъртите, а между вторите и третите се тегли жребий кой срщу кого ще се падне. Така могат отбори от една група да играят отново вече на четвъртфинал

Не се тегли нищо. 1А - 4Б, 2А - 3Б, 3А - 2Б и 4А - 1Б. В нашата група Полша ще са първи. Ние с Италия и Аржентина ще разпределим местата 2 - 4. От другата група Тунис са екскурзианти. Сърбия - Германия ще мача за 4то място и съперник на Полша. Т.е. на 1/4 финал ще сме срещу някой измежду Русия, САЩ, Бразилия.


http://www.focus-sport.net/?action=news ... 8764433114

Според официалния сайт на FIVB, публикуван вчера, първите 4 отбора в двете предварителни групи се класират за участие на 1/4-финалите. В два четвъртфинала се срещат първият от група “А” и четвъртият от група “В” и четвъртият от група “А” срещу първия от група “В”.
Класиралите се на 2-о и 3-о място в двете групи ще участват в жребий, който ще определи съперниците в останалите два четвъртфинала.
Схема на елиминациите:
От двете групи се класират по 4 отбора, завършили на първите четири места
1/4-финали
(1) Първи “А” – Четвърти “В”
(2) Четвърти “А” – Първи “В”
(3) и (4) Жребий за още два четвъртфинала между отборите, завършили на 2-о и 3-о място в двете групи
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта