Програмата за втория ден включва:
Стрелба с лък:
-жени отборно, начало от 11:00 часа с 1/8 финали, финалът започва в 20:00.
Бадмингтон
-мачове от груповата фаза при мъжете и при жените (индивидуално, двойки и смесени двойки)
-Петя Неделчева играе в 20:30 часа срещу Алексия Зайцева от Беларус
Баскетбол
-мачове от груповата фаза, които започват в 11:00 часа
-САЩ играят с Франция от 16:30, а дербито на деня е Аржентина-Литва от 00:15 часа
Плажен волейбол
-мачове от предварителните кръгове за мъже и жени, най-ранните започват в 11:00 часа
Бокс
-мъже до 60 кг (започва в 15:30)
-мъже до 69 кг (започва в 17:00)
Слалом кану
-мъже единично кану, серии с начален час 15:30
-мъже каяк. серии с начален час 16:30
Колоездене
-общ старт за жени, започва в 14:00 часа
Скокове във вода
-жени синхронно, от 3 метров трамплин, финал от 17:00
Конен спорт
-индивидуално и отборно, квалификации, стартират в 12:00
Фехтовка
-сабя мъже, започва от 12:30 часа от 1/32 финали, битката за титлата е от 21:10 часа
Футбол
-мачове от турнира при мъжете, започващи в 14:00 с Египет-Нова Зеландия
-дербито на деня (силно казано) е Испания-Хондурас, от 21:45
Спортна гимнастика
-квалификации при жените индивидуално, 5 групи, първата от които стартира в 11:30
-Ралица Милева излиза с номер 458, след 22:00
Хандбал
-мачове от груповата фаза при мъжете, започващи в 11:30 с Исландия-Аржентина
-дербито на деня е Унгария-Дания, от 23:15
Хокей на трева
-мачове от женския турнир, започващи в 10:30 с Нова Зеландия-Австралия
-дербито на деня е Германия-САЩ, от 23:15
Джудо
-мъже до 66кг, стартират в 11:30 с 1/32 финалите
-Мартин Иванов излиза в 12:40 срещу Сегхий Лим от Казахстан
-финалният двубой е от 18:10
-жени до 52кг, стартират в 11:45 с 1/16 финалите
-финалният мач е от 18:00
Грeбане
-репешажи мъже, двойка скул от 11:30
-репешажи мъже, четворка от 11:40
-репешажи мъже, скул индивидуално от 11:50
-репешажи жени, скул индивидуално от 12:20
-серии жени, двойки скул от 12:40
-серии мъже, двойки скул от 13:10
-серии жени, осморки от 13:50
Ветроходство
[offtopic]честно казано не знам как се превеждат различните видове лодки, оставям ги на английски[/offtopic]
-Finn мъже, първо състезание от 14:00, второ състезание от 15:40
-Star мъже, първо състезание от 15:30, второ състезание от 17:10
-Elliot жени, групова фаза, започват в 17:30
Спортна стрелба
-10 метра пистолет за жени, квалификацията започва от 11:00
-Мария Гроздева участва в нея, с номер 1126
-финалът започва от 13:45
-стрелба по дискове (калпав превод, знам, но не се сещам за по-добър ) за жени
-квалификация от 11:00
-финал от 16:00
Плуване
-100 метра гръб жени, серии от 12:00, полуфинали от 22:50
-Екатерина Аврамова участва в третата серия
-200 метра свободен стил мъже, серии от 12:20, полуфинали от 21:35
-100 метра бруст жени, серии от 12:40, полуфинали от 21:50
-100 метра гръб мъже, серии от 13:00, полуфинали от 22:25
-400 метра свободен стил жени, серии от 13:20, финал от 22:20
-Нина Рангелова стартира във втората серия
-щафета 4х100 мъже, серии от 13:55, финал от 23:00
-100 метра бътерфлай жени, финал от 21:30
-100 метра бруст мъже, финал от 22:10
Тенис на маса
-жени индивидуално, вторият кръг започва в 11:00
-мъже индивидуално, вторият кръг започва в 13:00
Тенис на корт
-сингъл мъже, започват в 13:30
-Новак Джокович излиза в 16:00 срещу Фабио Фонини
-мачът на деня е Вавринка-Мъри, от 16:00
-сингъл жени, започват в 13:30
-мачът на деня е Гьоргес-Радванска от 14:00
-двойки жени, започват в 13:30
-сестри Уилямс играят срещу Симона Халеп и Сориана Кирстеа (Рум) от 19:30
-двойки мъже, започват в 17:30
-Джокович и Троицки срещу Бринстрьом и Линдстед (Шве) от 19:30
-Федерер и Вавринка срещу Нишикори и Соеда (Яп) от 19:30
Волейбол
-групова фаза мъже, започва в 11:30
-Великобритания-България от 11:30
-Русия-Германия (13:30), САЩ-Сърбия (18:45) и Италия-Полша (22:00) са другите дербита
Водна топка
-мъже, групова фаза, начало в 12:00
Вдигане на тежести
-мъже до 56кг, ГрупаБ от 12:00, ГрупаА от 21:00
-Валентин Христов ще вдига за Азербайджан в ГрупаА
-жени до 53кг, ГрупаБ от 14:30, Група А от 17:30
Часовете са в българско време, затова и някои събития са след полунощ.
Лондон 2012-Ден 2
Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist
Лондон 2012-Ден 2
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага
Re: Лондон 2012-Ден 2
Няколко корекции Програмата на плувкините е от 12.00 Някъде към 12:05 ще стискаме палци на момичето от моя аватар Екатерина Аврамова Към часа на Нина също трябва да се добавят 2ч Волейбола е от 11:30
Re: Лондон 2012-Ден 2
rhaegar написа:Часовете съм ги взимал от официалния сайт на игрите и не, не съм ги гледал в английско време.
http://www.london2012.com/
Ако е от този сайт , те там са си в английско време
http://london2012.gong.bg/article/id/28 ... ondon.html
Ето ти ги от Гонга
Последна промяна от moonlight на 29 юли 2012 00:39, променено общо 1 път.
Re: Лондон 2012-Ден 2
moonlight написа:rhaegar написа:Часовете съм ги взимал от официалния сайт на игрите и не, не съм ги гледал в английско време.
http://www.london2012.com/
Ако е от този сайт , те там са си в английско време
Може да се сменя, но не знам защо ми се е обърнало за някои спортове.
Оправено, рефрешнах страницата докато го пишех и се е върнало на английско време. Калпава работа.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага
- rebelheartous
- Мнения: 3490
- Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
- Местоположение: София
- Контакти:
Re: Лондон 2012-Ден 2
moonlight написа:Някъде към 12:05 ще стискаме палци на момичето от моя аватар Екатерина Аврамова
Какви са й шансовете за нещо?
Re: Лондон 2012-Ден 2
rebelheartous написа:moonlight написа:Някъде към 12:05 ще стискаме палци на момичето от моя аватар Екатерина Аврамова
Какви са й шансовете за нещо?
Има някакви . Миналата година стигна полуфинала на световното . Ако успее да си доближи резултата 1.01:10 може да се пребори за полуфинал и утре...Ако успее да стигне до финала даже ще получи право да учи в Оксфорд криминалистика или спортно право... Иначе тя е много горда българка, макар че тренира в Лондон от 3-4 години май... Даже вчера по БНТ видях, че маникюра и беше в бяло, зелено и червено
Re: Лондон 2012-Ден 2
moonlight написа:rebelheartous написа:moonlight написа:Някъде към 12:05 ще стискаме палци на момичето от моя аватар Екатерина Аврамова
Какви са й шансовете за нещо?
Има някакви . Миналата година стигна полуфинала на световното . Ако успее да си доближи резултата 1.01:10 може да се пребори за полуфинал и утре...Ако успее утре да стигне до финала даже ще получи право да учи в Оксфорд криминалистика или спортно право... Иначе тя е много горда българка, макар че тренира в Лондон от 3-4 години май... Даже вчера по БНТ видях, че маникюра и беше в бяло, зелено и червено
Да и го пожелаем тогава, а тя иначе на колко години е? Нещо повече за бг плуване да знаеш, ала-бала?
Re: Лондон 2012-Ден 2
vasko1 написа:Да и го пожелаем тогава, а тя иначе на колко години е? Нещо повече за бг плуване да знаеш, ала-бала?
На 20 Младичка е... Иначе майка е бивша състезателка по водна топка , затова почва да тренира. Има странни разбирания за хармонията между нея и водата . На гърба има няколко татуса , които и помагат за тая цел. Родителите и са разведени и през 2006 майка й заминава за Лондон , а през 2009 и Катя.. Има 31 национални рекорда...Нина Рангелова е малко по-голяма . На 21 Иначе тя тренира в Далас.При мъжете ще имаме един участник , ама той почва по-късно. Венцислав Айдарски е на 20 и той.. Той си тренира в Сандански и ще участва на 1500м. Там е национален рекордьор.
- Пловдивчанинът
- Мнения: 2575
- Регистриран на: 14 май 2011 02:45
- Местоположение: Пловдив
- Контакти:
Re: Лондон 2012-Ден 2
След чудесния първи ден очаквам и днеска да направят добри постижения нашите.
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта