България продаде бронзов медал за 400 000 евро!!

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wicked1913
Мнения: 858
Регистриран на: 05 мар 2010 16:14
Местоположение: Тича
Контакти:

Re: България продаде бронзов медал за 400 000 евро!!

Мнениеот wicked1913 » 01 авг 2012 12:12

daniel875 написа:Още ли има будали, които гледат олимпиадата? Тези в Лондон май имали "пещерна" организация? Поне така чувам. Не съм гледал, но все пак надавам ухо на някои неща и хората казват, че само грешки допускали. И това ми били джентълмени :)



Друго щеше да е в Северна Корея нали? ти си тотален глОпак :lol:

Да не са ви събрали всичките "модерни леви" в някаква зала и всеки идиот да спами различен форум със светла соц пропаганда :mrgreen:
фалшива коса - фалшив футбол!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: България продаде бронзов медал за 400 000 евро!!

Мнениеот 1982 » 01 авг 2012 15:39

pirinblg2 написа:Вече ми се гади от престъпната ни държава!!! От безотговорното управление на всичко в тази иначе красива наша родина!!! Преди минути Валентин Христов спечели бронзов медал за Азербейджан защото нашата скъпа федерация го е продала за 400 000 евро!!! 18 годишният ни талант който на следващата Олимпиада да е жив и здрав най-вероятно ще е и златен медалист!!! До кога ще търпим това??? До кога определени мърши ще съсипват и малкото останали хубави неща в нашата държава??? Имахме прекрасен волейболен национален отбор- НЯМА ГО!!!! Имахме страхотни щангисти--- вдигат за други държави??? До кога????? Сега България трябваше да празнува първи медал от Лондон 2012!!!!!!


Ама на златото от Арменчо Назарянчо се израдва, нали ??!
На кошовете на Ърл Роуланд за България и победите над Грузия и Белгия също, нали ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта