Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот Reckless » 07 авг 2012 01:39

Да, бе да ! "Белите не могат да скачат"...каза Стефка Костадинова и прелетя над летвата...!
Освен в леката атлетика и донякъде баскетбола в кои други спортове има хегемония на чернокожи, че нещо не се сещам.
В плуването може би !? Естествено, изключвам зимните спортове.
Успехите са въпрос на добри специалисти, правилна работа и качествени школи.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот dreben23 » 07 авг 2012 01:49

Ами не могат да скачат... аз съм живото доказателство. :lol: Почнах с троен скок и го смених с футбол, баскета ти вкарвам тройки и от центъра в коша, а двойка и забивка не ще и не ще! :mrgreen: Колкото и специалисти да се опитваха да ми обяснят да речем как се хвърля правилно топката в коша, мен ми е търсене и си я метам как ми уйдиса. :lol: Нямах предвид за хегемония, а като цяло са по-добри спортисти. Във футбола и баскета черните са най-атрактивни и впечатляващи. Един Нджонго повече ме впечатлява от Карачанаков, дори и с начина по който дъвче дъвката си. :) [offtopic]Дали я гълта някога при тая скорост неговата? :lol:[/offtopic]
Последна промяна от dreben23 на 07 авг 2012 02:15, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23493
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот Thsmith » 07 авг 2012 02:06

Само който не е тренирал нищо дори на полупрофесионално ниво си мисли, че има чисти състезатели на такова ниво в които и да е спорт. Нормално по бедните нации да ползват по слаби и стари стимуланти защото нямат пари да си измислят по нови... Американци, Британци, руснаци, жмички си измислят зобовете и си ги ползват докато не почнат да се хващат... а това става обикновено поне след 2-3 години употреба на даденото вещество. После следва следващото и така.
Иначе най-много зобят китайци, северно корейци и етк. С най-животински зобове... затова и след 4 години няма да има и 20% от състезателите на тези страни които да участват и на следващата олимпиада... просто ще бъдат заменени. На запад изкарват малко повече, но пак зоба е адски.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

100 години 100
Мнения: 573
Регистриран на: 12 мар 2012 14:41

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот 100 години 100 » 07 авг 2012 06:43

Според мен се къпят.Чисти са. Мацките са готини
slabia_forever

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот Devian » 07 авг 2012 07:38

Ами не,за момента не се зобят щом не ги хващат,след години нещата поне в Америка стават като с Марион Джоунс,която навремето мачкаше всички.Обсъждах с мои приятели наскоро,че трябва да се промени принципа на класиране.Освен резултатите от олимпиадата трябва да се взимат и тези от олимпийската квалификация и поне едно световно първенство преди това и въз основа на тази съвкупност да се прави класирането и ще видите как доста ще се изменят нещата и няма да има разни зомбирани еднодневки,които се появавят от нищото разбиват всички и после изчезват безследно от спортните терени.Ако може и някой да ми припомни какво стана с китайката,която сгази Станка Златева и всички останали на предната Олимпиада,колко спечелени медала имаше преди и след това :x
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
mrw8
Мнения: 522
Регистриран на: 23 мар 2009 10:14
Контакти:

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот mrw8 » 07 авг 2012 11:20

Devian написа:Ами не,за момента не се зобят щом не ги хващат,след години нещата поне в Америка стават като с Марион Джоунс,която навремето мачкаше всички.Обсъждах с мои приятели наскоро,че трябва да се промени принципа на класиране.Освен резултатите от олимпиадата трябва да се взимат и тези от олимпийската квалификация и поне едно световно първенство преди това и въз основа на тази съвкупност да се прави класирането и ще видите как доста ще се изменят нещата и няма да има разни зомбирани еднодневки,които се появавят от нищото разбиват всички и после изчезват безследно от спортните терени.Ако може и някой да ми припомни какво стана с китайката,която сгази Станка Златева и всички останали на предната Олимпиада,колко спечелени медала имаше преди и след това :x


Точно тази същата китайка и мен адски ме раздразни. Преди 3 месеца се сетих за нея и я пуснах в търсачката и нищо... Излизат неща за Пекин и това е... Не разбирам как може да се допуска такова ограбване. Това е една от причините да не харесвам Олимпиадата и да не я гледам въобще.
България !!!!

Потребителски аватар
mrw8
Мнения: 522
Регистриран на: 23 мар 2009 10:14
Контакти:

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот mrw8 » 07 авг 2012 11:20

Devian написа:Ами не,за момента не се зобят щом не ги хващат,след години нещата поне в Америка стават като с Марион Джоунс,която навремето мачкаше всички.Обсъждах с мои приятели наскоро,че трябва да се промени принципа на класиране.Освен резултатите от олимпиадата трябва да се взимат и тези от олимпийската квалификация и поне едно световно първенство преди това и въз основа на тази съвкупност да се прави класирането и ще видите как доста ще се изменят нещата и няма да има разни зомбирани еднодневки,които се появавят от нищото разбиват всички и после изчезват безследно от спортните терени.Ако може и някой да ми припомни какво стана с китайката,която сгази Станка Златева и всички останали на предната Олимпиада,колко спечелени медала имаше преди и след това :x


Точно тази същата китайка и мен адски ме раздразни. Преди 3 месеца се сетих за нея и я пуснах в търсачката и нищо... Излизат неща за Пекин и това е... Не разбирам как може да се допуска такова ограбване. Това е една от причините да не харесвам Олимпиадата и да не я гледам въобще.
България !!!!

veles
Мнения: 110
Регистриран на: 05 мар 2009 09:14
Skype: velio ilchev
Контакти:

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот veles » 07 авг 2012 11:23

НЯМА СЪВРЕМЕНЕН СПОРТ И СВЕТОВНИ РЕКОРДИ БЕЗ ДОПИНГ, КОЙТО СИ МИСЛИ ОБРАТНОТО ПРОСТО НЕ Е В ЧАС!!!
ГОЛЕМИТЕ СИ ПЛАЩАТ И ВСИЧКО Е НАРЕД, МАЛКИТЕ КАТО НАС, КОЙТО НЯМАТ ПАРИ ОПИТВАТ САМО С ТРЕНИРОВКИ И РЕЗУЛТАТИТЕ СА ФАКТ...!!!
ПЛУВЦИТЕ СА НАЗОБЕНИ ДО ПРИПАДЪК...ПЛУВАНЕТО ИМ Е НЕЧОВЕШКО, НЯМА КАК ДА СТАНЕ БЕЗ ДОПИНГ...!!!

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот loko1 » 07 авг 2012 11:25

100 години 100 написа:Според мен се къпят.Чисти са. Мацките са готини


Точното мнение.
:lol: :lol: :lol:
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
stn
Мнения: 2236
Регистриран на: 04 май 2012 13:38

Re: Дали американските и ямайски лекоатлети са чисти?

Мнениеот stn » 07 авг 2012 11:42

Хората тренират от бебета, а не спят по нощни клубове прегърнали бутилка.
Умира бавно този, който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца...


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост